Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(Limcamca @ 2007 06 22, 20:45)
tiesiog rodai nepagarbą kitiems.  4u.gif


na, del kitu zhmoniu kompleksu sunku kazhka atsakyt ax.gif
tiesiog "radau" pc turbut ankchiau nei tamsta, tada problemos su LT buvo, o dabar, tiesiog, iprochiu patapo. ivaizdis dar ne viskas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 21:02)
na, del kitu zhmoniu kompleksu sunku kazhka atsakyt  ax.gif
tiesiog "radau" pc turbut ankchiau nei tamsta, tada problemos su LT buvo, o dabar, tiesiog, iprochiu patapo. ivaizdis dar ne viskas  4u.gif  mirksiukas.gif


Įpročius galima pakeisti. 4u.gif ir prie ko čia kompleksai. Toks rašymas yra paaugliškas.
Bet ne apie tai tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 14:52)
NA MANO NUOMONE KAD NUO 4 JAU GALIMA PO TRUPUTI IVEDINET IR DARZOVYTE IR OBUOLIUKA IR BANANA.
budami 6 menesiu jau galesi 1 maitinima duot darzovienes,o 7 menesiu jau mesyte ivest.
jei teisybe as 6 menesiu jau daviau mesytes ax.gif
kiekvienas vaikas skirtingas.

as pries kelias dienas vistiena daviau, siandien - versiena smile.gif

QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 19:20)
ash esu priesh vaisius. saldumynus ivesiu veliausiai, po koshiu. pas mus problemos ne su svoriu, o su hemoglobinu, tad uzhduotis - kuo greichiau mesa ivest. darzhovienes ragaujam jau nuo 4men, o va shiandien, 5men, vershienos i darzhoviene sublenderinau.  po to pienishkos koshes, ir tik veliausiai sultys, vaisiai  blush2.gif  ner chia ko saldumaku ish anksto gaut  mirksiukas.gif

na, kaip problemu yra - taip. bet siaip tai vaisiai - ne saldumynas wink.gif geriau gi nei sokoladukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 22, 21:07)
na, kaip problemu yra - taip. bet siaip tai vaisiai - ne saldumynas wink.gif geriau gi nei sokoladukai smile.gif


taip, bet kur kas naudingiau darzhoves su savo lasteliena, vitaminais, baltymais bei mineralais, negu vaisiai su savo cukrum mirksiukas.gif tiesiog mano uzhduotis yra kuo greichiau mesa ivest, tai vaisiu net nerodau, kad vaikas nepajustu ko galima noret, o ko negalima. tiesiog, kad pasirinkimo nebutu. tad gauna darzhovytes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 22, 21:05)
Įpročius galima pakeisti.  4u.gif ir prie ko čia kompleksai. Toks rašymas yra paaugliškas.
Bet ne apie tai tema  4u.gif


ech, smagu but paaugle mirksiukas.gif 4u.gif
nepyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 20:42)
taip, bet kur kas naudingiau darzhoves su savo lasteliena, vitaminais, baltymais bei mineralais, negu vaisiai su savo cukrum  mirksiukas.gif  tiesiog mano uzhduotis yra kuo greichiau mesa ivest, tai vaisiu net nerodau, kad vaikas nepajustu ko galima noret, o ko negalima. tiesiog, kad pasirinkimo nebutu. tad gauna darzhovytes  mirksiukas.gif
Papildyta:
ech, smagu but paaugle  mirksiukas.gif  4u.gif
nepyk  4u.gif

tai taip, naudingiau.siaip as noriu kazkaip padaryt kad vaikas neiprastu kramsnot istisai...pati va vis sedziu - jau pilna, o pakramsnot vis kazka reik biggrin.gif tai kuo vaikas daugiau tai obuoliuka tai baronka graus, tuo didesne tikimybe iprast (mano nuomone)
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 22, 22:50)
tai taip, naudingiau.siaip as noriu kazkaip padaryt kad vaikas neiprastu kramsnot istisai...pati va vis sedziu - jau pilna, o pakramsnot vis kazka reik biggrin.gif tai kuo vaikas daugiau tai obuoliuka tai baronka graus, tuo didesne tikimybe iprast (mano nuomone)

