Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

Aš visko išmokau iš literatūros, t.y. knygų, interneto, supermamos ir kitų šaltinių. thumbup.gif Dabar galėčiau net akušeres pamokyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 19, 21:11)
Aš visko išmokau iš literatūros, t.y. knygų, interneto, supermamos ir kitų šaltinių.  thumbup.gif Dabar galėčiau net akušeres pamokyti  blush2.gif

as ir pakankamai mokiaus biggrin.gif
ir aplamai - mano gyd tai tikrai nieko nepatare man...norejau tartis, o ji - nu gerai, taip daryk, sakau - o gal anaip - ,,nu gerai, anaip" zodziu...
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 22:26)
as ir pakankamai mokiaus biggrin.gif
ir aplamai - mano gyd tai tikrai nieko nepatare man...norejau tartis, o ji - nu gerai, taip daryk, sakau - o gal anaip - ,,nu gerai, anaip" zodziu...


Mūsų pirmoji pediatrė buvo labai šauni. Visais klausimais patardavo. O dabartinė, nelabai schmoll.gif Taip, kaip tu rašei, taip ir mums dabar vis pataria: taip, arba anaip doh.gif
Atsakyti
ziuriu niekada neiseina be pykciu smile.gif

mamyte, kuri manai, kad neturi pakankamai pienuko, paklausyk cia protingai kalbanciu. pirma laaabai gerai isitikink. man pienukas nesigamino, ir tai buvo akivaizdziai matyti, bet as visvien laukiau ar tikrai nebus kakucio ir pisiuko, sveriau maziu, ir t.t. badavom, netekom daug svorio, bet uztat esu tikra. REIKIA ISITIKINTI AR TIKRAI YRA, KAIP MANAI. na, o jei jau pienelio nepakanka, valgykit ramiai sau ta misinuka, ir aukit diduciau. 4u.gif asmeniskai as daviau misini ramia sazine, kadangi gamta sutvarke toki maitinima, o ne as uzsigeidziau, ir tikrai neasarosiu, kad kas nors blogai. vaikutis pavalges, aciu Dievuliui nesirges net slogyte, taigi... smile.gif na, o jei au prireiks misinio, tai niekas negali jums patarti. cia priklausys nuo tavo maziuko pilvuziuko poreikiu mirksiukas.gif

ir baikit cia verkslent visos, kad reikia ta misini duot! tai alternatyva. tokia realybe. verkslendamos jus kenkiat savo vaikui. jis jaucia, kad duodamos misini grauziates, ir valgo ta maista su kaltes jausmu. tartum skolon. Dekokit Dievui, kad jusu mazyliai paragavo bent kiek jusu pienelio ar priespienio, kad yra to subalansuoto misinio, dristu pasakyti sveiko, nes ant juoko niekas negamintu, ir nevykit kates i medi, nes kita karta galit jos nei su zuvim neisprasyti. jus grauziates, kad damaitint reikia. tai ka as tureciau daryt - jau turbut durnyne gulet. juk manasis nei priespienio neparagavo. bet gyvenimo posukiu nepasirinksit nei viena, tai kam dar ir kelia trumpin? 4u.gif
_______________________

IR CIA NE AGITACIJA MISINUKUI JEI KA!
Atsakyti
Pasistenkime nurimti. Pyktis kenkia pieno gamybai.
Viena su manim gulejusi moteriske du vaikus maitino ilgai, o guledama ligoninej su treciu isgirdo nemalonia naujiena ir pienas greitai dingo (pries tai siule jo ir kitiems vaikiukams (tam as nepritariu)).

Mamos, turincios daug pieno, nesmerkite tu, kurios jo neturi. Yra nuo musu nepriklausanciu dalyku. Jos juk stengiasi.

SEKMES VISOMS!!! 4u.gif

QUOTE(ingalp @ 2007 06 19, 15:32)
...o kurioj čia ligoninėj tokį grafiką jums įvedę buvo? blink.gif  g.gif

beje, mūsų leliukai tą pačią dieną gimę blush2.gif


Cia taip Santariskiu neisnesiotukuose.
Smagu, kad Mazeikiuose TIKRA bendraamzi turim.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 06 19, 20:51)
bet tarybiniais metais visoms mamoms liepdavo po maitinimo nutraukt likutį. mano mama sakė pirmąjį pusmetį vien likučio po litrą per dieną nutraukdavo blink.gif . šiaip, kai pagalvoji, tai visai be ryšio rekomendacija buvo - juk nutraukia patį riebiausią pieną iš gilumos doh.gif . o pavyzdžiui prieškario lietuvoj niekas joko likučio nenutraukinėdavo. prosenelė pasakojo, kad kai namie 6 vaikai, papą paduodi, kad nerėktų ir nėra kada su tais likučiais terliotis biggrin.gif . tada moterys visos labai ilgai maitindavo - po kelis metus. tai būdavo naudinga ir kaip kontraceptinė priemonė, nes dažniausiai žindanti moteris bent jau kurį laiką yra nevaisinga. mano močiutė nenaudojo jokių apsisaugojimo priemonių, vien tik žindydavo ir vaikai pas ją gimė kas 3 metus. o kai baigė maitint 3-čiąjį vaiką tai sakė, pastodavo ir pastodavo. 10 abortų moteriškė pasidarė blink.gif  doh.gif . vienu žodžiu, baisu doh.gif

