Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Geriam Mollers zuvu taukus su citrina,pradejom nuo metuku,vaikas labai noriai juos geria ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
geriam auksinė žuvelė maždaug nuo metukų.Tik vasara darėm pertrauką.Patinka,geria be problemų 4u.gif
Atsakyti
O mes geriam nuo 8sav.Gyd.sake duoti nuo 6sav,bet man labai nedrasu buvo duoti,nes pacia mane nuo to kvapo pylina..Bet maze be problemu gere.Ir dabar pradejome vel gerti.
Atsakyti
Gal kas bandėte Viking Omega-3 žuvų taukus? Dabar jiems akcija blush2.gif
Mes ir gėrėm auksinę žuvelę, bet už tyrelę mokėti tokius pinigus brangoka ( čia taip gyditoja sakė). Skystus ir citrinų ir paprastus Mioler ir Lysi bandėm, bet visi trys draugiškai paviaukčiojam ir dab paskiau pusę dienos jais rūgauja vaikai.
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2008 11 21, 11:26)
Gal kas bandėte Viking Omega-3 žuvų taukus? Dabar jiems akcija blush2.gif
Mes ir gėrėm auksinę žuvelę, bet už tyrelę mokėti tokius pinigus brangoka ( čia taip gyditoja sakė). Skystus ir citrinų ir paprastus Mioler ir Lysi bandėm, bet visi trys draugiškai paviaukčiojam ir dab paskiau pusę dienos jais rūgauja vaikai.

Mes geriam smile.gif
Jep, dabar jiems akcija thumbup.gif
Ir dar pirkom kramtomus Auksine zuvele, tai mazoji iskart isspjove schmoll.gif Jai sako ..geriau skystus gert biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2008 11 21, 12:26)
Mes ir gėrėm auksinę žuvelę, bet už tyrelę mokėti tokius pinigus brangoka ( čia taip gyditoja sakė). Skystus ir citrinų ir paprastus Mioler ir Lysi bandėm, bet visi trys draugiškai paviaukčiojam ir dab paskiau pusę dienos jais rūgauja vaikai.


Mums taip pat gydytoja sakė, be to man nelabai patinka, kad sunku "Auksinę žuvelę" dozuoti, na jau tokie jie tiršti doh.gif
Atsakyti
vyresnelis tai geria skystus,mollers smile.gif o maziukui tai dar nebandziau duoti.
Atsakyti
Nežinau, maniškė negeria nei iš buteliuko nei tų kapsulių, jei rėkia, kad neskanu. doh.gif
Atsakyti
Musu mergyte tai mielai geria bet kokius zuvu taukus, bet man nusibodo tie dideli buteliai kuriuos reikedavo deti i saldytuva ir kai vaikui reikedavo duoti sauksta saltu kazkaip vis sildydavai, pergyvenau kad nebutu per salti, po to vaistineje nusipirkau nedideli buteliuka 30ml VisOlie Gild, ju reikia maziukui nuo metu tik 15 lasiuku, jie yra koncentruoti, tai vat dabar juos ir duodu, esu patenkinta, nes nedidelis kiekis ir patogu ir jokiu apsistatymu butelkom smile.gif
Atsakyti

mums jau greit du metukai, bet žuvų taukus jau seniai geriam - dar net metukų neturėjom, kai pradėjom gerti Lysi firmos taukus, skirtus būtent vaikams. Vaikui jie labai patinka, net čepsi jų išgėręs, beto, pats atsidaro šaldytuvą ir išsiėmęs buteliuką rodo, kad reikia gerti bigsmile.gif o geriam po arbatinį šaukštelį per dieną ax.gif
Atsakyti
o mano mazajam is pradziu nepatiko ,dabar priprato,tai pats ziojasi kai sauksteli pamato biggrin.gif lysik geriam
Atsakyti