doh.gif Atsiprašau už savo trigrašį,bet esant nepakankamam hemoglobino kiekiui vaisiai yra gyvybiškai svarbus vaiko meniu komponentas,turintis ne "panevėžio cukraus "sudėtyje,o lastelienos,vitaminų ir mikroelementų,kurie negaunami iš termiškai apdorotų daržovių.Juk iš daržovių tik morka,pomidoras,agurkas valgomi žali,kitus tenka virti,tarkuoti.Taip prarandama didžioji dalis naudos iš jų.Pvz.kivi turi daugiau vit.C,nei citrina.Pomidorai tuo pasigirti negali.Hemoglobino kiekį lemia ne mėsa apskritai,o kuo įvairesnė mityba,t.y.kuo turtingesnis meniu,tuo daugiau iš produktų naudos sveikatąi.Kas be ko,saldainiai,traškučiai,pyragėliai,gazuoti gėrimai į meniu neturėtų būti įtraukiami,tik nežalingi sveikatai.Vaisiai rekomenduojami net sunkiems ligoniams,nes tiesiogiai veikia nuotaiką ir nervų sistemą,o tai reiškia - sąlygoja greitesnį sveikimą.
P.S.tikiuosi,kad gydytoja,nustačiusi per mažą hemoglobino kiekį paminėjo,kad veršiena iš mėsos rūšių yra geriausia kraujuko "tasytoja".
P.S.prašau,kad nei vienas čia parašytas mano žodis nebūtų suprastas įžeidžiančiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(12345 @ 2007 06 22, 21:31)
doh.gif Atsiprašau už savo trigrašį,bet esant nepakankamam hemoglobino kiekiui vaisiai yra gyvybiškai svarbus vaiko meniu komponentas,turintis ne "panevėžio cukraus "sudėtyje,o lastelienos,vitaminų ir mikroelementų,kurie negaunami iš termiškai apdorotų daržovių.Juk iš daržovių tik morka,pomidoras,agurkas valgomi žali,kitus tenka virti,tarkuoti.Taip prarandama didžioji dalis naudos iš jų.Pvz.kivi turi daugiau vit.C,nei citrina.Pomidorai tuo pasigirti negali.Hemoglobino kiekį lemia ne mėsa apskritai,o kuo įvairesnė mityba,t.y.kuo turtingesnis meniu,tuo daugiau iš produktų naudos sveikatąi.Kas be ko,saldainiai,traškučiai,pyragėliai,gazuoti gėrimai į meniu neturėtų būti įtraukiami,tik nežalingi sveikatai.Vaisiai rekomenduojami net sunkiems ligoniams,nes tiesiogiai veikia nuotaiką ir nervų sistemą,o tai reiškia - sąlygoja greitesnį sveikimą.
P.S.tikiuosi,kad gydytoja,nustačiusi per mažą hemoglobino kiekį paminėjo,kad veršiena iš mėsos rūšių yra  geriausia kraujuko "tasytoja".
P.S.prašau,kad nei vienas čia parašytas mano žodis nebūtų suprastas įžeidžiančiai. 4u.gif

cia ne man turbut komentuota, bet taip gavos smile.gif
as isvis vaikui jau menesi laiko zemuoges duodu, tai mane apmetytu akmenimis seno kirpimo mamos suzinoje smile.gif vaikas megsta, patenkytas - ramu.

siaip tai viskas kenksminga - ir bananai/obuoliai pakeliuj i lt sunoke ir viskas.
bet juk vaikas juos tokius visad valgys, tai ir pripranta tegu smile.gif
zodziu - mes visos geriausiai zinom, nes mes MAMOS wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 20:20)
ash esu priesh vaisius. saldumynus ivesiu veliausiai, po koshiu. pas mus problemos ne su svoriu, o su hemoglobinu, tad uzhduotis - kuo greichiau mesa ivest. darzhovienes ragaujam jau nuo 4men, o va shiandien, 5men, vershienos i darzhoviene sublenderinau.  po to pienishkos koshes, ir tik veliausiai sultys, vaisiai  blush2.gif  ner chia ko saldumaku ish anksto gaut  mirksiukas.gif


O koks jusu hemoglobinas? Tik is tyrimu suzinojot ar kaip pastebejot? Kada tyrima daret? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 20:27)
p.s. mylimuke, nepavargai?..


Turejau nuo ko pavargt?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 22, 15:29)
Anskčiau jo, mišinuku maitinamus anksčiau reikėjo primaitinėti, o dabar laikosi tos pačios nuostatos: nuo šešių  mėn.


lai ta nuomone jos sau ir pasilaiko... ax.gif cool.gif

QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 22, 15:40)
nezinau. mano nuomone - mama jaucia ko ir kada vaikui reikia. jei duosi ragaut ir girebs - reik, jei nenores - nereik smile.gif ragaut ir maitint pilnai - skirtingi dalykai wink.gif
mama, gyvendama su vaiku , labiau ji pazista nei gydytoja, kuri ji mato 5 min per menesi wink.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 15:52)
NA MANO NUOMONE KAD NUO 4 JAU GALIMA PO TRUPUTI IVEDINET IR DARZOVYTE IR OBUOLIUKA IR BANANA.
budami 6 menesiu jau galesi 1 maitinima duot darzovienes,o 7 menesiu jau mesyte ivest.
jei teisybe as 6 menesiu jau daviau mesytes ax.gif
kiekvienas vaikas skirtingas.


