Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(nep @ 2007 06 20, 20:36)
Manau, kad ta pediatre kuri taip sake, is darbo reikia ismest doh.gif Nesidomi moteris mokslo naujovemis.

jis biggrin.gif pediatras lotuliukas.gif ir čia ne pirmas jo ,,kuriozas" , jo ,,dėka" mes tokių dalykų pražiūrėjom, ačiū dievui, kad kiti medikai ne tokie ,,lopetos" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 20, 19:42)
Ragnez thumbup.gif ačiū, dabar jau dėlioju viską į savo smegenėlių failus 4u.gif

Matyt padariau klaidą ir kuo toliau, tuo labiau lyg ją ir suprantu...kaip aš supratau, kad nėra pieno? dėl dviejų priežasčių, kurios man tada atrodė labaoi svarios:
- vaikas neramus, blaškosi, rėkia, kaukia (nors pirmą mėnesį priaugom 1300, kitą 800, abu maitinau tik MP, tačiau antrą mėnesį mane pediatras ėmė gasdinti, kad toks skirtumas 1300-800 = 500 yra nenormalus ir tai reiškia pieno mažėjimą, po tų žodžių parėjau kaip pritrenkta ir nuo tada abejonės ir blogos mintys apie MP mažėjimą manęs nepaliko.
-atitinkamai bandžiau tikrint, kiek turiu, bandžiau nusitraukinėt, tai svyruodavo visaip- nuo 50 iki 100-12 ml iš abiejų.... taigi pana išgerdavo maximum tik 12o ml, o SM skaičiau kitų bendraamžių pasiekimus- mėnesiuko ar dviejų išgerdavo jau net 150 ...tačiau galiu pasakyt, kad dabar- metukų- mes mišinio maximum išvalgom 140 unsure.gif

tai va- dabar sakykit- tikriausiai padariau klaidą, ar ne? rolleyes.gif dabar tai jau nebesvarbu, bet nenoriu kartoti jų kitą kartą cool.gif

p.s pradėjusi duoti mišinį atitinkamai maniau, kad vaikas taps ramesnis, ilgiau naktį miegos, priaugs daugiau svorio- nieko panašaus- svoris panašiai 700-800 gr, naktį keldavomės po 8-10 kartų, ramybės nebuvo, taigi visos mano teorijos, kad vaikas neramus, nemiegantis, nes alkanas, nėra MP- subliūška sad.gif

vaje, cikadele, gi viskas tavo leliai buvo gerai. kaip gaila, kad toks kvailas pediatras pasitaikė. verysad.gif galėtum dabar džiaudtis žindymu, jei ne jo išvedžiojimai. na bet sekantį kart žinosi ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 06 20, 20:46)
vaje, cikadele, gi viskas tavo leliai buvo gerai. kaip gaila, kad toks kvailas pediatras pasitaikė.  verysad.gif galėtum dabar džiaudtis žindymu, jei ne jo išvedžiojimai. na bet sekantį kart žinosi ir viskas bus  thumbup.gif

zinai...mano vaikas dar ligoninej numete ne 10 proc, o visus 1/3 kuno mases...nors max 10 proc leidziama...ir israse mus ramia sazine parase ,,problemos su maitinimu" ar kazka panasau - jau uzsimirsau...tai kai vaikas vos neisnyko nuo maisto trukumo tai irgi neblogai, a? smile.gif va tokie daktarai - jiem iprasta viskas, tai galvoja kad ir gimdyvem iprasta...
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 20, 18:42)
tai va- dabar sakykit- tikriausiai padariau klaidą, ar ne? rolleyes.gif dabar tai jau nebesvarbu, bet nenoriu kartoti jų kitą kartą cool.gif

Būtent. Kai supranti kas buvo ne taip - tai gali pasimokyti smile.gif Nors kitą kartą bus kitų, nenumatytų problemų ir sunkumų, bet tų pačių klaidų kartoti neverta smile.gif

Apie tai mes čia galim ir pasikalbėti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 20, 20:48)
zinai...mano vaikas dar ligoninej numete ne 10 proc, o visus 1/3 kuno mases...nors max 10 proc leidziama...ir israse mus ramia sazine parase ,,problemos su maitinimu" ar kazka panasau - jau uzsimirsau...tai kai vaikas vos neisnyko nuo maisto trukumo tai irgi neblogai, a? smile.gif va tokie daktarai - jiem iprasta viskas, tai galvoja kad ir gimdyvem iprasta...

