Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Saviškiams kartą per dieną duodu po šaukštelį tokių žuvų taukų. Geria noriai. Jei užmirštu paduoti, vaikai patys primena. Žuvų taukai pagerino dičkio apetitą thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2010 12 06, 23:34)
Saviškiams kartą per dieną duodu po šaukštelį tokių žuvų taukų. Geria noriai. Jei užmirštu paduoti, vaikai patys primena. Žuvų taukai pagerino dičkio apetitą thumbup.gif

user posted image


Va,va šituos ir aš duodu thumbup.gif .Saldainių skonio jie thumbup.gif
Atsakyti
mano gydytoja patare duoti zuvu tauku 2 men kudikiui, bet gal galit patart kaip juos sugirdyt, nes kai ilasinu 2 laselius i sauksteli ir duodu jam tai jis isspjauna juos, maitinu MP. Aciu
Atsakyti
Nepykit, jei jau buvo apie tai kalbėta, niekaip neradau (o gal mažai ieškojau blush2.gif ) kada reikia gerti žuvų taukus prieš valgį ar po ? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulute* @ 2011 01 20, 21:34)
Nepykit, jei jau buvo apie tai kalbėta, niekaip neradau (o gal mažai ieškojau  blush2.gif ) kada reikia gerti žuvų taukus prieš valgį ar po ? Ačiū  4u.gif


Labai tikslių nurodymų nėra,bet mum gydytoja sakė gerti po valgio,nes ant tuščio skranduko nėra gerai:gali sutrikti virškinimas,gali raugėt žuvų taukais.
Aš pati kelis kartus gėriau prieš valgį,tai eina sau kaip raugėjau doh.gif .Dabar tik po valgio thumbup.gif
Atsakyti
Mano maziukas ziaugcioja nuo zuvu tauku, tai ir neduodu (bandziau
su skoniu, vaistinej patare isigyti kapsuliu , pradurti ir isspausti lasiuka,
efektas taspats, maziau skonio jausis, bet irgi tamposi vaikas) doh.gif
Atsakyti
Mano labai megsta zuvu tauku kapsules net noretu daugiau net nosyte ikisa ir uosto ta kvapa jam labai patinka
Atsakyti
Sveikos mamytes. Man labai reikia jusu patarimo. Musu gydytoja paskyre gerti eye q baby aliejuka. Kai pradejome gerti, pastebejau, kad vaiko sveikata silpneja, pradejome daznai sirgti (iki to momento nesirgome), pagalvojau, kad naturalu, nes gripo epidemija. Bet bukle sunkejo, tai teko gultis i ligonine. Visa savaite negerem siu zuvu tauku ir po savaites grizome laimingi namo ir vel pradejau stiprinti imuniteta su eye q baby doh.gif, uzteko vienos kapsules isgerti ir po 10 minuciu vaikas susirgo-temperatura 38.2. sunkus kvepavimas, kosulys, viduravimas, o vakare visi simptomai dingo, tik skruostai buvo raudonos spalvos. Kaip suprantu tai buvo alergine reakcija. Gydytoja pasake, kad as nusisneku, nes sis preparatas neturi salutinio poveikio. Siaip mano vaikas nera alergiskas. Gal kam nors irgi taip buvo?
Atsakyti
Marijka_lt, vieną dieną nealergiškas, kitą jau taip. Ar yra sudėtyje kokių priedų?
Atsakyti
QUOTE(rasazar2 @ 2011 02 19, 15:00)
Marijka_lt, vieną dieną nealergiškas, kitą jau taip. Ar yra sudėtyje kokių priedų?

Yra tik tunu taukai ir nakvisu aliejus. Ir jokiu priedu, taip ant etiketes parasyta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2010 12 06, 17:35)
Aš duodu abiems savo dukroms po arbatinį šaukštelį skystų, citrinos skonio žuvų taukų, kasdien..Didžioji, trimetė, tai noriai išgeria, retai kada raukosi, mažajai, dešimties mėnesių, gal neskaniau..Abiems iškart po to duodu šaukštelį jogurto, kad tą neskanumą nuryt ir sueina..


o musu merginos (viena 6 m., kita 1m. 10 men) labai noriai geria LYSI naturalius zuvu taukus. Musu gydytoja sake, kad naturalus patys geriausi (bet kai kurie vaikuciai juos atsisako gerti)
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2011 02 20, 18:35)
Yra tik tunu taukai ir nakvisu aliejus. Ir jokiu priedu, taip ant etiketes parasyta. smile.gif



neaišku, kad nuo ko, bet tikrai jūsų vietoj mesčiau lauk dabar bent keliems mėnesiams tuos papildus.

mano vyresnėlis visiškai netoleruoja žuvų taukų, raižo pilvą tiek, kad net į priimamąjį teko nuvažiuot, kol susigaudėm nuo ko, nors žuviai nealergiškas. tai apseina ir be jų kokie jie natūralūs bebūtų smile.gif

ir man iš tikro kartais net pikta būna skaityti gydytojų komentarus , kad "negali alergizuot".. viskas gali, vieni vaikai jautresni chemijai, kiti kaip tik natūraliai aplinkai.produktams. "negali" nebūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 13 kovo 2011 - 23:43