Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Labai jau tuos Lysi visi daktarai pataria. Natūralūs, islandiški...Nu buvau nupirkuis su citrinų skoniu - tai niekaip, per didžiausias apgavystes tik įsiūliau. Teko pačiai išgrerti. Atsirado vaikiški Lysi. Nu galvoju, nupirksiu. Tas pats. Vėl teks pačiai išgerti doh.gif Tikriausiai teks pirkti tą auksinę žuvelę, nieko kito turbūt skaniau nėra
Atsakyti
mes geriam nuo 6 men.po puse arbatinio saukstelio.sakyciau net patinka panelei biggrin.gif ,o vyresneliui duodu visa sausteli.Gersim dar iki balandzio,po to gydytoja sake nebeduoti ax.gif
Atsakyti
Tikrai galit drasiai duoti zuvu taukus lialiukams, man daktare sake, kad jau nuo 4 savaiciu juos girdyti galima, nors pati irgi veliau pradejau girdyti. Kai vaikas praaugo tai duodu zuvu tauku kapsules, nes nemego labai ju skystu. Tai esu nupirkus Mollers Dobble, jie beskoniai, tai nereikia vaiko versti, kad sugertu, be problemu tai padarom bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis, mes irgi vartojam Mollers zuvu taukus labai man jie patinka prie vaiko ir pati pavartoju bet vasarai zadu daryti pertrauka:)juk ir taip is saulytes gausim vitamino D.
Atsakyti
Hmm... visos cia tik giriat zuvu taukus g.gif reiks ir man daugiau pasidometi ir gal isigyti, kaip suprantu jie ne tik vaikams tinka vartoti? blink.gif
Atsakyti
na taip jie tinka ne tik vaikams. Juos galima ir suaugusiems gerti, nes zuvu taukuose yra daug vitaminu A,D,E, tai jie labai tinkami imunitetui stiprinti. Ir siaip kiek zinau gerina nervu sistema, smegenu darba. Kaulus stiprina, na turbut isvis sveika juos pavartot visam organizmui.
Atsakyti
QUOTE(Au$ra @ 2009 03 31, 16:01)
na taip jie tinka ne tik vaikams. Juos galima ir suaugusiems gerti, nes zuvu taukuose yra daug vitaminu A,D,E, tai jie labai tinkami imunitetui stiprinti. Ir siaip kiek zinau gerina nervu sistema, smegenu darba. Kaulus stiprina, na turbut isvis sveika juos pavartot visam organizmui.

Linų sėmenų aliejus tikriausiai duoda tokią pačią naudą ir tikrai nealergizuos po kokia trijų mėnesių.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 03 31, 16:22)
Linų sėmenų aliejus tikriausiai duoda tokią pačią naudą ir tikrai nealergizuos po kokia trijų mėnesių.

Labutis, taip ia as zinau ka zuvu taukai gerai ne tik vaikiukui bet ir mamytei tongue.gif , bet mes renkames kapsules molers doble tai ten ieina daug naudingu medziagu ir man ir vaikui ir isgert paprasta thumbup.gif
Atsakyti
Daviau savo vaikui žuvų taukus, bet po savaitės atsirado dėmelės raudonos ant kojyčių, tai gydytoja sakė, kad netinka jam-sualergizavo.
Atsakyti
Gal tos demeles ne nuo to? Arba skysti netinka gal su priedais davei? Kapsules tai jokio nei skonio nei kvapo neturi tai maniskis noriai ima wink.gif wink.gif vaistineje patare Mollers Dobble tai esu patenkinta jomis.
Atsakyti
As savo mazyliui Mollers citrinu skonio pradejau duoti nuo 5 menesio.Gygytoja patare pradzioj po truputeli, ir paziuret reakcija.Jei viskas normaliai bus, tai po puse saukstelio gerti. O didysis geria kapsules, bet jas perku ne LT, o parsivezu is Danijos.
Atsakyti
Pradėjom gerti nuo pusės metų Lysi vaikiškus (be jokių kvapų ir skonių. naturalius). Pradžioj po pusę šaukštelio, o nuo dviejų metų po 2 nepilnus arbatinius šaukštelius. Geriam be pertraukų. O dabar iškilo toks klausimas...gal vis tik reikia padaryti pertrauką g.gif
Atsakyti