Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

4u.gif
mes irgi geriam Lysi zuvu taukus, pradejom nuo kokiu 6 men. isprdziu nenuoriai bet dabar be jokiu problemu. bigsmile.gif turiu klausimeli ax.gif girdejau kad pagerus menesi reik darit menesio pertrauka, ar tai tiesa g.gif
Atsakyti
sveikos mamyte smile.gif as irgi duodu savo kliackui zuvu tauku, na bet jis nuo saukstelio ju negeria, o jei pakisu palei burnyte kokia pipete tai ziojasi ir matosi, kad jam patinka tie zuvu taukai.tai va, as nusipirkau specialu toki drambliuka, ten toks ilgas straubliukas jo, tai irgi ziojasi ir patinka jam.ir ten labai tiksli doze isipila mililitrais. bet as dabar paimetus esu, nes nezinau kiek duoti jam, su svirkstu isbandziau kad i arbatini sauksteli telpa 2 ml, o ant pakelio parasyta duoti 5ml(arbatinis saukstelis) blink.gif duodu 1 ml (puse arbatinio saukstelio) kaip cia yra istikruju? g.gif
Atsakyti
O gal kurios vaikiukas geria Molers zuvu taukus vaikams,Tuti-fruti skonio?Maciau reklama,pagalvojau,jei skanus tai reiktu nupirkti savajam,nes nepripazista jokiu zuvies tauku,isskyrus kapsulese su braskiu skoniu arba Auksine zuvele..
Atsakyti
mes geriam Lysi zuvies taukus be jokiu priedu , mazylei labai patinka , nori dar ir dar. nu taip, kaip kazkas cia minejo, buteliukas didelis ir reikia saldytuve laikyti, bet as nieko nesildau, duodu is saldytuvo isemusi ir nieko neatsitiko dar g.gif tik nezinau kada geriau gerti ar ryte ar per pietus ir as po valgio ar pries? g.gif o kad pertrauka reikia daryti tai negirdejau g.gif gal ir reiktu g.gif gal vasara koki menesi negersim ax.gif beje, vaikuciams geriausia duoti grynus zuvies taukus be jokiu priedu ir nekoncentruotus mirksiukas.gif na nebent negeria.....
Atsakyti
O gal zinot ar yra ant Lietuveles naturaliu zuvu tauku ne is kepenu ir be jokiu priedu ? g.gif
Atsakyti
laba diena,
ar yra mamyciu duodanciu vaikuciams AMWAY zuvu taukus? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
norejau paklausti, kas kiek menesiuku reikia daryti pertraukas nuo zuvu tauku? kad reikia jas daryti, tai tikrai, nes be perstojo duodant, yra apkraunamos kepenys. tik kad gydytojai normaliai nepasako, kokia konkreciai pertrauka, kas kiek menesiu reik daryt. gal jus turit daugiau info siuo klausimu?

apie zuvu taukus Auksine zuvele (ne kapsules, o tuos buteliuke, tirstus). mano gydytoja rekomendavo juos duoti tik tuo atveju, jei paprastu zuvu tauku vaikiukas negeria. Auksine zuvele yra labai skani, bet paskaite sudeti pamatysite, kad grynu zuvies tauku ten yra nedaug, tiksliau sakant, neparasyta kiek konkreciai mg. taigi iseina taip, kad mokame pinigelius, vaikiukai skaniai geria, o naudos nelabai ir yra... deja, mano mazyle labai isranki, tai tik siuos ir galejau isiulyt. vis geriau nei nieko 4u.gif
Atsakyti
sūnus geria paprastu žuvų taukus be jokių skoniu jau nuo 6 mėnesių ir iki dabar, nž mes geriam iki kažkur 5 mėnesius ir paskui mėnesio pertrauką darom
Atsakyti
Na stai,surizikavau nupirkti Mollers zuvu taukus Tuti fruti skonio ir..dideliam mano dziaugsmui sie mano vaikinui patiko.I diena reikia 1 arbatinio saukstelio,geriam saziningai ax.gif O ir kaina palyginti nesikandzioja - uz 250ml apie 23litus. smile.gif
Atsakyti
As irgi daviau zuvu taukus,bet mus isbere,manau kazkas netinka schmoll.gif
Atsakyti
As duodu mollers citrinu skonio, man paciai jie labai neskanus. Maziukas juos begerdamas po sauksteli, labai daznai uzsikosti, siek tiek uzspringsta nuo ju. Bet visiskai - neatsisako. Isgeria. As jam pradejau sakyti tokia reklama, kur anksciau budavo per TV apie zuvies taukus, kur klausia ar jie padeda, tada maziukas besijuokdamas atsako padeda (pamokiau ax.gif ) ir isgeria biggrin.gif . Tai tikiuosi apsiprato, mes juos naudojame dar tik koki menesi. Jokiu berimu nebuvo.
Atsakyti
As duodu Amway zuvu taukus savo mazylei. Suvalgo pati kapsule be jokiu kaprizu ir dar papraso. Bet nezinau ar neperdozuosim, nes ta kapsule yra kaip ir suaugusio zmogaus norma.
Kiek mano menkos zinios man leidzia suprasti, kad zuvu taukai geriami ne tam, kad vaikas nesirgtu ir pan. Bet tai yra 'maistas' smegenims. O ju akivaizdaus poveikio greiciausiai nepastebesim, bet gal vaikas bus gudresnis ir isliks protingas ir nuovokus iki pat gilios senatves. Cia mano toks mastymas blush2.gif
Atsakyti