Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Pradejome nuo kudikystes vartoti zuvu taukus ir jau keli metai ju neatsisakome, domejausi apie zuvu tauku nauda vaikams ir ne tik vaikams tai manau kad tikrai tai reikalingas produktas musu visuomeneje, esu patenkita ju poveikiu ir veiksmingumu. Anksciau kol nemokejo nuryti kapsulyciu skystus mergaitems duodavau, o dabar kai abi jau moka praryti kapsule, tai perku visai seimai vienus Mollers dobll kapsules, nes labiau apsimoka nei keleta pakuociu tureti o cia is vienos bonkytes geriame visi ir tai jau yprasta rytais po pusryciu visiems prie arbatos ar kavos puodelio padedu po kapsulyte, na vyrui dar vakare viena duodu po vakarienes mirksiukas.gif
Atsakyti

zuvu taukus geriausia naudoti skystoj formoj,nes ten nera jokiu pagalbiniu medziagu,ko rasite kapsuleje.be abejo sveikiausia naturalus,be jokiu prieskoniu.beje dabar naujove Moller skysti kramtuskes kvapo thumbup.gif Mazesniems visai neblogai Auksine zuvele (tai zuvu taukai su oligosacharidais,vitaminais Cir E. Reiktu pradeti vartoti jau nuo 6 men po 0,5 arb saukstelio.vasara galima padaryti pertrauka.
Atsakyti
QUOTE(coromandel @ 2009 05 01, 23:53)
zuvu taukus geriausia naudoti skystoj formoj,nes ten nera jokiu pagalbiniu medziagu,ko rasite kapsuleje.be abejo sveikiausia naturalus,be jokiu prieskoniu.beje dabar naujove Moller skysti kramtuskes kvapo thumbup.gif Mazesniems visai neblogai Auksine zuvele (tai zuvu taukai su oligosacharidais,vitaminais Cir E. Reiktu pradeti vartoti jau nuo 6 men po 0,5 arb saukstelio.vasara galima padaryti pertrauka.

O ar , Mieloji , ragavot tą auksinę žuvelę? Ir dar - po kiek metų pradės visur rašyti, tie saldikliai labai kenksmingi. O kam jie aplamai reikalingi (skonio gerintojai, kvapai ir t.t.) Juk visas brudas arba kaupiasi organizme, arba jį apkaruna papildomu darbu. Kam tie priedai. Reikia vaikus pratinti viską vartoti be skonio gerintoju. Vaistai, tai ne saldainiukai. Čia tik famacininkų pataikavimas žmonėms, Vaistai turi būti vaistai. Tą patį mąstau ir apie visus papildus.
Žuvų taukus būtina vartoti, tik ne paskanintus, ne guminukus, ne kapsulėmis (juk tokiu atvėju ten būna įv. priedų. Kam to reikia augančiam organizmui? "Išverčiau" visą lentyną euro vaistinėj, kur sudėti žuvų taukai, pasirėmiau gydytojų, vaistininkų, interneto info ir tikrai, manau, kad vaikams nėra nieko geresnio nei žuvų taukų LAŠELIAI iš Bional. Jau kelintą buteliuką vartojam. Juose tikrai nėra konservantų, nes "pataupius trečiam mėnesiui tikrai susidrumstė (laikiau šaldytuve). gal ir nebeiprate, kad taip nutinka, bet kiek skaičiau, tai ne tik ši kompanija rašo kas per preparatas, kam skirtas, bet svarbiausia kokybė. Ir ko gero vieninteliai, kurie pasako, kad žuvų taukų lašeliai iš laisvėj sugaunamų žuvyčiu, ir iš ekologiškos vietos. Visi gamintojai bijo pasakyti, nes jų žuvys augintos pramoniniu budu. Prie tų lašelių reikia vaikui duoti vit. D, nes ten grynai smegenų maistas nuo nėštumo, vaiko gimimo, na ir maloniai gerti galima visiems.
Atsakyti
Berniukams pradejau duoti zuvu taukus nuo 6 menesiu,skystus gerem is pradziu bet kai paaugo tai skistu atsisako gerti ir su skoniais ir be skoniu mad.gif tai drauge parekomendavo nupirkau dabar Mollre's Dobbel kapsulemis tai geriam siuos ir pati juos vartoju. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, nupirkau siandien Moller's junior eurovaistineje kapsules dabar akcija vyksta 48 kapsules tik 20 lt kainuoja o kainavo apie 35 litus, ten tokie kaip braskiu skonio guminukai, tai vietoj saldainiuko duosiu rolleyes.gif ,dabar kaip tik pirma klase baigia tai pastiprinsim truputuka organizma vaikui nes nuo mokslu vargsiukas mano Martynas pervarges, nes baisiai jau sudetingos programos siais laikais pirmokams.
Atsakyti
Mano dukryte anksiau gere kapsulemis, o dabar be problemu geria skystus Lysi, be jokiu priedu thumbup.gif



user posted image

Atsakyti
Esu davusi saviskei, bet bega i visas keturias puses, tai kazkaip tik retkarciais ikisu biggrin.gif , pirkau be jokiu priedu Mollers, bet gal tas zuvu kvapas vaikui netinka doh.gif , o Auksines zuveles vaistininke tai nepatare, del tu visokiu priedu ax.gif .
Atsakyti
Mes bandem zuvu taukus LYSI, buvo visiskai nustojes valgyti ir labai kietejo viduriukai, tai ir negeriam.
Atsakyti
QUOTE(Violetuke @ 2009 06 05, 16:16)
Mes bandem zuvu taukus LYSI, buvo visiskai nustojes valgyti ir labai kietejo viduriukai, tai ir negeriam.

mes geriam LYSI be jokiu priedu, bet viskas gerai mums.
Atsakyti
aš saviškei irgi nupirkau Lysi vaikams žuvų taukus, skysti, ne kapsulėse, man atrodo be jokių skonių, nes pati ragavau tai tokie švelnūs, nors ji ir susiraukia visada.
Atsakyti
Aš savo dukroms perku Moller's Dobbel, nes kapsules patogu naudoti ir nesijaučia vaikams to nemalonaus žuvų taukų kvapo. http://www.pasveik.l...ukai--teva/8163 o gal kas nors bandėte ir Teva žuvų taukus?
Atsakyti
mes pradejom zuvu taukus gerti nuo 8men,geria gerai,galvojau,kad bus problema sugirdyt,tik pamato sauksteli iskart atidaro burnyte smile.gif
Atsakyti