Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Esu girdejusi, kad Mollerio zuvu taukai skanesni uz Lysi. Kiek cia tiesos nezinau g.gif .
Svarbiausia nesuduoti iskart viso saukstelio, kad nesupykintu blink.gif . Reikia pradeti nuo laselio. Paskui laseliu skaiciu po truputi didinti. Taip vaikutis pripras prie naujo skonio (kaip priprato ir prie alyvuogiu aliejaus, o jis juk irgi fuuui) ir gers visai noriai wink.gif .

O del tu pagerintu (tiek Mollerio, tiek Lysi), kur su citrinu ar apelsinu skoniu, tai vaiku alergologai labai nusistate pries ir maziukams duoti nerekomenduoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 22 spalio 2004 - 15:48
QUOTE (free @ 2004 10 16, 12:11)
Noriu pradėti savo vaikučiams duoti žuvų taukus ir bijau kad jie jų negers. Aš vaikystėj jų taip nemėgau, fe blink.gif Bet gal yra skanių? Gal galit atarti kokios firmos, kokio skonio pirkti???

As savo merginom duodu Mollerio su citrinu skoniu,tai kaip paiimu bonkute abi atbega ir labai mielai isgeria
Atsakyti
Mes irgi Mollero, citrinu skonio geriam.
Atsakyti
O gal kas žino, kuo Moller žuvų taukai geresni už Lysi? O gal atvirkščiai. Žadu savo pupai nupirkti ir duoti.
Atsakyti
O mano mergytes geria Moller zuvu taukus citrinu skonio,kaip pamato kad paimu bonkute tuoj atvaro abi ir laukia savo tongue.gif dozes.Kai pirkau man vaistininke patare geriau pirkti Moller taukus atseit jie geresni wink.gif
Atsakyti
Gydytoja sake, jog Moller taukai naturalesni uz lysil.
be to, Moller taukuose labai aiski vitaminu dozacija-kiek a, e, d ir omega-3 yra tiksliai atitinkamam ml.kiekyje.
Atsakyti
Sveikos mamos,

sveikinu visas su praejusiom ir artejanciom sventem...

mano pipirui dabar 5,5 men., kaip liepe gydytoja, duodu jam D3 vitamino (po 4 lasus/d. ), kad neissivystitu rachitas, bet delnukai visgi prakaituoja (kiek zinau, tai pirminis pozymis).

Gal vertetu duoti zuvu taukus ? Nuo kada jau galima ? Kokius parekomenduotumete ? Koks dozavimas ?

Sveiku metu Jums ir Jusu vaikuciams...
EPE
Atsakyti
newyear.gif Labas,EPE,
Sveikinu Tave su praėjusiom ir dar artėjančiomis šventėmis. Mano kleckui bubvo tokia pati problema-prakaitavo delniukai. Aš pradėjau duoti žuvų taukus ir viskas susitvarkė. Gerti pradėjom nuo 6 mėn, po vieną arbatinį šaukštelį per dieną(apie 5 ml. gali atsimatuoti su švirkštu biggrin.gif ). Tiesa, iš pradžių vertėtų pradėti nuo kelių lašų ir didinti dozę iki normos. Stebėk ar neberia. g.gif , nes ne visi vaikai juos toleruoja. mes naudojam Moller žuvų taukus, be jokių priedų. Mums jie thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Bet čia pagal kiekvieno poreikius ir norus... biggrin.gif Sėkmes Tau. smile.gif
Atsakyti
zinau kad gerai zuvu taukai, bet mano žalciukai, nei vienas ju negere. biggrin.gif
Atsakyti
Morku sultys ir zuvu taukai labai tinka ir mamytems! Kad sveikutes butu ir gerai savo lelius priziuretu. Ash tai tikrai nuo 6 menesiu, pasitarus su gydytoja noreciau duoti, pas mus tokie niurus Lietuvelej orai, tiek mazai saules. Ech... reikia tos stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(EPE @ 2004 12 27, 08:27)
mano pipirui dabar 5,5 men., kaip liepe gydytoja, duodu jam D3 vitamino (po 4 lasus/d. ), kad neissivystitu rachitas, bet delnukai visgi prakaituoja (kiek zinau, tai pirminis pozymis).

Gal vertetu duoti zuvu taukus ? Nuo kada jau galima ? Kokius parekomenduotumete ? Koks dozavimas ?



Sveikute. Mes irgi geriam Mollerio zuvu taukus be priedu thumbup.gif , jau gal nuo 3 men geriam, jei gerai pamenu (dabar 7 men). Pradejom nuo trecdalio saukstelio, dabar apie puse sausktelio kasdien duodu. Plius 2 lasai vit. D3.
Kaip matau, jums skyre nemaza D3 doze, tai gal pasitark su gydytoja del zuvu tauku kiekio (arba galui tekt truputi sumazinti vit.D) , kad nebutu per daug. Sekmes biggrin.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad zuvu taukus geriausia girdyti/gerti tarp valgiu, mazdaug pusvalandis iki ir po valgio vardan geresnio ju pasisavinimo.
Atsakyti