na, o mano nuomone tai tokia, kad ne menesiais ir dienom skaiciuot reikia. juk jei vaikiui pvz snd jau suejo 4 men, tai fsio, duodu kose. nea schmoll.gif ziuri kaip vaikas auga, stebi, ir matai,kas kada tinka, kas kada ne ir t.t. o mesyte as valgiau (mikroskopini jos kieki aisku), jau nuo 5 men. ax.gif ir zinokit sveika kaip ridikelis biggrin.gif nes, kai tu ir rasai, kiekvienas vaikutis yra skirtingas, ir kas tinka vienam, tai nebutinai tiks kitam 4u.gif

QUOTE(12345 @ 2007 06 22, 22:31)
doh.gif Atsiprašau už savo trigrašį,bet esant nepakankamam hemoglobino kiekiui vaisiai yra gyvybiškai svarbus vaiko meniu komponentas,turintis ne "panevėžio cukraus "sudėtyje,o lastelienos,vitaminų ir mikroelementų,kurie negaunami iš termiškai apdorotų daržovių.Juk iš daržovių tik morka,pomidoras,agurkas valgomi žali,kitus tenka virti,tarkuoti.Taip prarandama didžioji dalis naudos iš jų.Pvz.kivi turi daugiau vit.C,nei citrina.Pomidorai tuo pasigirti negali.Hemoglobino kiekį lemia ne mėsa apskritai,o kuo įvairesnė mityba,t.y.kuo turtingesnis meniu,tuo daugiau iš produktų naudos sveikatąi.Kas be ko,saldainiai,traškučiai,pyragėliai,gazuoti gėrimai į meniu neturėtų būti įtraukiami,tik nežalingi sveikatai.Vaisiai rekomenduojami net sunkiems ligoniams,nes tiesiogiai veikia nuotaiką ir nervų sistemą,o tai reiškia - sąlygoja greitesnį sveikimą.
P.S.tikiuosi,kad gydytoja,nustačiusi per mažą hemoglobino kiekį paminėjo,kad veršiena iš mėsos rūšių yra  geriausia kraujuko "tasytoja".
P.S.prašau,kad nei vienas čia parašytas mano žodis nebūtų suprastas įžeidžiančiai. 4u.gif


va, butent. drinks_cheers.gif as irgi taip sakyciau, tik nenorejau kistis. mano pacios hb yra problemiskas (siuo metu 87), tai as turiu ziureti ka valgau, ir mano maisto racijone vaisiai yra vos ne pirmoj vietoj. vien mesa nieko doro. kai laukiaus vaisiu netoleravo organizmas, tai gelbejausi versiena, bet be vaisiu rezultatas buvo minimalus. o po gimdymo kai vel emiau kirsti vaisiukus, padetis tik geryn.
o vaisiu as nelaikau be to saldumynu. ne snikerso patarkuoto juk vaikui siulau, o bananiuko ar obiuliuko is mociutes sodo. 4u.gif ir pvz banano mes jau ragausim tuoj, o su darzoviu kose dar biskiuka reiks palaukti. taigi... ax.gif
BET VELGI - KIEKVIENA MAMA PATI ZINO KAS JOS VAIKIUI GERIAUSIA, TAIGI, TAI KA PARASIAU TINKA TIK MUM. KITU MAZYLIAMS JUK VISAI KITAIP mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 06 23, 11:34)
lai ta nuomone jos sau ir pasilaiko...  ax.gif  cool.gif


čia ne jos, čia pasaulinė sveikatos organizacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(12345 @ 2007 06 22, 22:31)
doh.gif Atsiprašau už savo trigrašį,bet esant nepakankamam hemoglobino kiekiui vaisiai yra gyvybiškai svarbus vaiko meniu komponentas,turintis ne "panevėžio cukraus "sudėtyje,o lastelienos,vitaminų ir mikroelementų,kurie negaunami iš termiškai apdorotų daržovių.Juk iš daržovių tik morka,pomidoras,agurkas valgomi žali,kitus tenka virti,tarkuoti.Taip prarandama didžioji dalis naudos iš jų.Pvz.kivi turi daugiau vit.C,nei citrina.Pomidorai tuo pasigirti negali.Hemoglobino kiekį lemia ne mėsa apskritai,o kuo įvairesnė mityba,t.y.kuo turtingesnis meniu,tuo daugiau iš produktų naudos sveikatąi.Kas be ko,saldainiai,traškučiai,pyragėliai,gazuoti gėrimai į meniu neturėtų būti įtraukiami,tik nežalingi sveikatai.Vaisiai rekomenduojami net sunkiems ligoniams,nes tiesiogiai veikia nuotaiką ir nervų sistemą,o tai reiškia - sąlygoja greitesnį sveikimą.
P.S.tikiuosi,kad gydytoja,nustačiusi per mažą hemoglobino kiekį paminėjo,kad veršiena iš mėsos rūšių yra  geriausia kraujuko "tasytoja".
P.S.prašau,kad nei vienas čia parašytas mano žodis nebūtų suprastas įžeidžiančiai. 4u.gif


