Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

žuvų taukus kiekvieną dieną duodu po šaukštelį ,nuo metukų,
anksčiau ir duodavau,bet rečiau...skaniai sugeria
Atsakyti
Duodu nuo metukų po arbatinį šaukštelį žuvų taukų kasdien.net keista bet maniškiui laaaabai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Vyresniajai dukrai, kuriai dabar 2,5 m tai beveik nuo metuku su tarpais duodu Miolerio skystus zuvu taukus, ir ji net pakartot papraso. O stai mazajai, kuriai 9 menesiai, daviau , tai ji iskarto atsipyle, matyt nepatiko, tai kol kas ir neduodu.
Esu bandziusi ir saldziuosius Auksinele zuvele, bet nepatiko man todel, kad labai tristi ir lipnus, be to brangoki.
Atsakyti
4u.gif
maciau ne viena mamyte klause , bet nemaciau atsakymo ax.gif ... noriu ir as paklaust , nes gydytojo konsultacija uzdaryta ax.gif
Vaikui 1.6m duodu Livol multi total vit ir noriu pradet duot zuvu taukus ... tai idomu ar ne per daug tu vit bus mergytei g.gif
kaip manot ?
Atsakyti
aš tai manyčiau pabaikit gerti "livol" ir tada kitą mėnesį gerkit žuvų taukus.
nes irgi kas per daug tas nesveika. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes gyvenam Airijoj. Jie is viso nemato reikalo duot vitamina d ar zuvu taukus. Tai ar galima nerekomendavus gydytojui pradet juos duot? Ir nuo kada butu tas laikas, kai jie jau labai reikalingi? Mums 2 menesiukai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2008 02 12, 16:22)
Mes gyvenam Airijoj. Jie is viso nemato reikalo duot vitamina d ar zuvu taukus. Tai ar galima nerekomendavus gydytojui pradet juos duot? Ir nuo kada butu tas laikas, kai jie jau labai reikalingi? Mums 2 menesiukai. bigsmile.gif


Mums jau 2.5 mėn biggrin.gif ... Tai gyd žuvų taukus liepė jau duoti ... Tai pirkau Bional firmos "VisOlie Gold" žuvų taukus. Jie duodami lašiukais pagal svorį. O vit D Lietuvoje rekomenduojama gerti ypač jei vaikutis valgydamas prakaituoja... tai pirmas rachito požymis ... Iš tikrųjų ir Vit D dozavimas yra labai individualus - vieniems vaikučiams skiria po 1, kitiems net po 5 lašiukus. Čia jau gyd sprendžia. O gal Airijoje neskiria, nes ten saulės daugiau ir šiltesnis klimatas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(anaoj @ 2008 02 12, 17:33)
Mums jau 2.5 mėn  biggrin.gif ... Tai gyd žuvų taukus liepė jau duoti ... Tai pirkau Bional firmos "VisOlie Gold" žuvų taukus. Jie duodami lašiukais pagal svorį.


Mes irgi juos nuo 2,5 men geriam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anaoj @ 2008 02 12, 14:33)
Mums jau 2.5 mėn  biggrin.gif ... Tai gyd žuvų taukus liepė jau duoti ... Tai pirkau Bional firmos "VisOlie Gold" žuvų taukus. Jie duodami lašiukais pagal svorį. O vit D Lietuvoje rekomenduojama gerti ypač jei vaikutis valgydamas prakaituoja... tai pirmas rachito požymis ... Iš tikrųjų ir Vit D dozavimas yra labai individualus - vieniems vaikučiams skiria po 1, kitiems net po 5 lašiukus. Čia jau gyd sprendžia. O gal Airijoje neskiria, nes ten saulės daugiau ir šiltesnis klimatas  g.gif .


