Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Prašau patarti , gydytoja rekomendavo mano mažylei (jai 5 mėn) duoti žuvų taukus, bet ar ji nepradės vemti g.gif , juk jų skonis baisus. Mes nuo vaistų vemiam, net nuo daktarino tepalo cry.gif . Papasakokit, kaip jūsų mažyliai reaguoja į žuvų taukus? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano dukros geria, pačios primena, kad reikia išgerti "vaistukus" biggrin.gif biggrin.gif
Geriam skystus, Molerio. Laikau šaldytuve, man šalti labiau patinka tongue.gif tongue.gif tongue.gif , nes geriam visa šeima tongue.gif

Atsakyti
Dar yra tokie žuvų taukai grynai vaikams, kartias juos rekomenduoja ir kūdikiams,tai "Auksinė žuvelė" smile.gif
Atsakyti
mano sunus taip pat gere Miolerio zuvu taukus.Is pat pradziu gere noriai,bet paskui reikedavo girdyt prievarta,nes jam truko vit.D.Pirma buteliuka siaip taip isgerem,o po neilgos pertraukos nupirkom kita,tai kelis kartus isgere ir jau kokie 2men.kaip neduodu,nes spjauna,tai net netraumuoju vaiko,nors man asmeniskai jie visai patinka
Atsakyti
mes gerem taip pat miolerio. Dukrele noriai juos geria, tik duok thumbup.gif , o man tai jie ne prie sirdies schmoll.gif
Atsakyti
Mano dukryte nuo 6 men amziaus kiekviena ryta geria Moleri. Tpfu, tpfu , tpfu, net nesirauko.. Manau kad prie žuvų taukų reikia pratinti nuo mažens.. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif mes geriam Lysi citrinu skonio po to duodu saldaini tai ir sutariam smile.gif isgeria nesunkiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 09 01, 21:09)
Dar yra tokie žuvų taukai grynai vaikams, kartias juos rekomenduoja ir kūdikiams,tai "Auksinė žuvelė" smile.gif


Mes dabar kaip tik situos geriam doh.gif Kas man labiausiai nepatinka, tai kad jie baisiai tirsti blink.gif Ir kaina tai blink.gif O skonis tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes nuo sausio gerem zuvu taukus ir Lysi ir Miolerio, skirtumo didelio nepajutau, bet pavasari ir nesirgo. Rudeniop vel zadu duoti siuos taukus, bet kazkode gyytoja liepe papildomai dar ir vitamino D3 duot, per visa ziemuze, nes sako, kad zuvu taukuoswe ,ju neuztektinai yra
Atsakyti
Sakykit, mamytes, ar duodant zuvu taukus reikia duoti papildomai vit.D? g.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 10 16, 11:49)
Sakykit, mamytes, ar duodant zuvu taukus reikia duoti papildomai vit.D? g.gif

Mums gydytoja nurodė kada gert žuvų taukus. Kadangi mums trūko vit D, tai gerdavom 6 lašus vitamino (padidinta dozė) ir pusę šaukštelio žuvų taukų.
Dabat geriam 2 lašelius vitamino ir kasdien po šaukštelį žuvų taukų. Geria noriai, nesipriešina biggrin.gif O žuvų taukus pradėjom duot labai anksti, gal nuo 3 mėnesių.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 16 spalio 2005 - 11:56
Nupirkau ir as savajai zuvu taukus molerio citrinu skonio,tai kazkaip visai nenori ju,nors niekada neturejau problemu su vaistu sugirdymu g.gif Tai noriu paklaust,nes ziuriu cia visu vaikai noriai geria,tai gal paprastus nauduojat,be jokiu citrinu,kad labiau vaikams patinka? g.gif maniske tai toks jausmas tik pauoste ir jau neikysi,net neperagavus dar.. g.gif
Atsakyti