Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Mes irgi jau senokai zuvu taukus geriam+vit D+Osteocare(kalcis skystas).
Pirmus zuvu taukus pirkau Lysi berods, tai pati paragavus riaugejau dvi dienas tais zuvu taukais, o vaikas anei burnon doh.gif daugiau patekdavo ant rubeliu ir sienu, nei burnyten tongue.gif
Poto pas pazystama paragavom Auksine Zuvele(beje Lietuvoje gaminta), ten zuvu taukai su oligosacharidais, palaikanciais zarnyno mikloflora, naturalus ir tt. o skonis,tai zinokit vietoj deserto galima vartoti, berods apelsinu skonio thumbup.gif tai vaikas kai pamato, kad jau gersim tai issisiepia ligi ausu biggrin.gif
Tik ju kaina, apie 46Lt kainuoja buteliukas, bet kai po sauksteli duodi, tai normaliai uztenka thumbup.gif
Zinokit, tikrai patariu mamoms, kuriu mazyliai negeria paprastu thumbup.gif

jei kam idomu, ant buteliuko radau nuoroda

www.gamtosnamai.lt
Atsakyti
O mes tai geriam auksine zuvele,skanus jie mano vaikui.Bet zinau kitiems vaikams jie nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 05 08, 17:58)
Mes irgi jau senokai zuvu taukus geriam+vit D+Osteocare(kalcis skystas).
Pirmus zuvu taukus pirkau Lysi berods, tai pati paragavus riaugejau dvi dienas tais zuvu taukais, o vaikas anei burnon  doh.gif daugiau patekdavo ant rubeliu ir sienu, nei burnyten  tongue.gif
Poto pas pazystama paragavom Auksine Zuvele(beje Lietuvoje gaminta), ten zuvu taukai su oligosacharidais, palaikanciais zarnyno mikloflora, naturalus ir tt. o skonis,tai zinokit vietoj deserto galima vartoti, berods apelsinu skonio  thumbup.gif tai vaikas kai pamato, kad jau gersim tai issisiepia ligi ausu  biggrin.gif
Tik ju kaina, apie 46Lt kainuoja buteliukas, bet kai po sauksteli duodi, tai normaliai uztenka  thumbup.gif
Zinokit, tikrai patariu mamoms, kuriu mazyliai negeria paprastu  thumbup.gif

jei kam idomu, ant buteliuko radau nuoroda

www.gamtosnamai.lt

O aš kaip tik šian nupirkau Lysi doh.gif galvojau jie nieko, bet katik paragavau doh.gif schmoll.gif Bet bandysiu duoti maniškis labai strimėlę mėgstą tongue.gif kerta abu su tėtuku, tai mąstau gal nesibritkins baisiai g.gif o beje atsimenu aš, kai buvau mažiukė, nebūdavo senais laikais tų vit., D atskirai, tai mama mum ant batono gabalėlio lašindavo žuvų taukus ir mes ją suvalgydavome rolleyes.gif
Gaila, kad nepirkau tos auksinės žuvelės, nes kaina šiuo metu buvo nesvarbi doh.gif Bus jaučiu taip, kaip su feroglobinu doh.gif negėrė nė gurkšnelio, nes tokia šlykštynė, kad man paragavus supurtė, bet čia juk vaistai, tai manau teks į pagalba pasikviesti švirkštuką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 16, 15:11)
O aš kaip tik šian nupirkau Lysi doh.gif galvojau jie nieko, bet katik paragavau doh.gif  schmoll.gif Bet bandysiu duoti maniškis labai strimėlę mėgstą tongue.gif kerta abu su tėtuku, tai mąstau gal nesibritkins baisiai g.gif o beje atsimenu aš, kai buvau mažiukė, nebūdavo senais laikais tų vit., D atskirai, tai mama mum ant batono gabalėlio lašindavo žuvų taukus ir mes ją suvalgydavome rolleyes.gif
Gaila, kad nepirkau tos auksinės žuvelės, nes kaina šiuo metu buvo nesvarbi doh.gif Bus jaučiu taip, kaip su feroglobinu doh.gif negėrė nė gurkšnelio, nes tokia šlykštynė, kad man paragavus supurtė, bet čia juk vaistai, tai manau teks į pagalba pasikviesti švirkštuką blush2.gif

patarimas is mano vaikystes smile.gif vaikiukui duok gabaliuka juodos duonos uzkasti po tauku, ne taip britku buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 05 16, 14:14)
patarimas is mano vaikystes smile.gif vaikiukui duok gabaliuka juodos duonos uzkasti po tauku, ne taip britku buna  thumbup.gif

Mėgsta labai bulkyte gali vieną valgyti biggrin.gif tai žiūrėsim bandysiu lašinti ant jos beje jų tik pusę arbatinio šaukštelio galima. Ką padarysi reik mum papildų, nes tokie nevalgiukai esam doh.gif O dar dabar po ligoninės infekcinės doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 16, 15:17)
Mėgsta labai bulkyte gali vieną valgyti biggrin.gif tai žiūrėsim bandysiu lašinti ant jos beje jų tik pusę arbatinio šaukštelio galima. Ką padarysi reik mum papildų, nes tokie nevalgiukai esam doh.gif O dar dabar po ligoninės infekcinės doh.gif  unsure.gif

na stiprinkit organizma visais imanomais budais!Zinom ka tai reiskia drinks_cheers.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 05 16, 14:20)
na stiprinkit organizma visais imanomais budais!Zinom ka tai reiskia  drinks_cheers.gif Sekmes  4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
mes nuo 2men. naudojame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 05 16, 18:45)
mes nuo 2men. naudojame smile.gif

Kuriuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 16, 20:30)

VisOlie50(36lt) mums israse del to,kad mazai svorio priauga.
Atsakyti
Sveikutės dar kartelį, buvau rašius, kad nupirkau sunyčiui Lysi žuvų taukus ir jie man begalo bjaurūs pasirodė blush2.gif Bet sunytis juos geria su didžiausiu malonumu ir dar laukia doh.gif lotuliukas.gif Tad žinok tų vaikučių skonius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 05 16, 23:36)
VisOlie50(36lt) mums israse del to,kad mazai svorio priauga.

Kodėl išrašė žuvų taukus pagyvenusiems žmonėms , o ne vaikiškus? Vaikiški VisOlie Gold.
Aplamai - paskaičius įvairias nuomones apie žuvų taukus - duosiu savo vaikui ir draugė ką tik pagimdžiusi, duos žuvų taukų lašelius iš bional

Papildyta:
Beje, negirkite tų lietuviškų žuvies taukų vaikams. Kokie jie saldūs - bjauru. Mano dukrai, kuriai 6 metai tokią alerginę reakciją sukėlė. Žodžiu labai atsargiai dabar elgiuosi su visais vaistais, kurie pilni skonių gerintojų (apelsinų, braškių skonis...)
Atsakyti