Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(laurinija @ 2008 03 28, 13:40)
Sveikos,noriu paklaust kaip savo vaikuciams duodat zuvu taukus?ar is sauksciuko geriat,ar i kanors ipilat,imaisot?Musiskiui dabar neseniai pradejau duot su citrinos skoniu zuvu taukus,tai kol kas is saukciuko geria,bet iskart pradeda po to labai koseti..

Labas,dukrytei duodu taip pat citrinos skonio..Geria is sauksciuko ax.gif
Atsakyti
Geriam Lysi žuvų taukus vaikams, puikiai geria iš šaukštelio.
Atsakyti
as tai kapsulem duodu ir mano zuikis suvalgo nes nes skystu schmoll.gif
Atsakyti
Duodu su šaukšteliu (pilną šaukštelį) paprastus žuvų taukus. Gera puikiai, net nesirauko. thumbup.gif Ir visada duodu pietaujant. smile.gif
Atsakyti
ax.gif o as neduodu zuvu tauku.
kazkaip as esu sioj pusej naturaliste.
manau, kad vaikas turi gaut to ko reik is maisto, nes iprates gauti papildomu vitaminu visokiu, bus iprates prie didesnio kiekio, o nutraukus - trukuma jaus...
apie tai kalbejau su keliom gydytojom, jos palaike mano pozicija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 03 28, 14:44)
O jei tikrai neskanu tai galima suvalgyt zuvies taukais  sumirkyta duona arba i juos isispaust citrinos mirksiukas.gif


Reikes pabandyti 4u.gif
Aciu visoms, Lysi as ragavau, slykstu kaip ir zuvu taukai. gal Auksine zuvele pabandysim. Tiesa nemaciau kainos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniuta @ 2008 03 29, 10:52)
Reikes pabandyti  4u.gif
Aciu visoms, Lysi as ragavau, slykstu kaip ir zuvu taukai. gal Auksine zuvele pabandysim. Tiesa nemaciau kainos  blush2.gif

O vaikas irgi sake "slykstu"? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinija @ 2008 03 28, 13:40)
Sveikos,noriu paklaust kaip savo vaikuciams duodat zuvu taukus?ar is sauksciuko geriat,ar i kanors ipilat,imaisot?Musiskiui dabar neseniai pradejau duot su citrinos skoniu zuvu taukus,tai kol kas is saukciuko geria,bet iskart pradeda po to labai koseti..

mes iš su šaukščiuku vartojam. Moller firmos. Problemų nėra, net pamatęs apsidžiaugia.
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 03 29, 09:45)
ax.gif  o as neduodu zuvu tauku.
kazkaip as esu sioj pusej naturaliste.
manau, kad vaikas turi gaut to ko reik is maisto, nes iprates gauti papildomu vitaminu visokiu, bus iprates prie didesnio kiekio, o nutraukus - trukuma jaus...
apie tai kalbejau su keliom gydytojom, jos palaike mano pozicija  blush2.gif

O kuom žuvų taukai nenatūralūs? blink.gif Beje, esat įsitikinus, kad vaikas visko gauna su maistu g.gif Abejočiau.... O vitamino D irgi nedavėt?
Keistoka pozicija, bet čia jau jūsų reikalas.
Atsakyti
Is saukstelio mirksiukas.gif

O del kosejimo gal verta gydytojos uzklaust g.gif ? As nenoriu nieko prigasdint, bet neseniai skaiciau, kad vienas vaikelis buvo alergiskas zuvu taukams blink.gif , tai patare nevartoti bigsmile.gif
Atsakyti
Iš šaukštelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2008 03 29, 16:25)
Is saukstelio  mirksiukas.gif

O del kosejimo gal verta gydytojos uzklaust  g.gif ? As nenoriu nieko prigasdint, bet neseniai skaiciau, kad vienas vaikelis buvo alergiskas zuvu taukams  blink.gif , tai patare nevartoti  bigsmile.gif



Alergija????? Mano panele kartais nuo zuvu tauku uzsikoseja, as taip nusprendziau, kad del to, kad jie salti... Bet dabar nezinau, reiks pas gydytoja pasiklaust.. g.gif
Atsakyti
as tai saukstelyje palaikau zuvu taukus kad susiltu siek tiek,is kart neduodu g.gif gal cia tas skonis citrinos labai stiprus ar ka g.gif o gal ir alergiskas,bet tai tada visai jokiu zuvu tauku negalima..?
Atsakyti