Na, tai kitas kraštutinumo pavyzdys sad.gif Vietoje to, kad mamai paaiškintų, jog maitinamas krūtimi naujagimis turi daug šlapintis (bent 6 kartus per parą nuo 3 - 4 gyvenimo dienos) ir dažnai tuštintis (tik nuo 4-6 savaitės jau ima nesituštinti po kelias dienas), tai parašo bala žino ką ir vaikus marina. Nereiktų ilgai laukt, jei po savaitės matai, kad su šlapimu kaka blogai - tai imies priemonių vaikui pamaitinti tokiu būdu, kad jis ir nenumirtų, ir pieno gamyba būtų skatinama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raideles: 20 birželio 2007 - 20:59
man irgi nesamoniu buvo aki gime,daktare uzsipuole,kad nemato kiek vaikas valgo,tai geriau duos jam tik misinuka,kad matytusi.... nu na...nieko iki siol pati sekmingai maitinu,jau pradeda nusibosti,bet mazius jau zino kur pienukas ateina ir "pasiima" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 06 20, 21:57)
,daktare uzsipuole,kad nemato kiek vaikas valgo,tai geriau duos jam tik misinuka,kad matytusi....

Ar dar taip buna siais laikais???Keista skaityt... doh.gif doh.gif g.gif schmoll.gif
Atsakyti
tai va sad.gif

o juk mažė šlapinosi ir tuštinosi kuo puikiausiai, net viduriukai neužkietėdavo ax.gif

ot durna mano galva, bet jau dabar neverta graužtis...tik va tam dundukui reiktų padundent....
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 20, 16:16)
na su pirmu vaikeliu skaudejo kruti,iskrutines skausmas pereidavo i nugara(skausmas begalinis,saukdavau,atsiprasant i kelnes sisiodavau is sakausmo).po savaites maitinimo skaudejo visa kuna.
su antru vaiku sie skausmai buvo dar didesni ir + dasidejo gimdos skausmingas susitraukimas.
su pirmu vaikeliu galvojau kad kruti netaip duodu,bet kai su antru ir treciu taip buvo(tikrai zinojau kaip ja reik duot)supratau kad cia visai kita beda.tik jei istiesu tikrai nezinau kodel taip buvo.tik dziaugiausi kad jau viskas praejo.


Ir niekas net nepasako kodel? As dar ligonineje kai bandziau maitinti - tai skausmas tiesiogine ta prasme - privarydavau i kelnes ir asaros upeliais (nors siaip nesu jautruole, skausma pakenciu), o antra diena surakino iki liemens - laikau vaikeli ir suvokiu, kad negaliu pajudeti visai, nei galvos pasukti nieko blink.gif , gerai kad dviese palatoje buvom, tai kita mamyte paeme vaikeli iskviete medikus ir nieko jie negalejo pasakyti, tik pagulde ir prilasino lasaliniu blink.gif Priezasties taip ir nenurode, patys akis ispute ziurejo ir nieko paaiskinti negalejo.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 06 20, 20:15)
kartais juokauju, kaip sunku buti kudikiu - skundzhiuos skundzhiuos, kad man pamperso siule shikna spaudzhia, o man mama vis kruti siulo... deshimta karta sakau, kad sotus, tik pampersas nervina - o ji nusprendzhia, kad pieno neber  blink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Cia GERAS!!!
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2007 06 20, 23:23)
Ar dar taip buna siais laikais???Keista skaityt... doh.gif  doh.gif  g.gif  schmoll.gif


Buna. As tokiu neklausiau. Taip mamas isgasdina, o pasekmes... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2007 06 21, 06:55)
Ir niekas net nepasako kodel? As dar ligonineje kai bandziau maitinti - tai skausmas tiesiogine ta prasme - privarydavau i kelnes ir asaros upeliais (nors siaip nesu jautruole, skausma pakenciu), o antra diena surakino iki liemens - laikau vaikeli ir suvokiu, kad negaliu pajudeti visai, nei galvos pasukti nieko  blink.gif , gerai kad dviese palatoje buvom, tai kita mamyte paeme vaikeli iskviete medikus ir nieko jie negalejo pasakyti, tik pagulde ir prilasino lasaliniu  blink.gif Priezasties taip ir nenurode, patys akis ispute ziurejo ir nieko paaiskinti negalejo.

