Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(amri13 @ 2007 06 22, 15:27)
tos dakyares, tai man kartais  cool.gif ... patylessiu geriau. vakar buvo 3 mn proga pas daktarus, tai sako jokio primaitinimo iki 6 men, nors ir valgot tik misini  doh.gif (cia daktare taip), o sesute kitam kabinete matuodama sako, tai jau ragaukit kokio obuoliuko, bananiuko pamazu  doh.gif tai kurios klausyt???  blink.gif tai as dabar ijungus turbo durniu, ir vadovaujuosi savo nuojauta.  cool.gif as esu mama, ir matau, kas mano vaikui gerai, kas ne, ko jis jau gali, o ko ne ir t.t. pvz, mes jau brasutes laizem...  rolleyes.gif  ax.gif patepiau lupukes, tai cepsejo, kaip kriuksiukas  biggrin.gif paskusiu jau tuoj ir bananiaus, ir obuoliuko, o po kokio menesiuko ragausim jau ir morku is bobutes darzo, ir svieziu bulviukiu...  ax.gif


Anskčiau jo, mišinuku maitinamus anksčiau reikėjo primaitinėti, o dabar laikosi tos pačios nuostatos: nuo šešių mėn.
Atsakyti
nezinau. mano nuomone - mama jaucia ko ir kada vaikui reikia. jei duosi ragaut ir girebs - reik, jei nenores - nereik smile.gif ragaut ir maitint pilnai - skirtingi dalykai wink.gif
mama, gyvendama su vaiku , labiau ji pazista nei gydytoja, kuri ji mato 5 min per menesi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 06 22, 12:27)
tos dakyares, tai man kartais  cool.gif ... patylessiu geriau. vakar buvo 3 mn proga pas daktarus, tai sako jokio primaitinimo iki 6 men, nors ir valgot tik misini  doh.gif (cia daktare taip), o sesute kitam kabinete matuodama sako, tai jau ragaukit kokio obuoliuko, bananiuko pamazu  doh.gif tai kurios klausyt???  blink.gif tai as dabar ijungus turbo durniu, ir vadovaujuosi savo nuojauta.  cool.gif as esu mama, ir matau, kas mano vaikui gerai, kas ne, ko jis jau gali, o ko ne ir t.t. pvz, mes jau brasutes laizem...  rolleyes.gif  ax.gif patepiau lupukes, tai cepsejo, kaip kriuksiukas  biggrin.gif paskusiu jau tuoj ir bananiaus, ir obuoliuko, o po kokio menesiuko ragausim jau ir morku is bobutes darzo, ir svieziu bulviukiu...  ax.gif

NA MANO NUOMONE KAD NUO 4 JAU GALIMA PO TRUPUTI IVEDINET IR DARZOVYTE IR OBUOLIUKA IR BANANA.
budami 6 menesiu jau galesi 1 maitinima duot darzovienes,o 7 menesiu jau mesyte ivest.
jei teisybe as 6 menesiu jau daviau mesytes ax.gif
kiekvienas vaikas skirtingas.
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 13:18)
as neizeidineju,o patariu. biggrin.gif


QUOTE(butvydiene @ 2007 06 21, 15:53)
1)o tu kai juokiesi nekriuksi? lotuliukas.gif


Cia patarimas? blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(amri13 @ 2007 06 22, 15:27)
as esu mama, ir matau, kas mano vaikui gerai, kas ne, ko jis jau gali, o ko ne ir t.t.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 22, 13:57)
Cia patarimas?  blink.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif

jo.ir labai geras.reikia pagaut posakio minti,iskaityt tarp eiluciu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 16:58)
jo.ir labai geras.reikia pagaut posakio minti,iskaityt tarp eiluciu. lotuliukas.gif


Cia tik tu tarp tokio "protingo" "posakio" eiluciu gali moket skaityt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 15:52)
NA MANO NUOMONE KAD NUO 4 JAU GALIMA PO TRUPUTI IVEDINET IR DARZOVYTE IR OBUOLIUKA IR BANANA.
budami 6 menesiu jau galesi 1 maitinima duot darzovienes,o 7 menesiu jau mesyte ivest.
jei teisybe as 6 menesiu jau daviau mesytes ax.gif
kiekvienas vaikas skirtingas.