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 19, 21:00)
tolerancija,pagarba reiskiu toms kurios jos vertos. tongue.gif


Tokioms vertoms kaip tu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 06 20, 07:09)
Pasistenkime nurimti. Pyktis kenkia pieno gamybai.
Viena su manim gulejusi moteriske du vaikus maitino ilgai, o guledama ligoninej su treciu isgirdo nemalonia naujiena ir pienas greitai dingo (pries tai siule jo ir kitiems vaikiukams (tam as nepritariu)).

Išgirdus nemalonią naujieną ne pienas dingo, o užsiblokavo oksitocino refleksas ir pienas negalėjo tekėti.
O kitiems vaikams galima duoti tik pasterizuotą svetimos moters pieną dėl rizikos perduoti kai kurias ligas. Savam vaikui nepavojinga, nes jis jau gavęs antikūnius, o svetimas gali jų ir neturėti.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 19, 21:45)
ačiū ragnez už protingas mintis...pažiūrėjau profilį- trys vaikiukai- patirtis kalba mirksiukas.gif
ir man taip reikėjo paramos...o tai uošvienė šaukia-maitink pati, sėdėk prikritus prie vaiko, mama šaukia- duok mišinio, vaikas badauja, baba šaukia- išvis vaiką badu marini, vos ne kiaušinį kiša 2 mėn vaikui....vyras mato, kaip aš kankinuosi su tom žaizdotom krūtim, o pūliai bėga jau, nebe pienas....aš pati bijau mišinio, nes turim riziką alergijai, pieno mažėja.....

visgi tikrai, patirtis daro savo -su antru vaiku daug ką daryčiau kitaip, neskubėčiau mišinio duoti...bet pasakykit man, kodėl man nepasitvirtino faktas- kuo dažniau dėsi prie krūties, tuo daugiau gaminsi pieno...dėdavau dažnai, kas valandą, kad pasiurbtų, bet nesigamino sad.gif nedaugėjo...mama atėjusi barė, kad man pieno trūksta, nes nedarau didelių intervalų ir nespėja pasigamint...

va taip va- manau, reikia ne tik palaikyumo, bet ir žmogau, kuris PROFESIONALIAI galėtų patarti, o ne viena boba sako vienaip, kita kitaip, trečia išvis kitaip...

dabar pradedu galvoti, kad gal ir buvo to pieno pas mane, bet pradėjus duoti mišinio ir sumažėjo, baigėsi, nes pradėjus mišinį duot ir mmm atėjo greitai...o literatūroje skaičiau, kad tai rodo pieno mažėjimą g.gif

kas galit pakomentuoti g.gif

Man mmm atsirado 46 diena po gimdymo, bet MP turejau uztektinai 3men, net ir prisaldzius buvau. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 21:51)
zodziu, as pvz irgi su antru kitaip daryciau visai smile.gif maziau klausyciau aplinkiniu babuliu, daugiau akuseres, kuri ir turi mokyt wink.gif


O jei kokia trenkta akusere pasitaikytu? Juk buna neretai taip, kad mama namo isvaziuoja be jokiu ziniu, kurias turetu parsivezt is GN. O tos akuseres ir klausiamos ne visada paaiskina blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 19, 22:00)
kokia akušerė? atėjo bobulė prieš išrašymą, davė lapą pasirašyt, kad atseit paaiškino, o kai paprašiau paaiškinti, pasakė, maitink kiek nori, kada nori ir saugokis skersvėjų- viskas...daugiau nepaaiškino, sakė, kad vasarą daug gimdyvių ir visoms nespėja pasakoti rolleyes.gif

doh.gif Tai galetu kelioms is karto...
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 06 20, 13:48)
...O kitiems vaikams galima duoti tik pasterizuotą svetimos moters pieną...


Sito nezinojau. ACIU uz informacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 22:02)
ojezau  doh.gif  cia kaip ,,mes mate daug klynu, nesigedink" biggrin.gif taip atrodo, kad ms kiekviena daug kam rode ir turim belenkaip nesigedint biggrin.gif ziauru vienok...
kai zmogus nesupranti ka cia daba daryt...
as tai kadangi mokejau, tai man aiskino kazkiek. buna kad mokamai konsultuoja...bent jau kaune zinau viena super akusere...tik pervelai suzinojau sad.gif

Kokia? smile.gif Ir is kurios lig.?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 20, 12:53)
O jei kokia trenkta akusere pasitaikytu? Juk buna neretai taip, kad mama namo isvaziuoja be jokiu ziniu, kurias turetu parsivezt is GN. O tos akuseres ir klausiamos ne visada paaiskina blush2.gif

na...tiesiog reik ieskot kas padetu

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 20, 12:54)
Kokia? smile.gif  Ir is kurios lig.?

2-os wink.gif
Atsakyti