Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

mes nuo pat mazens, kai buvo paskyrta mums,gerem tik MOler zuvu taukus naturalius, maniskis iki siol geria, jokiu problemu,kas dien po saukstuka bigsmile.gif
apie auksine zuvelegirdejau daug, niu tikrai sutinku, kad ten prikista ko reik ko nereik... pacios vaistininkes ka jau nekalbant apie gyd rekomenduoja moler pagrinde, ir kainyte gera thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniske, kai buvo maziuke tai Molleriui su citrinos skoniu irgi nesipriesindavo, kai paaugo jau nebelabai "ikandam" Bandziau duoti tas kapsules, bet jos vis tiek istirpsta ir jai lb neskanu schmoll.gif

O ma vaikystej mama taip pat ant duonos lasindavo.. visai nieko budavo, man patikdavo ax.gif
Atsakyti
sunui duodu "lysi" firmos zuvu taukus thumbup.gif
Atsakyti
o as neduodu jokiu zuvu tauku,nei D vtamino sake jau neduoti nuo metuku kazkur g.gif apie taukus visai neminejo niekas g.gif
Atsakyti
Mano mažylis megsta žuvu taukus tik va problemėlė, labai jau nuo ju springsta, užsikosti, viena karta net rimtai išsigandusi buvau verysad.gif . O kaip jums?
Atsakyti
maniskis kakojo 2 dienas zuvu taukais ax.gif tokia smarve buvo kad nusprendziau daugiau nebeduot tongue.gif
Atsakyti
Man gydytoja neseniai parekomendavo naujove - berods Mollers zuvu taukai kapsulese braskiu skonio biggrin.gif Vaistininke sake, kad pati tokius valgo biggrin.gif Daviau savo vaikui - jam nelabai, as paragavau - man per saldu ir dar ta kapsule ne visi vaikai gali sukramtyti ir nuryti. Bet jei vaikas vyresnis, galima pabandyti kaip saldaini prakisti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Nupirkau savo dukriukui LYSI firmos zuvu taukus.Tai dar kelias dienas gere, o siandien tik i burna paeme ir net susibritkino verysad.gif Net nezinau kaip juos paskaninti unsure.gif Gal jus kuri bandete su kuom nors juos maisyti , kad toki slykstus nebutu, nes man jie asmeniskai tai beeee schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Dukrai daviau miolerio zuvu tauku su citrina tai labai jau ziaukciojo doh.gif Ji is viso sunkiai bet kokius vaistus skyscio pavidalu geria unsure.gif O va kapsulinius zuvu taukus nurijo ax.gif bet dar neduodu ,tik viena padaviau pabandymui nes tokias sunus geria thumbup.gif
Atsakyti
Maniškiai tai Mollerio žuvų taukus su citrina geria ax.gif . Ir net pasistumdydami katras pirmiau hihihi.gif Jokių problemų dėl gėrimo neturim ir neturėjom thumbup.gif
Esam bandę ir Auksinę žuvelę, bet vyresniajam visai nepatiko schmoll.gif , tai mažiuks šiaip ne taip pats vienas juos pabaigė cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As savo panai ir LYSI nupirkau, bet tik pora dieneliu su pasislykstejimu isgere, o dabar nei i burna neima verysad.gif Gal sakau su kuo maisyti g.gif Gal kuri bandeti paskaninti kuom nors wub.gif
Atsakyti
Na as sunui duodu LYSI zuvu taukus aisku is pat pradziu keleta dienu tai net nenurydavo ziaugdziodavo,tad padariau kelias dienas pertrauka ir vidury valgio duodavau tai dabar ziurau praryja ir jokiu problemu,,,,,
Auksine zuvele mums gydytojas neleido pirkti nes sake ten daug visko kurie alergizuoja vaika o musu dar ir linkes i alergija tai gydytojas patare nepirkt..... mirksiukas.gif
Atsakyti