Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Mano vaikas geria žuvų taukus, manau, kad natūralus maisto papilda tai natūralus thumbup.gif
Atsakyti
o kaip geriau ar prievalgį, ar po jo
Atsakyti
Mes geriam zuvu taukus nuo 7 men po puse arbatinio saukstelio.Plius dar geriam po 2 lasus vit D, bei po 7 lasus vit C. Kasdien.Mazei skanus tie zuvu taukai, ziojasi kai duodu sauksteli g.gif O zuvu taukai laaabai naudingi, jie stiprina organizmo imunine sistema, be to padeda stipreti kauliukams, sanariukams.Ir siaip dar turi daug daug pliusu. Greitai turbut pereisim prie vieno arbatinio saukstelio zuvu tauku, o vit D nebeduosim
Atsakyti
As irgi kaip tik siandien susimasciau apie zuvu taukus, kaip pamaciau reklama
"Tavo vaike", man juos vyras nupirko, netrukus po gimdymo, bet as taip ir neprisiverciu ju gerti, tai nusprendziau siandien ipilti mazyliui i darzoviene. (Mano mazylis jau 11 men.) Vienu tikriausiai negertu.

O zuvu tauku, kuriuose jau yra vitamino D, as asmeniskai neduociau papildomai vitamino D ir kitiems nepatarciau, nes perdozavimas vitamino D yra kur kas baisesnis, nei trukumas. Zuvies taukai yra naturalus produktas ir tai kur kas geriau. Nepersistenkit mamytes su vitaminais mirksiukas.gif
Atsakyti
gydytojai labai gerai atsiliepia apie zuvu tauku nauda mazyliams thumbup.gif
Atsakyti
as ir mastau apie zuvu taukus savo mazylei,,ryt kaip tik eisim pas pediatre ir paklausiu jos ka ji pasakys ,jauciu reiks nusipirkti....o kius jus duodate...labai rekalmuoja kazkokius norvegiskus ypac "TAVO VAIKAS"sakau gal tuos meginti,o gal kas tokius geriate? mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriam "Moller`s" zhuvu taukus. Jie yra dvieju rushiu: naturalus ir su citrinos skoniu. Su citrinos skoniu maloniau kvepia ir skonis malonesnis, bet gali buti alergines reakcijos...
Atsakyti
Man gydytoja rekomendavo ir vit. D duoti (keturis lašiukus) ir žuvies taukų. Kadangi mano mergytė (greit bus pusės metų) stambi, pakaušiukas nusitrynęs ir labai dažnai būna drėgnos rankelės. Žuvies taukus liepė duoti kasdien po lašelį daugiau, kol išeis šaukštukas. Galvoju ar ne per daug g.gif Bet gydytoja sakė, kad tikrai ne per didelė dozė. Čia gal nuo vaiko priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 11 17, 00:55)
as ir mastau apie zuvu taukus savo mazylei,,ryt kaip tik eisim pas pediatre ir paklausiu jos ka ji pasakys ,jauciu reiks nusipirkti....o kius jus duodate...labai rekalmuoja kazkokius norvegiskus ypac "TAVO VAIKAS"sakau gal tuos meginti,o gal kas tokius geriate? mirksiukas.gif


Manoji geria Lysi žuvų taukus su citrinos skoniu.
Atsakyti
Geriam Lysi vaikiškus, be priedų, po šaukštelį, vit.D 3 lašus ir dar kalcio išrašė.
Atsakyti
QUOTE(jausma @ 2006 11 16, 14:55)
o kaip geriau ar prievalgį, ar po jo


Mes po valgio ragaujam. Nes az skonis yra gana saldus, tai pries valgi gali suveikti kaip saldumynas ir po to nieko mano mazei i burna neikisi schmoll.gif . Paprastus zuvies taukus sugirdau vyresneliui irgi po, ne pries pat valgi, nes kaip zinia tauku skonis bjaurus- apetito nepriduoda mirksiukas.gif
Atsakyti
As savo pirma vaika gimdziau norvegijoje, o kaip jus jau zinote, norvegai yra pamise del zuvu tauku, taigi, tenai zuvu taukus kudikiams rekuomenduoja pradeti duoti jau nuo dvieju savaiciu. Prisimenu, mes tai ir bandeme daryti, bet tiesiog musu sunus juos isspjaudavo ir nenorejo nuryti, todel vietoj to daveme vitamino D (aisku zuvu taukai yra zymiai geriau ir jeigu vaikas juos geria, manau kad vitamino D nereikia duoti).
Norvegijoje kudikiu mamoms zuvu taukus dalina nemokamai vaiku poloklinikose ir turbut nerasi vaiko, kuris ju negertu. Musu sunus zuvu taukus pradejo gerti mazdaug 6 men. ir nuo to laiko taip ir gere ir jeigu kurtais ju negauna, tai pats juos ir saldytuvo issiema ir praso, nes jam jie taip patinka...... biggrin.gif
Atsakyti