Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

aš duodu iš šaukštelio, nors jie būna iš šaldytuvo, bet dar nei sykio nėra sukosėjus. Manyčiau šalti žuvų taukai čia niekuo dėti wink.gif geriau su gydytoju pasikonsultuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 03 29, 13:21)
O kuom žuvų taukai nenatūralūs? blink.gif Beje, esat įsitikinus, kad vaikas visko gauna su maistu g.gif Abejočiau.... O vitamino D irgi nedavėt?
Keistoka pozicija, bet čia jau jūsų reikalas.

tssss wink.gif nereik priekaistajanciai taip wink.gif

daviau vit d, bet ne po lasiuka kasdien, o nuo 4 men ampuolyte smile.gif
apie naturaluma ta kalbu, kad reik duot maista kuriame butu visko ko reik.

nzn, as uz tai, kad maziau popint ir saugot vaikus. kad ir pasiles buna - atidarau langa be baimes. vaikas per visa ziema max savaite su kepure buvo - visa kita laika su kapisonu, arba bliuzoniuko kapisonu, o tada striukes kapisono nedejau.
tiesiog as asmeniskai augau be jokiu zuvu tauku, be jokiu vitaminu papildomu. vasara - uogos, darzoves is savo darzo (vaikas irgi taip auga).

gi matom kaip musu vaikai auga, kaip atrodo, kiek aktyvus, kaip serga / neserga ir viskas. jei viskas ok, uzgrudintas, auga, tvirtas, tai manau kad netruksta nieko smile.gif
Atsakyti
Mano tai geria su dideliu noru, dar pati pasipraso, kai pamirstu lotuliukas.gif geria is saukstelio nesiraukydama
Atsakyti
4u.gif

Dukryte geria zuvu taukus is saukstelio su mielu noru. smile.gif
Atsakyti

Mes geriam nesildytus zuvu taukus. O sukoso gal del to, kad jiems tikrai jie neskanus, as pati lyztelejau - tai jak! kaip nemalonu, nors siaip mano berniukas atbega pats is kito kambario, kai pasiulau "vaistus" eiti gert. victory.gif
Turek su savimi ka nors iskart atsigert, geriau butu macnesnio skonio - ne vanduo, kad nors kaip nustumt ta tauka. Mes tai dar toki uztaisa su vyruku geriam - cia naminis - medus+imbieras+citrina = imunitetui stiprint. Tai sugalvojau sita po tu tauku pasiulyt, kad tikrai neliktu skonio jam nemalonaus. Dabar dviguba nauda isspaudziam! good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelyteee: 29 kovo 2008 - 23:22
Iki 2m.gere is saukstelio, bet grusdavau per prievarta doh.gif o veliau pradejau duot kapsulem - su mielu noru pusvalandi apvalkala ciaumoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 03 29, 18:58)
Alergija????? Mano panele kartais nuo zuvu tauku uzsikoseja, as taip nusprendziau, kad del to, kad jie salti... Bet dabar nezinau, reiks pas gydytoja pasiklaust..  g.gif


As irgi duodu is saukstelio.

Reiks ir man pasiklaust. Retai bet pakosejam g.gif
Atsakyti
Dukrytei duodu 'Auksines zuveles' zuvu taukus. Pries duodant truputi pasildau ir geriam is saukstelio. Labai megsta merguzele thumbup.gif , o ir man jie labai skanus biggrin.gif
Atsakyti
na,mes irgi is saukstelio ax.gif
nors musu daktariukas patare geriau dazniau duoti zuvytes nei gerti ju taukus rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif mes jau nuo 10men geriam zuvies taukus,lasiukais ax.gif
Atsakyti
I sauksteli ipilu zuvu tauku ir labai graziai viska isgeria thumbup.gif
Atsakyti
O kodėl jūs girdot žuvų taukus? Ar pačios sugalvojot, ar gydytojai rekomenduoja? Maniškiui metukai, tai dar vitaminą D girdau. Pas gydytoją ruošiuosi vaiką vesti 15 mėnesių kai reikės skiepytis, tai ir nežinau ar reikia žuvų taukus ar dar ką duot. g.gif
Atsakyti