ash esu priesh vaisius. saldumynus ivesiu veliausiai, po koshiu. pas mus problemos ne su svoriu, o su hemoglobinu, tad uzhduotis - kuo greichiau mesa ivest. darzhovienes ragaujam jau nuo 4men, o va shiandien, 5men, vershienos i darzhoviene sublenderinau. po to pienishkos koshes, ir tik veliausiai sultys, vaisiai blush2.gif ner chia ko saldumaku ish anksto gaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 17:20)
ash esu priesh vaisius. saldumynus ivesiu veliausiai, po koshiu. pas mus problemos ne su svoriu, o su hemoglobinu, tad uzhduotis - kuo greichiau mesa ivest. darzhovienes ragaujam jau nuo 4men, o va shiandien, 5men, vershienos i darzhoviene sublenderinau.  po to pienishkos koshes, ir tik veliausiai sultys, vaisiai  blush2.gif  ner chia ko saldumaku ish anksto gaut  mirksiukas.gif

nu jo kai kitos problemos yra tada kitas reikalas.
gal ir teisybe rasai,gi spes dar saldumynu atsivalgyt.
bet taip norisi palepint.ir tos akutes taip meilei ziuri i obuoliuka biggrin.gif
Atsakyti
dar del temos:
kaip ir reikejo tiketis, tema virto motina-zhudike thumbup.gif
achiu vienintelems "pienininkems" (nepykit, chia ne neigiamas pavadinimas) - Raideles ir ragnez- uzh informatyvius, motyvuotus pamokymus bei pasisakymus.
deja, esu ish tu mamu, kurios MP maitint negali "bet kokia kaina". turi but atsizhveligiama ir i mamos psichologine bukle. o jei kazhkas dar gali smerkti, vadinas i tokia situacija nesat papuolusios, tad shneketi, juolab dergtis ir teistim, neturite jokios moralines teisesuser posted image
Papildyta:
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 22, 20:23)
nu jo kai kitos problemos yra tada kitas reikalas.
gal ir teisybe rasai,gi spes dar saldumynu atsivalgyt.
bet taip norisi palepint.ir tos akutes taip meilei ziuri i obuoliuka biggrin.gif


aha, p[askui cipsai, kokakola, aluz user posted image


p.s. mylimuke, nepavargai?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vataipva: 22 birželio 2007 - 19:28
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 20:27)
dar del temos:
kaip ir reikejo tiketis, tema virto motina-zhudike  thumbup.gif
achiu vienintelems "pienininkems" (nepykit, chia ne neigiamas pavadinimas) - Raideles ir ragnez- uzh informatyvius, motyvuotus pamokymus bei pasisakymus.
deja, esu ish tu mamu, kurios MP maitint negali "bet kokia kaina". turi but atsizhveligiama ir i mamos psichologine bukle. o jei kazhkas dar gali smerkti, vadinas i tokia situacija nesat papuolusios, tad shneketi, juolab dergtis ir teistim, neturite jokios moralines teisesuser posted image
Papildyta:
aha, p[askui cipsai, kokakola, aluz user posted image


gal galima būtų lietuviškai rašyti doh.gif g.gif be visokiausių zh, sh ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 22, 20:28)
gal galima būtų lietuviškai rašyti  doh.gif  g.gif be visokiausių zh, sh ir pan.  4u.gif


gal ne mirksiukas.gif kaip pas zmones nevienodos nosys, kaip shnekam nevienodai, tai ir rashom nevienodai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 06 22, 20:29)
gal ne  mirksiukas.gif  kaip pas zmones nevienodos nosys, kaip shnekam nevienodai, tai ir rashom nevienodai. mirksiukas.gif


tiesiog rodai nepagarbą kitiems. 4u.gif
Atsakyti