Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

o kada geriausia naudoti zuvu taukus ?ar galima juos kartu su maistu ?ar pora valandu po valgio ?ar pries valgi ?ar bet kada ?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitulea19 @ 2009 04 19, 15:48)
o kada geriausia naudoti zuvu taukus ?ar galima juos kartu su maistu ?ar pora valandu po valgio ?ar pries valgi ?ar bet kada ?? smile.gif

bet kada duodu ax.gif
Atsakyti
na taip, zuvu taukai labai naudingi musu sveikatai. kazkaip pas mus nuo seno yra iprasta gerti zuvu taukus. as tik pasirinkus varianta kapsulemis - dobbel mollers, skysti zuvu taukai ne man tikrai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((pauliukes) @ 2009 04 20, 17:01)
na taip, zuvu taukai labai naudingi musu sveikatai. kazkaip pas mus nuo seno yra iprasta gerti zuvu taukus. as tik pasirinkus varianta kapsulemis - dobbel mollers, skysti zuvu taukai ne man tikrai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

čia kalbama apie mažus vaikus,jiems kapsulės netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kodel kapsules netinka jeigu vaikas jau moka praryti kapsule tai gerai ir kapsulem, juk ne visi skystus gali vartoti:)?
Atsakyti
Maniske zuvu taukus dievina lotuliukas.gif Nezinau kaip, nes mums su vyru jie tikra slykstyne, bet ji geria skystus, naturalius be jokiu "pagardintoju". Duodame tik saltuoju metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2009 04 21, 16:25)
Maniske zuvu taukus dievina  lotuliukas.gif Nezinau kaip, nes mums su vyru jie tikra slykstyne, bet ji geria skystus, naturalius be jokiu "pagardintoju". Duodame tik saltuoju metu  4u.gif

drinks_cheers.gif maniškė irgi be jokių priedų geria,pamato,kad ištraukiu iš šaldytuvo stovi išsižiojusi thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis geria su malonumu,siuo metu vartojam lysi su vaisiu skoniu,geriam nuo metuku,po arbatini sauksteli.
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2008 10 16, 08:55)
ar kas nors bandet visolie gol zuvu taukus? kokie atsiliepimai? ar nealergizavo? mum prirase juos gydytoja, bet jie su citrina.. g.gif

Mano panelė turi atopinį ir jos tikrai nealergizavo. Anglijoj tie patys žuvų taukų lašeliai apie 100 litų kainuoja. Na cia info iš interneto. Tiksliai nežinau, bet kai išrašė gydytoja nemažai informacijos apie bional radau internete. Keista, kad vaisitinėse daug ko nėra.
Tie lašeliai ir yra iš laisvu, mažų žuvelių ir kaip sakė gydytoja, jei neščiom ir maitinančiom galima, tai tikrai geri.
Atsakyti
Mes nuo puses metuku vartojom zuvu taukus, dabar jau didele maniske tai pradejau kapsules dobll moler duoti nes kazkaip skystu jau atsisako smile.gif, o vaikui besimokanciam ypatingai reikia zuvu tauku nes jie gerina protine veikla ir atminti gerina, skandinavijos salyse tai zuvu taukai pagrindinis daiktas seimoje:)
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2009 04 03, 13:03)
negeria nei viena smano vaikas zuvu tauku. ziaugcioja iki vemimo ir su skoniu cirtinos pirkau ir jogurto auksines zuveles schmoll.gif  ir vyras ir as mazi budami kogero prisigerem sociai, kad net vaikus pykina..prisimenu dar tuos laikus kaip istraukdavo mama is saldytuvo zuvies tauku buteliuka, toki visa apibegusi ir smirdanti zuvies taukais...brrrrrrrr


O koks amžius vaikiukų? Jei moka nuryti galima duoti kapsulytę žuvų taukų. Mano draugės berniukai negeria, kad ir kokio jie skonio būtų, bet kapsulytę puikiai nuryja. Jie pirko "Norvegiškus žuvų taukus". Tik vaikams iki 12 m, kad antrą dieną pakanka duoti. O tėveliai tuos pačius geria kiekvieną dieną. Mes irgi su vyru juos naudojom žiemą. Labai gerai, jokio taukų skonio anei kvapo thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi maziukas dar maniskis tai jam skystus molerr duodam o patys su teveliu nusipirkom molers dobll kapsulemis nes tiek apie juos skaiciau ir taip mane sudomino ju poveikis tai va ir geriam rolleyes.gif , sako vasaros metu nereikia gerti bet kai pas mus tokios vasaros tai turbut ir vasara naudosime wink.gif
Atsakyti