Ir man skaudejo, kokias dvi savaites susitraukinedavo gimda turbut, kai nemiegojus esi, gali ir apsiverkt nuo tokiu spazmu. Susiriesdavau ir cypdavau. Bet galvojau, kad tai normalu. Nezinau kas buvo jums su Butvydiene, turbut ne tai g.gif , nors pagal aprasyma labai panasu, juk gimda pagimdzius yra didele, ir tas skausmas sklinda placiai g.gif , taciau tokie susitraukinejimai, kiek man pavyko suprasti, padeda viskam grizti i pradine padeti - raumuo spazmuoja ir taip sportuoja, bei issivalyti...
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2007 06 21, 06:55)
Ir niekas net nepasako kodel? As dar ligonineje kai bandziau maitinti - tai skausmas tiesiogine ta prasme - privarydavau i kelnes ir asaros upeliais (nors siaip nesu jautruole, skausma pakenciu), o antra diena surakino iki liemens - laikau vaikeli ir suvokiu, kad negaliu pajudeti visai, nei galvos pasukti nieko  blink.gif , gerai kad dviese palatoje buvom, tai kita mamyte paeme vaikeli iskviete medikus ir nieko jie negalejo pasakyti, tik pagulde ir prilasino lasaliniu  blink.gif Priezasties taip ir nenurode, patys akis ispute ziurejo ir nieko paaiskinti negalejo.

o tu kartais ne su epidurine nejautra gimdei?

nes man kazhkaip atrodo, kd tai neturetu buti susije su zhindymu. zhindymo pojuchiai turetu buti gana konkrechiose vietose - jei del pieno atleidimo, krutyse - gali dar i shona link pazhasties sklisti, o del gimdos susitraukimu - pilvo apachioj...

bet kad visa surakintu - panashiau i neurologines priezhastis....

chia ash tik spelioju ir i nieka nepretenduoju, jei ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 20, 15:45)
tu parasyk ka nors idomaus is savo gyvenimo ,o ne kurstyk zarijas.
nebuk pikta-pienelis visai dings. schmoll.gif


Jei buciau pikta, jau butu dinges tongue.gif Sakyciau atvirksciai. Tamsta kai nervuojiesi, tai man kelia juoka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2007 06 20, 16:09)
Ir dar girdejau toki dalyka, kad imanoma net negimdziusiai moteriai sukelti piena dedant kudiki prie kruties, aisku teisngai dedant, ir mokinant ji teisingai traukti...Skaiciau tai vienoj knygelej..."Alla" naturalus metodai... g.gif ....Gal taip ir atnaujinti galima....Bet gal cia nesamone....... g.gif  g.gif  schmoll.gif


As ir esu girdejusi tokiu dalyku. Ir net kad vienoj seimoj kalaitei atsirado pienuko,kai seimininkams gime kudikelis bigsmile.gif Nu cia tai neitiketina blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nep @ 2007 06 21, 09:06)
Ir man skaudejo, kokias dvi savaites  susitraukinedavo gimda turbut, kai nemiegojus esi, gali ir apsiverkt nuo tokiu spazmu. Susiriesdavau ir cypdavau. Bet galvojau, kad tai normalu. Nezinau kas buvo jums su Butvydiene, turbut ne tai g.gif , nors pagal aprasyma labai panasu, juk gimda pagimdzius yra didele, ir tas skausmas sklinda placiai g.gif , taciau tokie susitraukinejimai, kiek man pavyko suprasti, padeda viskam grizti i pradine padeti - raumuo spazmuoja ir taip sportuoja, bei issivalyti...


Gimdos susitraukimai yra normalu ir taip turi but. Vienoms labiau skauda, kitoms maziau, bet ka daryt blush2.gif Man ir skaudejo ojoj doh.gif
Atsakyti