Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Pirma zuvu taupu buteliuka "Lysi" naturaliu isgerem per 1,5men, gere ivairiai, bet viskas po to smyrdedavo zuvu taukais doh.gif Nupirkau apelsinu skonio, geriam su ikalbinejimais ax.gif bet uztat nesmyrdym kaip zvejai lotuliukas.gif Geriame is svirksto thumbup.gif ir niekom neuzkandziame, o paprastus uzkasdavo su baronka ar sausainiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alashka: 30 kovo 2008 - 23:11
mes irgi is saukstelio, nuo 6 men. geriam.buvo tarpais kitus vitaminus gerem, taj tauku tada neduodavau, o db vekl tik taukus mirksiukas.gif o atsikosi kartais, manau del to kad kazkaip nemaloniai jie gerklyte nuslysta, nes elergija tikrai jau buciau pastebejus, pati bandziau gert, tikrai nemalonu gerklej palieka schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(artistė @ 2008 03 30, 20:20)
O kodėl jūs girdot žuvų taukus? Ar pačios sugalvojot, ar gydytojai rekomenduoja? Maniškiui metukai, tai dar vitaminą D girdau. Pas gydytoją ruošiuosi vaiką vesti 15 mėnesių kai reikės skiepytis, tai ir nežinau ar reikia žuvų taukus ar dar ką duot. g.gif

mum gydytoja rekomendavo, taciau tikrai nepakenktum jei ir taip duotum (kaip sakai pati sugalvojus mirksiukas.gif ) tikrai vaikuciui nepakenks (zinoma jei jokios elergijos neturi g.gif )
Atsakyti
Ir mažajai, ir vyresnėlei duodu Mollerio žuvų taukus. Mažoji geria labai gerai, vyresnėlei nelabai patinka, bet uzsigeria ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
mes ir iš šaukštelio geriam. tik aš duodu visada pusryčių metu,kai košytės vienas koks šaukštelis dar pasilikęs yra. tai žuvies taukai greičiau nubėga su košyte blush2.gif
O dičkis,tai nuo 2,5 metų žuvies taukus kapsulėm geria.Mažoji kartais ir bando atimti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,bet tik prakanda ir vsio,-spjauna lauk. O iš šaukštelio geria noriai,pripratinau ir maždaug nuo 6-7 mėn.-tai problemos nėra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Norėjau mamyčių paklaust ar ištisai žuvų taukus girdot,ar darot kada kokią pertraukėlę? g.gif
Atsakyti
pradėjom nuo auksinės Žuvelės, tai su tais vargo nebuvo. Po to pora mėnesių nedaviau jokių, o tada pradėjom gerti Miolerio citrininius. Kai išgerdavo - duodavau ką nors skanaus - pvz. saldainuką. Rodydavau kokia graži žuvytė nupiešta ir saulytė ir kaip mergaitė džiaugiasi, aiškinau kad mažylė bus labai sveika gerdama taukus, pilviukas džiaugsis ir kad čia laaaaabai skanu.... Po poros mėnesių nebereikėjo nei premijų nei paskatinimo - pati pasiprašydavo..... Dabar su premija pratinamės prie Lysi vaikiškų žuvų taukų, kurie nėra tokie skanūs kaip Miolerio, bet geriam...
kai buvo mažutė, vaidindavau, kad ir aš geriu ir tėtis ir kad visiems labai skanu.
Taip pat manau, kad labai svarbu pradėt kuo anksčiau girdyt ir pratint prie tos bjaurybės. Nes dvimečiui ar vyresniam tikrai nepaduosi nei iš šio nei iš to tokią neskanybę....
Nuo trijų metų yra naujas gaminys - sukramtomos kapsulės(mačiau Miolerio ir Auksinės žuvelės), bet jų kaina apie 50lt
Papildyta:
aš pati geriu kapsules, bet mano trijų metų dukrytė nemoka jų nuryti. O va tos naujos kapsulės turėtų skaniai susikramtyt.... Parašykit jei kas bandėt
Atsakyti
As savo dukrytei zuvu taukus pradejau duoti 10 men. ir geriam ligi siolei be jokiu pertrauku smile.gif , dar kartu isgeriam po 1-2 lasiukus vitamino D.
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2008 03 30, 23:20)
O kodėl jūs girdot žuvų taukus? Ar pačios sugalvojot, ar gydytojai rekomenduoja? Maniškiui metukai, tai dar vitaminą D girdau. Pas gydytoją ruošiuosi vaiką vesti 15 mėnesių kai reikės skiepytis, tai ir nežinau ar reikia žuvų taukus ar dar ką duot. g.gif

Mums gydytoja rekomendavo. Kartu vartojam ir vitamino D (aliejinio) 2 lašiukus
Atsakyti
aš pati geriu kapsules, bet mano trijų metų dukrytė nemoka jų nuryti. O va tos naujos kapsulės turėtų skaniai susikramtyt.... Parašykit jei kas bandėt
[/quote]


Mano vyresnelis puikiai geria skystus zuvu taukus thumbup.gif Buvau ir tu braskiniu nauju kramtomu nupirkusi bet kad nevalge nei vienos,ta odele kieta tikrai nesusikramto ir siaip neskanus schmoll.gif pati pabandziau tai man gerklej strigo sunkiai nuryti ejo,vnz mum jie nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlute: 31 kovo 2008 - 11:11
mano sunutis 7.5 menesiu, bet as perejau prie zuvu tauku jau, vietoj vitamino D, tai mama parveze is lietuvos Lysi paprast6o skonio, tai mazius pasicepsedamas geria, sugirdau 5 mlo as jam ojis issiziojes dar nori doh.gif galvoju nu negi cia taip skanu, tai kai as isgeriau vos neapsivemiau doh.gif taigi kaip kazkuri mamyte sake - nepsreskim pagal savo skoni ka vaikai megs o ko ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2008 03 30, 21:20)
O kodėl jūs girdot žuvų taukus? Ar pačios sugalvojot, ar gydytojai rekomenduoja? Maniškiui metukai, tai dar vitaminą D girdau. Pas gydytoją ruošiuosi vaiką vesti 15 mėnesių kai reikės skiepytis, tai ir nežinau ar reikia žuvų taukus ar dar ką duot. g.gif

4u.gif mums gyditoja liepe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romse13 @ 2008 03 31, 10:08)
As savo dukrytei zuvu taukus pradejau duoti 10 men. ir geriam ligi siolei be jokiu pertrauku smile.gif , dar kartu isgeriam po 1-2 lasiukus vitamino D.

drinks_cheers.gif mes zuvu taukus geriam nuo metuku ir plius 1 laselis D vitamino .
Atsakyti
QUOTE(Sigučiux @ 2008 03 30, 21:11)
I sauksteli ipilu zuvu tauku ir labai graziai viska isgeria thumbup.gif

mes taip pat is saukstelio,ir dar praso pakartot thumbup.gif
Atsakyti