Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

mazasis nuo 3 men geria zuvies taukus, pradejom davinet nuo lasiuko per diena. Geriam iki siol Moller naturalaus skonio, kaip iprato nuo mazens gerti, tai ir dabar geria be jokiu problemu, dar ir vit D duodu.
Atsakyti
QUOTE(Agik @ 2009 06 27, 23:12)
Ar kas nors pastebejote, kad pagerintu apetita nevalgiam vaikui? Nes kiekvienas maitinimas mums kancia...

Mes pastebejome bigsmile.gif . Mano mazajai 2 metai ir ji buvo laaabai nevalgi - ne mesos, kosiu, jei paragaus ko, tai pora sauksteliu ir daugiau nebeisiulysi doh.gif . Veliau daug skaiciau apie nevalgius vaikus ir suzinojau nemazai naudingu dalyku, pvz., kad sultys mazina apetita (o mums kaip uzburtas ratas - kuo ji maziau valge, tuo daugiau jai daviau sulciu, kad bent kiek vitaminu organizmas gautu), vietoj arbatu su cukrumi pradejau duoti naturaliai isspaustas citrinu sultys, atskiestas vandeniu ir pasaldintas medumi (vitaminas C gerina apetita), atsisakem iv. uzkandziu ir t.t. Tai kazkiek padejo, bet ne tiek, kad apsiraminciau. Veliau nuvariau i vaistine, kur prasiau ko nors apetitui gerinti ir eileje stovinti mama man labai rekomendavo "Auksine zuvele", teige, jog jau isbandytas reikalas ir tikrai gerina apetita. Na ir ka, tuo metu kaip tik buvo taikoma jiems nuolaida, tai nusipirkau siuos, nors ir nepigus. Reziume - mano vaikas kiekviena diena kaip saldainiuka igeria po sauksteli siu zuvu tauku, sablija i save koses, sriubytes, net mesa, apie ka anksciau tik svajojau bigsmile.gif thumbup.gif .
Beje, seniau esu bandziusi Lysi zuvu tauku, bet labai sunkiai juos gere, net ziaugciodavo, tai iki siol stovi saldytuve ax.gif .
Atsakyti
Geriam zuvies taukus Lysi nuo 4men. Mazylei labai patinka, tik pamato, tai pabandyk neduoti. doh.gif
Atsakyti
Gal nepadarysiu didelio nusikaltimo,jei čia pasiūlysiu žuvų taukus „Auskinė žuvelė“.
Praimti gruodžio 4 d.,laikyti šaldytuve.
Galvojau,kad mano vaikinas mielai gers,bet jis prisipažino,kad jam geriau kapsulės.
Tad šių vitaminų gerta tik 2 kartus.
Galioja iki 2011 m. rugsėjo mėn.
Mokėjau 52 Lt. Norėčiau 20 Lt.

Gal ką sudomins,nes girdėjau,kad šie vitaminai-žuvų taukai vaikams labai vertingi ir patinka.
Daugiau informacijos galima pasiskaityti čia:
http://www.hiperfarm...ne_zuvele_150ml

Jei sudomino,rašykit per AŽ mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 31 gruodžio 2009 - 16:05
Gydytojos nurodymu geriame po 3 lasiukus vit.D plius po 1 arbt.sauksteli zuvu tauku.
Mums 9 men.zuvu taukus geriame mazdaug nuo 6 men., bet man vis neramu ar negali but vit.D perdozavimas, juk zuvu taukuose jo irgi yra? Gal kas pasidalintu nuomone? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulsija @ 2010 01 02, 15:24)
Gydytojos nurodymu geriame po 3 lasiukus vit.D plius po 1 arbt.sauksteli zuvu tauku.
Mums 9 men.zuvu taukus geriame mazdaug nuo 6 men., bet man vis neramu ar negali but vit.D perdozavimas, juk zuvu taukuose jo irgi yra? Gal kas pasidalintu nuomone? blush2.gif


Jus gaunat labai nedidele vitD doze, mum 4 men ir gaunam 8 lasus blush2.gif Tuo labiau dabar ziema mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vaikinukas, kol buvo mazesnis dar siaip ne taip su jogurtuku ar varskyte sugerdavo zuvu taukus, o dabar niekaip neisiulau, bandziau net mollerio braskiu skonio susikramtomus, isspjauna ir tuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iingaxxx @ 2010 01 14, 19:24)
mano vaikinukas, kol buvo mazesnis dar siaip ne taip su jogurtuku ar varskyte sugerdavo zuvu taukus, o dabar niekaip neisiulau, bandziau net mollerio braskiu skonio susikramtomus, isspjauna ir tuos doh.gif

ir aš negaliu įsiulyt, tik per kančias ir tai nebent ką pažadam, tai vos vos į savaitę kartą
Atsakyti
Nupirkau anytai žuvų taukus kapsulėse ir pamėginau, ar vaikai kaip nors jas apdoros smile.gif Normaliai. Buvo netgi įdomu, nes pasakiau, kad gali prakąsti, iščiulpti ir apvalkalą tą šuniui atiduot. Tai visi trys buvo patenkinti lotuliukas.gif
Tai dabar ramiai užsisakiau tų kapsulių ir vaikams. Tarp kitko - visai nebloga akcija dabar yra GNLD žuvų taukams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodkrantė @ 2010 02 11, 10:48)
Tarp kitko - visai nebloga akcija dabar yra GNLD žuvų taukams wink.gif

Labai jau neviliojanti ta akcija g.gif Trims vaikams dešimčiai dinų už 90 Lt, per mėnesį 270 Lt, jei dar gerti ir tėveliams blink.gif 450 doh.gif
Atsakyti
vaikas mielai geria zuvu taukus (p.muller originalius) net pakartoti praso kelis kartus lotuliukas.gif
Reikia su nuotaika ir dziaugsmingai pateikti thumbup.gif ir sakyti, kad sveika ir skanu, nors is tikruju blink.gif
Atsakyti
Merginos, a gal kas uzsakyneja is interneto zuves tauku? Gal nuoroda galite imesti ax.gif
A geriausia pirkti Omega-3, ar kitus?
Atsakyti