Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

[quote=Perlute,2008 03 31, 12:10]
aš pati geriu kapsules, bet mano trijų metų dukrytė nemoka jų nuryti. O va tos naujos kapsulės turėtų skaniai susikramtyt.... Parašykit jei kas bandėt
[/quote]
Mano vyresnelis puikiai geria skystus zuvu taukus thumbup.gif Buvau ir tu braskiniu nauju kramtomu nupirkusi bet kad nevalge nei vienos,ta odele kieta tikrai nesusikramto ir siaip neskanus schmoll.gif pati pabandziau tai man gerklej strigo sunkiai nuryti ejo,vnz mum jie nepatiko schmoll.gif
[/quote]


biggrin.gif visko gali būti su tom naujienom.... Mes irgi, ačiū dievui, mielai geriam skystus biggrin.gif
Atsakyti
pas mus zuvu taukai apelsinu skonio.juos laikom kambario temperaturoj ir geriam is saukstelio.isgeria truputi pakosejam,bet is karto uzsigeria arbatelia arba sultimis ir viskas praeina,jokio kosuliuko smile.gif rolleyes.gif
Papildyta:
mus gyditoja liepe,plius dar geriam vitamina d. smile.gif
Atsakyti
Musu vaikinuks , labai megsta zuvu taukus , is saukstelio geria nuo 1 metuku . Dabar kai didesnis , visada papraso dar , tai duodam jam sauksta nulaizyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniuta @ 2008 03 29, 10:52)
Reikes pabandyti  4u.gif
Aciu visoms, Lysi as ragavau, slykstu kaip ir zuvu taukai. gal Auksine zuvele pabandysim. Tiesa nemaciau kainos  blush2.gif


man paciai Lysi taip pat slykstu bet mazoji geria ir pasilaizo doh.gif jai visai nieko matyt lotuliukas.gif
*****, kad vaistinej kai paprasiau zuvu tauku tai tik tokius pasiule g.gif
Atsakyti
as ir is saukstelio duodu,labai megsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2008 03 31, 07:43)
Ir mažajai, ir vyresnėlei duodu Mollerio žuvų taukus. Mažoji geria labai gerai, vyresnėlei nelabai patinka, bet uzsigeria ir viskas thumbup.gif


mano maziuke nuo 3 men gere gal 2 men irgi mollerio be jokiu priedu, tai sakyciau, jai net labai patiko blink.gif biggrin.gif
vis kitoks skonis, nei MP
dabar vel planuoju pradeti duoti, nes buvo jau per daug visokiu vitaminu vienu metu
Atsakyti
Taigi manasis nuo Lysi žiaukčioti pradėjo, nors su citrinų sultimis daviau g.gif
ieškosim toliau. Ir as girdėjau, kad mollerio neblogi
Atsakyti
Aš mažajam duodu ,,Auksinę žuvelę"-jam labai patinka šis, kaip jis sako, žuvytės kremas, net likučius nuo šaikštelio visus nulaižo thumbup.gif
O kaina tai tikrai ne iš mažųjų, bet prieš kelis mėnesius Camelios vaistinėje buvo gan didelė nuolaida, tai , jei gerai pamenu, nesiekė ir 30 litukų (o ir šiaip ten jie žymiai pigesni nei pvz. Eurovaistinėj) smile.gif
Atsakyti
sunelis geria citrinu skonio ,nu nieko fui nesako user posted image
Atsakyti
Mes irgi Lysi geriam dabar abu net laizosi thumbup.gif .Bandem tu nauju sukramtomu,bet jie tai tikrai slykstus,nevalge vyresnelis,nes tos skureles(aceit kaip guminuko) ikasti neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
Mažylė geria Moller be jokio skonio , bet ne itin noriai schmoll.gif Duodu prieš MP, užgeria ir gerai biggrin.gif
Kitą sykį reiks pabandyti Auksinę žuvelę - iki tol apie ją neteko girdėt, gydytoja nesakė, o aš nepasidomėjau ax.gif
Atsakyti
Maniškei nepatinka žuvų taukai. Mums daktarė liepė gerti, tačiau jau nebegeriam, nes būdavo ji išgere ir po pusvalandžio supykina, tai mes nustojom gerti juos.
Atsakyti