Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(Agik @ 2009 06 27, 23:12)
Ar kas nors pastebejote, kad pagerintu apetita nevalgiam vaikui? Nes kiekvienas maitinimas mums kancia...


Kad petitas pageretu tai nelabai patebejau, su maistu ir vargstam.

Zuvu taukus pradejom gerti nuo metuku, is pradziu buvo labai sunku, o dabar geria labai noriai.
Atsakyti
Mano sesers vaikai tai geria žvaigždučius smile.gif
ar girdejote tokius?..nes as jau ne be maza, visa moteris jau...bet negaliu jiems atsispirti ir geriu as juos blush2.gif ziauriai skaunus, tik man tenka susideti i burna 2 kapsules, gaunasi brangu, bet man jie patinka smile.gif
4u.gif
Atsakyti
O pas mus kazkas pasidare, nors anksciau isgerdavo ir dar parodydavo, koks jis nuo ju stiprus bus, dabar - ne is tolo, bega iki virtuves, kai pasakau, kad gersim vitaminus, jau apsidziaugiu, galvoju, gal sikart gers, bet tik pamato, ir atgal nuo ju toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 07 27, 21:27)
O pas mus kazkas pasidare, nors anksciau isgerdavo ir dar parodydavo, koks jis nuo ju stiprus bus, dabar - ne is tolo, bega iki virtuves, kai pasakau, kad gersim vitaminus, jau apsidziaugiu, galvoju, gal sikart gers, bet tik pamato, ir atgal nuo ju toliau rolleyes.gif



nuo zvaigzduciu?
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agik @ 2009 06 28, 00:12)
manau, kad ir as nebeklausysiu musu pediatres ir pradesiu nuo rudens duoti tuos zuvies taukus... Kelis kartus gydytojos klausiau kokius galiu duoti, tai vis sakydavo, kad tik nuo 3 m., anksciau jokiais budais, tipo tokiems maziems negalima. Bet ji man ir kraujo tyrimo nesutiko vaikui daryti, o kai padariau 10 men. sunui tai buvo didziulis gelezies trukumas ir hemoglobinas tik 104 sad.gif Paskui maciau, kad nekaip jautesi del savo tokio patarimo... tipo "vaikas mamos pienu maitinamas, gerai atrodo, kam tas tyrimas?" . Turbut ir su tais zuvies taukasi nelabai pataiko smile.gif) Ar kas nors pastebejote, kad pagerintu apetita nevalgiam vaikui? Nes kiekvienas maitinimas mums kancia...

g.gif nu idomi nuomone gydytojos,kad nuo 3m g.gif .O mums gyd.liepe naud.nuo 6sav smile.gif Dukrytei patinka,tik duok.As pati pradejau gerti dabar kapsulemis,tai geriu pasislepus biggrin.gif ,kad jai nereiktu duot.Nes vasara darome pertrauka,be to jai duodu skystus.Apetita tikrai gerina thumbup.gif
Atsakyti
Aš dukrytei duodu LYSI žuvų taukus , geria noriai thumbup.gif o kad skatintų apetitą tai nepastebėjau , nes mes tokiais peridais tai valgom, tai ne rolleyes.gif
Atsakyti
Nepamirškite, mamytės, kad žuvų taukai gali vaikutį alergizuoti mirksiukas.gif
Maniškis žuvį valgo, bet vos sugirdžiau LYSI žuvų taukų, kaip mat išbėrė unsure.gif
Atsakyti
Mamytes padekit, mano mergyte labai prakaituoja, daktare sake rachito pozymiai, sake duot vitamina D 4 lasiukus menesi, bet niekas nesikeicia, ir kadangi as jau grizau i anglija net nzn ar padidinti doze ar ne, bet girdejau kad dar galima duoti ir zuvies taukus? ar ne per anksti? nuo kada galima duot ir kiek?
aciu jums labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 08 11, 09:56)
Mamytes padekit, mano mergyte labai prakaituoja, daktare sake rachito pozymiai, sake duot vitamina D 4 lasiukus menesi, bet niekas nesikeicia, ir kadangi as jau grizau i anglija net nzn ar padidinti doze ar ne, bet girdejau kad dar galima duoti ir zuvies taukus? ar ne per anksti? nuo kada galima duot ir kiek?
aciu jums labai 4u.gif

Gal tu dozes nedidink.O koki vit d duodi?Aliejini ar vandenini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita salkauske: 11 rugpjūčio 2009 - 11:02
QUOTE(sigita salkauske @ 2009 08 11, 10:01)
Gal tu dozes nedidink.O koki vit d duodi?Aliejini ar vandenini?


aliejini as duodu. o tai jau as duodu 4 lasiukus kokius 2 men ir nieko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 08 11, 12:11)
aliejini as duodu. o tai jau as duodu 4 lasiukus kokius 2 men ir nieko sad.gif

NA mes zuvu taukus geriam nuo 3.5men yra specialu kudikiam..
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2009 08 11, 10:18)
NA mes zuvu taukus geriam nuo 3.5men yra specialu kudikiam..


bet va dabar pradejau skaityti internete kad reikia zinoti ir vitamino D kieki kartu su zuvu taukais. nes vien zuvu tauku nepakaks, tai net nebezinau ka daryt ir kiek duoti..
Atsakyti