Aciu labai. Pas mus klimatas tai siltesnis(beveik visus metus pliusas), bet saules, tai cia mazai. O as kaip tik savajam gyriaus vakar - tai sauniai vaikas musu valgo, kad net suprakaituoja kakta. Tai cia rachitas jau lenda??????? blink.gif Dabar bandau prisimint, kad as buvau ja i adjaliuka isukus, ir suprakaitavo ta puse, kur i mane lietes kakta, kai valge. Reiks pastebet siandien kai valgys. O kai ji daznai i abi puses galvyte sukineja? Ar cia normalu ar irgi rachito pozymis?????? g.gif Tuoj infarkta gausiu, jei pas mano vaika rachitas, nes ji per 2 men 8 cm priaugo ir 2.5 kg. Patarkit help.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2008 02 12, 19:56)
Aciu labai. Pas mus klimatas tai siltesnis(beveik visus metus pliusas), bet saules, tai cia mazai. O as kaip tik savajam gyriaus vakar - tai sauniai vaikas musu valgo, kad net suprakaituoja kakta. Tai cia rachitas jau lenda??????? blink.gif  Dabar bandau prisimint, kad as buvau ja i adjaliuka isukus, ir suprakaitavo ta puse, kur i mane lietes kakta, kai valge. Reiks pastebet siandien kai valgys. O kai ji daznai i abi puses galvyte sukineja? Ar cia normalu ar irgi rachito pozymis?????? g.gif  Tuoj infarkta gausiu, jei pas mano vaika rachitas, nes ji per 2 men 8 cm priaugo ir 2.5 kg. Patarkit help.gif


Nusiramin mirksiukas.gif ... maniškis per 2 mėn priaugo 9 cm ir 2,2 kg...
Įmetu nuorodų apie rachitą pasiskaitymui...
http://www.lsveikata...ge_id=48&s=1152
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
http://www.moku.lt/d...oku.lt_rachitas
O tai vis tiek pas kažkokį gyd lankotės, tai gal gali ir užklausti g.gif , gal ką patars rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(anaoj @ 2008 02 13, 10:17)
Nusiramin  mirksiukas.gif ... maniškis per 2 mėn priaugo 9 cm ir 2,2 kg...
Įmetu nuorodų apie rachitą pasiskaitymui...
http://www.lsveikata...ge_id=48&s=1152
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
http://www.moku.lt/d...oku.lt_rachitas
O tai vis tiek pas kažkokį gyd lankotės, tai gal gali ir užklausti  g.gif , gal ką patars  rolleyes.gif ...


Aciu labai uz nuorodas. Nu vakar kai maitinau paziurejau, kad jai smilkiniai paprakaitavo. bet siaip rachito pozymiai - tai prakaituojantys delnai ir pedos? ar nebutinai?
Atsakyti
Viespatie Dieve, kaip as save keikiu, kad tik dabar skaitau sita tema doh.gif kad Jus zinotumet, kaip prikankinau savo mazyte del tu nelemtu zuvu tauku... dukryte gime mazo svorio 2540g ir pirma men priaugo tik 400g, tai buvom truputi sunerime. galu gale viskas susitvarke ir trecia men svoris zymiai soktelejo. gydytoja patare nusipirkt zuvu tauku. kazkodel butinai BIONAL firmos, butinai VisOlie Gold. as, kaip labai pavyzdinga mama, ta pacia diena nubegau i vaistine ir nupirkau. nesvarbu, kad kainavo beveik 35 lt. pradejau skaiciuot lasiukus, kasdien tvarkingai tuo paciu metu girdyt. pirmiausiai tai vaikui dingo apetitas, suvalgo puse buteliuko ir spjauna, neatsirugsta pavalgius, kol sesta diena pradejo vemt ir viduriuot. viduriavima stabdem ir smecta, ir bakterijom. dar ne viskas... isbere visa veideli, nors nutraukem zuvies taukus iskart prasidejus negerumams... pasirodo, mazoji jautri citrusiniams, o jie su citrinos esensija buvo doh.gif
taigi, mamos, ne visada reikia aklai tiketi gydytojais. kartais dar ir pacioms vaistineje reikia pasiziureti, ka raso ant buteliuku.. beje, musu gydytoja zinojo, kad, kai as buvau suvalgius mandarinu, tai mazajai alergija buvo islindus, ir vistiek skyre siuos zuvu taukus...
Atsakyti