Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Sveikos, nesekiau temos, gal rase kas, nebandet vaikuciams duot naujo produkto Lietuvoje, AGel OM3, tai zuvu taukai gelio pavidalu,skonis labai geras, apelsinu, vaikai turetu megti... pakuojamas paketeliais, kurio uztenka vaikui kelioms dienoms,suaugusiam vienai.. kadangi koncentracija nemaza tai butu galima gerti ne kas diena...
Pati dabar laukiu jo uzsisakiusi isbadyti... Ten yra ir Omega 3 ir omega 6. Abi butinos visu organizmui ... panasios sudeties tabletukes yra EYE q baby...
Atsakyti
Aš tai pirmiausia daviau "Žuviukas" ten su sultimis, bananų tyre, na žodžiu visai skanus, bet labai sunkiai suduodavau savo mažiukei, nenorėjo ir viskas, dabar nupirkau Mollers Tutti- Frutti, geria su mielu noru, kiekviena diena pati papraso biggrin.gif nereikia rupintis, kad as galiu pamirsti doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano panele geria zuvu taukus grynus Peter Moler. O bernuzeliui neisiuliau. Cia manau nuo skoniu priklauso g.gif Nepratinau tiesiog isbandziau 4u.gif
Atsakyti
O maniškis Peter Moler naturalaus skonio geria net nenusipurtydamas ir dar sauksta nulaizo. blink.gif blink.gif blink.gif Man paciai tai jie šlykstus kaip velnias g.gif
Atsakyti
Kurių vaikučiai negeria natųralių yra žuvų taukai saldainių skonio mirksiukas.gif
Atsakyti
o kad ju yra su sultimis gal patiem galima ju biski imaisyt? g.gif nes mum jie lb neskanus,buna piktas,kad apgautas blush2.gif
Atsakyti
O žuvų taukai guminukų pavidalo tokie pat vertingi kaip ir skysti, nes vaikui niekaip ne isiulau skistu schmoll.gif , o piliuliu ne gali nuryti unsure.gif ? Gal kas vartojo?
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2010 11 28, 22:06)
O žuvų  taukai guminukų pavidalo tokie pat vertingi kaip ir skysti, nes vaikui niekaip ne isiulau skistu schmoll.gif , o piliuliu ne gali nuryti unsure.gif ? Gal kas vartojo?


Yra skysti saldainių skonio thumbup.gif .Maniškė geria noriai.
Skystuos gal mažiau priedų pridėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2010 11 29, 01:00)
Yra skysti saldainių skonio  thumbup.gif  .Maniškė geria noriai.
Skystuos gal mažiau priedų pridėta g.gif

Manajam gal tas riebaliukas jaučiasi, net tasyt pradeda. Labai jau jautrus vaikinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2010 11 29, 13:10)
Manajam gal tas riebaliukas jaučiasi, net tasyt pradeda. Labai jau jautrus vaikinas doh.gif


Tada gal bandykit kur guminukai g.gif ,bet ir ten prakandus skystis su skoniu išbėga g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2010 11 29, 12:59)
Tada gal bandykit kur guminukai  g.gif ,bet ir ten prakandus skystis su skoniu išbėga g.gif

na tas skystis kur isbega nera toks riebus kaip grynus zuvu taukus gerti
Atsakyti
Aš duodu abiems savo dukroms po arbatinį šaukštelį skystų, citrinos skonio žuvų taukų, kasdien..Didžioji, trimetė, tai noriai išgeria, retai kada raukosi, mažajai, dešimties mėnesių, gal neskaniau..Abiems iškart po to duodu šaukštelį jogurto, kad tą neskanumą nuryt ir sueina..
Atsakyti