Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

nupirkau "auksinę žuvelę", bet mano mažoji juos tik paragavus užprotestavo. o Mollers kapsules geria mielai biggrin.gif (dar ir sukramto prisš tai blink.gif ).
Atsakyti
musiskis uzprotestavo tik pirmaji sauksta zuvu tauku (mes geriam naturalius LYSI taukus), nes buvo laikomas nepradetas buteliukas kamabrio temperaturoje. o kai pradejus juos vartoti idejau pagal insturkcija i saldytuva ir juos girdau teisiai is saldytuvo, tia nekilo daugiau problemu schmoll.gif 3* tpju. tikriausiai salti jie neduoda tokio stipraus skonio g.gif
Atsakyti
O mes žuvų taukus tik nuo 8 mėn pradėjom gerti greta su vit D.O vit D geriam nuo vieno mėnesiuko. cool.gif
Atsakyti
Zuvu taukus geriam nuo 7 men.Pirkau Moller zuvu taukus su citrinos skoniu,tai mazoji pati net issizioja,kai mato jog duosiu thumbup.gif .
Atsakyti
Mes nuo šešių mėnesių geriam Miolers 4u.gif
Atsakyti
Mano dvi gydytojos susigincijo. viena sako duoti tik zuvies taukus 1 sauksteli ir viskas, kita sako, jog butina ir laselis vit. D. Tai duodu ir ta ir ta. Mat pakankamai pagristai pasake, jog zuvies taukai butini protiniam vystymuisi, o vit.D kaulams, mat mazyliui pats judejimas nuo 6 men. prasideda.
Klausiau ir savo draugiu - mamu ka jos duoda. Pasirodo apie zuvies taukus joms gydytojai ne neuzsimine, nors vaikams jau apie 1 metus. Viena duoda 4 lasus vit.D, o kita net 7 lasus. Ir suprask, kad nori.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanata @ 2007 03 22, 21:57)
Mano dvi gydytojos susigincijo. viena sako duoti tik zuvies taukus 1 sauksteli ir viskas, kita sako, jog butina ir laselis vit. D. Tai duodu ir ta ir ta. Mat pakankamai pagristai pasake, jog zuvies taukai butini protiniam vystymuisi, o vit.D kaulams, mat mazyliui pats judejimas nuo 6 men. prasideda.
Klausiau ir savo draugiu - mamu ka jos duoda. Pasirodo apie zuvies taukus joms gydytojai ne neuzsimine, nors vaikams jau apie 1 metus. Viena duoda 4 lasus vit.D, o kita net 7 lasus. Ir suprask, kad nori....  g.gif



Bet juk zuvu taukuose yra vitamino D, tai kam dar papildomai reikia duoti vitamino D? g.gif Juk per daug gali buti... O vit. D perteklius blogiau negu trukumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarota Egle @ 2007 03 07, 15:00)
o kai pradejus juos vartoti idejau pagal insturkcija i saldytuva ir juos girdau teisiai is saldytuvo, tia nekilo daugiau problemu  schmoll.gif  3* tpju. tikriausiai salti jie neduoda tokio stipraus skonio  g.gif

O aš bijau duoti tiesiai iš šaldytuvo, sakau, gal gerklytę persišaldys g.gif . Tai pašildau verdančiame vandenyje šaukštelį ir į jį pilu taukus. Bet gal nieko neatsitiktų ir nuo šaltų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 04 13, 15:15)
O aš bijau duoti tiesiai iš šaldytuvo, sakau, gal gerklytę persišaldys  g.gif . Tai pašildau verdančiame vandenyje šaukštelį ir į jį pilu taukus. Bet gal nieko neatsitiktų ir nuo šaltų  unsure.gif

as ir ispradziu bijojau, nes buteliukai susala tai neblogai.
bet va jau kelinta menesi tiesiai is saldytuvo duodu ir nieko! mirksiukas.gif
Atsakyti
duodu lysi zuvu taukus, tai net suspyksta del pirmojo saukstelio, duodu tiesiai is saldytuvo. smile.gif
Atsakyti
Manoji gerai nuo 3 savaičių Molers žuvų taukus..Iš pradžių po lašiuką ir dabar jau visą šaukštelį duodame. Stengiuosi prieš tai palaikyti kambario temp. bet kartais ir iš šaldytuvo duodu wub.gif
Atsakyti
gere vaikinukas mazas budamas tai labai,paskui gerem kitus vitaminus tai ir nutraukem zuvu taukus.dabar mazajai nupirkau,na paragavo nesusirauke,gal ir patiks
Atsakyti