Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

mes geriam Miolerio žuvų taukus, dičkė geria skaniai o vat mano mažoji schmoll.gif žiaugčioji nors tu ką doh.gif
o dėl Auksinės žuvelės tai nžn, bet jei tikrai dėta sojos tai ji tikrai bus modifikuota. Kartą pediatrė aiškino kad Europoje visur naudojama genetiškai modifikuota soja. Nuo to laiko atidžiai skaitau etiketes 4u.gif
Atsakyti
Man daktare patare uzpilti juos ant duonos jei geria ziaukciodama rolleyes.gif
Atsakyti
Mes taip geriame Mollerio zuvu taukus su citirina. Taip skanu, jog kaip kažkas jau rašė, net šaukštelį aplaižo. O man tai jiem visai ne prie širdies.
Atsakyti
Mollerri su citrina, gėrė ir Auksinę žuvelę, ir Lysi, bet kažkodėl prie šito vis gryžtam
Atsakyti
mums rekomendavo Lysi žuvų taukus smile.gif
Atsakyti
žuvų taukus geria nuo 8mėnesių
Atsakyti
Mamos, kurios niekaip negalit vaikams įkišti žuvies taukų ar vaikai yra alergiški jiems, pabandykit duoti po šaukštelį nerafinuoto linų sėmenų aliejaus. Jo skonis ne toks baisus kaip žuvų taukų, o maistinė vertė prilygsta jiems - turi daug Omega 3 riebalų rūgščių ir vitamino D. Laikyti reikia taip pat šaldytuve..
Atsakyti
O mes jau nuo metuku geriame Moler zuvu taukus thumbup.gif ir tik pabandyk neduoti ar duoti maziau - issireikalus kaip didele biggrin.gif
Atsakyti
Zuvu taukus geriame nuo metu. Pirkom Moller naturalius. Pirma karta isspjove, bet po poros savaiciu jau priprato.
Atsakyti
LYSI apelsinų skonio
Atsakyti
Geriam Moellers žuvų taukus citrinos skonio,patinka , bet kažkodėl tik kas trečią dieną hihihi.gif
Atsakyti
aciu dievui musiske nei karto neisspjove!
jai labai patinka! thumbup.gif
Atsakyti