Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Saviskiui pradejau kazkur nuo puses metuku duoti moller's skystus is pradziu bet nelabai noriai gere, tai nuo 3 metuku pradejom moller's junior duoti guminukus tai su siais problemu nebuvo smile.gif skanus jam tai kaip guminukus saldainius valgo smile.gif
Atsakyti
Jokiu bedu, zuvu taukus pradejau duoti nuo metu, iki tol gerem vit. D. Tai nuo pirmo .. trecio sauksto dar purtesi, bet as tuo metu, kai prarydavo, lb gyriau, kad lb lb skanu, ir jau kelintas saukstas eina puikiai, net pasipraso kad duotu pakartotinai. ir taip jau yra, saldytuve stovi, ir jai sakai einam silkiu sulciu isgersim, tai su dideliu dziaugsmu bega prie saldytuvo thumbup.gif
Atsakyti

sūnus geria paprastu žuvų taukus be jokių skoniu jau nuo 6 mėnesių ir iki dabar, mes geriam iki 4 metu

Atsakyti
Mums gydytoja jau senai liepe zuvu taukus gert,bet vaikas negere,matyt nepatiko,tai ir negirdem per jega.o dabar jam nupirkau mollers tutti frutti.labai patinka,net pats papraso kad duotumem.
Atsakyti



na, va as ir norejau duoti zuvu taukus, vietoje D3 ar kombinuojat, tai kai paklausiau savo seimos gydytojos tai ji mane apibliove, jus ka vaikam ngalima, nemotyvuodama is kur ji tai istrauke, vaikas juk ne senis, kad omegas rugstis jam butu reikalingos .
vis del to man mano seimos gydytoja, ne autoritetas, jau viena karta per jos ziopluma ar nekompetencija Santariskes pragulejom sad.gif
o kaip jus nusprendet duot zuvu taukus, ka jums jusu gydytojos patare. as dabar duodu 3 -4 laus D3, bet kaip ir sakaiu noreciau derinti su zuvu taukais?



Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2005 01 11, 12:21)
na, va as ir norejau duoti zuvu taukus, vietoje D3 ar kombinuojat, tai kai paklausiau savo seimos gydytojos tai ji mane apibliove, jus ka vaikam ngalima, nemotyvuodama is kur ji tai istrauke, vaikas juk ne senis, kad omegas rugstis jam butu reikalingos .
vis del to man mano seimos gydytoja, ne autoritetas, jau viena karta per jos ziopluma ar nekompetencija Santariskes pragulejom sad.gif
o kaip jus nusprendet duot zuvu taukus, ka jums jusu gydytojos patare. as dabar duodu 3 -4 laus D3, bet kaip ir sakaiu noreciau derinti su zuvu taukais?



QUOTE(donatex @ 2009 06 17, 20:58)
na, va as ir norejau duoti zuvu taukus, vietoje D3 ar kombinuojat, tai kai paklausiau savo seimos gydytojos tai ji mane apibliove, jus ka vaikam ngalima, nemotyvuodama is kur ji tai istrauke, vaikas juk ne senis, kad omegas rugstis jam butu reikalingos .
vis del to man mano seimos gydytoja, ne autoritetas, jau viena karta per jos ziopluma ar nekompetencija Santariskes pragulejom sad.gif
o kaip jus nusprendet duot zuvu taukus, ka jums jusu gydytojos patare. as dabar duodu 3 -4 laus D3, bet kaip ir sakaiu noreciau derinti su zuvu taukais?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai gerai sutapo mintys mamyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai pati zinojau kad vaikui reikalingi zuvu taukai rolleyes.gif ,pati moller's dobbel geriu jau kelinti metai, ir aplamai daug informacijos ,pasiskaitymu yra apie zuvu tauku nauda, manau organizmui tai vienas is pagrindiniu vitaminu ar papildu yra zuvu taukai, juk vaikuciui ir kaulams, ir imunitetui ,ir protinei veiklai, smegenims ir t.t...zuvu taukai gerai thumbup.gif ,Istisai negeriame darom pertraukas bet pradedam nuo velyvo rudens vartoti ir iki pavasario vartojame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 22, 20:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai gerai sutapo mintys mamyciu mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
liuks kaip pastebeta thumbup.gif
Atsakyti
manau, kad ir as nebeklausysiu musu pediatres ir pradesiu nuo rudens duoti tuos zuvies taukus... Kelis kartus gydytojos klausiau kokius galiu duoti, tai vis sakydavo, kad tik nuo 3 m., anksciau jokiais budais, tipo tokiems maziems negalima. Bet ji man ir kraujo tyrimo nesutiko vaikui daryti, o kai padariau 10 men. sunui tai buvo didziulis gelezies trukumas ir hemoglobinas tik 104 sad.gif Paskui maciau, kad nekaip jautesi del savo tokio patarimo... tipo "vaikas mamos pienu maitinamas, gerai atrodo, kam tas tyrimas?" . Turbut ir su tais zuvies taukasi nelabai pataiko smile.gif) Ar kas nors pastebejote, kad pagerintu apetita nevalgiam vaikui? Nes kiekvienas maitinimas mums kancia...
Atsakyti
QUOTE(Agik @ 2009 06 27, 23:12)
Ar kas nors pastebejote, kad pagerintu apetita nevalgiam vaikui? Nes kiekvienas maitinimas mums kancia...

As nepastebejau g.gif
Atsakyti
Geriam zuvu taukus labai mielai thumbup.gif


Atsakyti
mum zuvu taukai ,tikrai gerina apetita thumbup.gif
Atsakyti