shiaip ash rashiau, kad pirma darzhovienes ivedzhiau tik del to, kad greichiau galechiau duoti darzhovienes su mesa. vertingiausias gelezhies shaltinis yra mesa. o vaisiai tai tik desertas. vistiek nesuprantu kam duot vaikui pirma vaisius nei darzhoves. juolab banana blink.gif kokie bananai pas mus importuiojami, siaubas.

Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 23, 09:13)
O koks jusu hemoglobinas? Tik is tyrimu suzinojot ar kaip pastebejot? Kada tyrima daret? ax.gif



tyrima pasidarem 4men budami. baltas labai vaikas. naguchiai balti, apatinio voko vidine puse balta. mes abu su vyru baltaodzhiai, ir jis toks pats, bet vistiek, per daug balta sbuvo. padarem kraujo tyrima, hemoglobinas 112. jau menuo geriam gelezhi, akivaizdzhiai vaikas parausvejo.
Papildyta:
QUOTE(amri13 @ 2007 06 23, 11:34)
o vaisiu as nelaikau be to saldumynu. ne snikerso patarkuoto juk vaikui siulau, o bananiuko ar obiuliuko is mociutes sodo.  4u.gif ir pvz banano mes jau ragausim tuoj, o su darzoviu kose dar biskiuka reiks palaukti. taigi...  ax.gif


jo. obuoliukas is mociutes sodo, o bananas fyg znajiet kaip augintas ir 100% pripurkshtas tiek, kad laikytusi importuotoju sandeliuose visa sezona. puikumelis.
ish kur chia mada ta atsirado BANANU primaitint?.. g.gif

pradeti primaitinima vaisiais yra lengviausia. nes tai SKANU, tad vaikas noriai valgo, mokosi dirbti liezhuveliu. bet ar naudinga?.. kiekveinas pasirenka savaip. mano tikslas - mesa, tad darzhoves, darzhoves ir tik darzhoves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vataipva: 23 birželio 2007 - 13:01
QUOTE(vataipva @ 2007 06 23, 13:59)
shiaip ash rashiau, kad pirma darzhovienes ivedzhiau tik del to, kad greichiau galechiau duoti darzhovienes su mesa. vertingiausias gelezhies shaltinis yra mesa. o vaisiai tai tik desertas. vistiek nesuprantu kam duot vaikui pirma vaisius nei darzhoves. juolab banana  blink.gif  kokie bananai pas mus importuiojami, siaubas.

Papildyta:
tyrima pasidarem 4men budami. baltas labai vaikas. naguchiai balti, apatinio voko vidine puse balta. mes abu su vyru baltaodzhiai, ir jis toks pats, bet vistiek, per daug balta sbuvo. padarem kraujo tyrima, hemoglobinas 112. jau menuo geriam gelezhi, akivaizdzhiai vaikas parausvejo.
Papildyta:
jo. obuoliukas is mociutes sodo, o bananas fyg znajiet kaip augintas ir 100% pripurkshtas tiek, kad laikytusi importuotoju sandeliuose visa sezona. puikumelis.
ish kur chia mada ta atsirado BANANU primaitint?.. g.gif

pradeti primaitinima vaisiais yra lengviausia. nes tai SKANU, tad vaikas noriai valgo, mokosi dirbti liezhuveliu. bet ar naudinga?.. kiekveinas pasirenka savaip. mano tikslas - mesa, tad darzhoves, darzhoves ir tik darzhoves.


Kiek teko girdet,tai pirmiausia ir rekomenduojama duoti darzoviu,nes paprastai ju vaikai nemegsta,kai jau buna paragave kazko skanaus. As irgi pirmiausia ju daviau ragauti, nepatiko, o obuolys ir bananas labai, ir kosyte megsta. Na manau svarbiausia duoti kuo ivairesni vaikuciui maista,kad gautu visu reikalingu medziagu, o nevalgytu vien tik morkas ar vien tik obuolius. Nei vaikuciam, nei mum tai nesveika, kad ir koks sveikas ir naudingas tas produktas butu. rolleyes.gif
Atsakyti