Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

tikrai pritariu praeive, kad reikia pasiziureti. pirmiausia daktarai gi visu savo ligoniu neprisimena... tai stengiuosi pasiskaityt papildomai apie tai ka ji mums siulo. beje musiske irgi persa tuos Visolie gold. bet as kai paskaiciau jusu parasyma pagalvojau, kad mes paprastus zuvu taukus pradejom gert tik nuo keliu lasiuku ir labai ziurejau, kaip juos priima. o sitie juk koncentruoti... ir dar kaip rasei su citrinu esencija. tai mes kol iki normalios dozes daejom dar kiek laiko praejo. manau daktare tikrai neatsakingai pasielge jei tokiai mazutei paskyre tokius koncentruotus ir dar su tokiais priedais. vyresniems ir nealergiskiems, tai suprantu, bet su tokiais mazais tikrai atsargiai reikia.
tikrai pritariu tau, mums patiems pradzioj buvo visokiu problemu, tai dabar jei daktare kokius reklaminius bukletus siulo, dar po to pastudijuoju, del visa ko, ar tikrai mums tinka. sekmes jums sveikit mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip as paklausiau daktares nuo kada duoti zuvu taukus maziukui - liepe nuo metuku, o va drauges vaikui kita daktare jau leido gerti nuo puse metu. unsure.gif taip skirtingai daktarai kalba doh.gif
Atsakyti
Aš savo vaikams pradėjau duot žuvų taukus nuo 6 mėnesių ir pirkau paprastus Moler fimos,ir priprato bei gerė be problemų ax.gif
Atsakyti
kai ateina ruduo as visada sunui pradedu duoti zuvies taukus,tai tikrai mazai sergam.
Atsakyti
aš žuvų taukus pradėjau duo nuo 8 mėn nes gėrėm kitus vaistus tai negalėjom jų gerti dabar padarėm pertrauką tai nežinau ar taip ramiai gers juos nes anksčiau tai bevargo išgerdavo
Atsakyti
Mums gydytoja gal nuo 2 mėn. rekomendavo pradėti vartoti Moller'io žuvų taukus, paprastus, be jokių citrinų. Pradėjome nuo kelių lašiukų ir sėkmingai geriame po šaukštelį kasdien. Vieną dieną nelabai norėjo gerti, tai aš supyliau juos į daržovių košę, o vėliau gailėjausi, nes aromatas tai ne superinis buvo. Bet gerai, kad ji tą košę mielai suvalgė. Daugiau taip nebedarau ax.gif Tiesa, iki šiol mes sveikos, na vis dar MP mintam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioklė: 21 kovo 2008 - 10:33
biggrin.gif mes duoti pradejome nuo 6 menesiu, po viena saukstuka, keista, bet vaikui labai patinka
Atsakyti
mes pradejom zuvu taukus nuo 10men ir geriam iki pat siolei,musu gidytoja sako kad zuvies taukus reikia vartoti visa gyvenima,nes jie labai naudingi musu organizmui thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, ar gali alergizuoti žuvų taukai? Dukrytei visą ranka išberta,nėšti, apie savaitę laiko gėrėm Auksinę žuvelę. Jau dvi savaites neduodu, bet bėrimas stiprėja, nors geriam vaistukus (gyd.išrašė) .Iki šiol jokių bėrimų nebuvo unsure.gif dukrai beveik 3 metukai.
Atsakyti
Sveiki
Noriu 1,5 metų suneliui pradėti duoti žūvų taukus, gal galite patarti kokie gali tikti mažajam lepuneliui. per prievartą nesinori kišti, nors truputi, kad skanūs būtų.
4u.gif
Atsakyti
mano maziukei 8 menesiai, bet gydytoja pasiule pereiti prie zuvu tauku (vietoje vitamino D). Tai va irgi galvoju ,kas cia skanu.
Siaip kiek esu girdejusi, "Auksine zuvele" yra skanus, bet ju tokia kaina... nu nekyla ranka pirkti - o jeigu negers?.... jauciu bet kokiu paprastu (t.y. naturalaus skonio) nupirksiu maziuka buteliuka koki - pabandymui smile.gif
Beje mano didzioji kaip tik naturalius geriau megsta negu su kokiu nors skoniu...
Atsakyti
"Auksinė žuvelė" skanūs, bet ir brangūs rolleyes.gif
"Lysi" - dvigubai pigesni. Atsieit "citrinų", "apelsinų" skonio. Nieko panašaus - citrusų nei kvapo, nei skonio schmoll.gif Šiaip ir neskanūs. Būtinai reikia kuo nors užkąsti arba užgerti.
Atsakyti