Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 19, 18:17)
Bet ar ne keista, kodel neklausia patarimo del MP, zindymo, krutu, o iskart apie misinuka... Kantrybes gi reikia, misinukas ne pirmoji iseitis  schmoll.gif


na, gal todel, kad kitur klause jau wink.gif
o jei jau paklause apie misinuka - atsakiau. ir kazkodel buvau uzpulta, kad man noris kad mamytei blogai butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 19, 19:17)

gal del to,kad likuti traukdavo? Juk tada pienuko dar daugiau gaminasi ax.gif

bet tarybiniais metais visoms mamoms liepdavo po maitinimo nutraukt likutį. mano mama sakė pirmąjį pusmetį vien likučio po litrą per dieną nutraukdavo blink.gif . šiaip, kai pagalvoji, tai visai be ryšio rekomendacija buvo - juk nutraukia patį riebiausią pieną iš gilumos doh.gif . o pavyzdžiui prieškario lietuvoj niekas joko likučio nenutraukinėdavo. prosenelė pasakojo, kad kai namie 6 vaikai, papą paduodi, kad nerėktų ir nėra kada su tais likučiais terliotis biggrin.gif . tada moterys visos labai ilgai maitindavo - po kelis metus. tai būdavo naudinga ir kaip kontraceptinė priemonė, nes dažniausiai žindanti moteris bent jau kurį laiką yra nevaisinga. mano močiutė nenaudojo jokių apsisaugojimo priemonių, vien tik žindydavo ir vaikai pas ją gimė kas 3 metus. o kai baigė maitint 3-čiąjį vaiką tai sakė, pastodavo ir pastodavo. 10 abortų moteriškė pasidarė blink.gif doh.gif . vienu žodžiu, baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 19, 15:37)
O kazkas vis kalba apie tolerancija  g.gif  Jums pacioms gal to reiketu pasimokint.

tolerancija,pagarba reiskiu toms kurios jos vertos. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(simbarela @ 2007 06 19, 14:32)
tik prasau nesipykit  4u.gif  man dabar viskas gaug aiskiau, o kad med sesele mane butu taip nuraminusi ir paaiskinusi o ne pasakiusi kad atsiras ir tiek ziniu. Begsiu i poliklinika svertis, tustinasi ir sisioja tikrai normaliai ( kaip pati nepagalvojau). Cia stresas viska padare juk tai mano pirmagimis, o atrodo ir literaturos skaiciau kol laukiausi, o kai reikia niekas nebeaisku. ACIU jums visoms labai  smile.gif

nusiramink.viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
aš galvoju, kad tik moterims turbūt būdinga taip greitai imti, išvedžioti įvairias situacijas ir staiga padaryti išvadas doh.gif Žmogus uždavė konkretų klausimą, ir prasidėjo išvedžiojimas: "o gal tas, gal anas, gal taip, ir va taip" doh.gif biggrin.gif Dėl to ir nesusišnekam su marsiečiais turbūt, nes mums būdinga imti ir prisigalvoti nebūtų dalykų.

Šaunuolė Rūta_vyšnia, kad konkrečiai atsakė į klausimą 4u.gif
Atsakyti
del kontracepcijos drystu nesutikt wink.gif
negalima vien zindymu pasikliaut wink.gif
vyro bendradarbio zmona pagimde pametinukes. o jos vyro papasakojimas toks ,,sake galiu varyt i vidu - nepastos. pastojo" smile.gif nu taip jis tiesiai pasakojo wink.gif ir maitino tik krutim wink.gif taip kad nevertetu apie tai net uzsimint, nes gali kazkas perskaityt ir patiket wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_vyshnia: 19 birželio 2007 - 20:29
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 21:29)
del kontracepcijos drystu nesutikt wink.gif
negalima vien zindymu pasikliaut wink.gif
vyro bendradarbio zmona pagimde pametinukes. o jos vyro papasakojimas toks ,,sake galiu varyt i vidu - nepastos. pastojo" smile.gif nu taip jis tiesiai pasakojo wink.gif ir maitino tik krutim wink.gif taip kad nevertetu apie tai net uzsimint, nes gali kazkas perskaityt ir patiket wink.gif

na aš irgi pakankamai mačiau pavyzdžių, kaip po tokios kontracepcijos pametinukai gimė biggrin.gif . bet mano močiutei pasisekė biggrin.gif
Atsakyti
man sekes gal 5m nepastot smile.gif net nemaitinant biggrin.gif
cia manau kaip jau lemta - taip...bet maitinant ojojoj reik saugotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 06 19, 16:59)
atidzhiai skaichiau shi skyreli. ir man atrodo, kad svarbiausia, dazhniausiai pasitaikanti ne(be)maitinimo krutimi priezhastis - paramos, palaikymo trukumas, o antroji - informacijos trukumas. ne paaishkinimu alia "motinos pienas - geriausias", o praktiniu zhiniu, suvokimo, kas yra normalu, o del ko jau reikia susirupinti...
ačiū ragnez už protingas mintis...pažiūrėjau profilį- trys vaikiukai- patirtis kalba mirksiukas.gif
ir man taip reikėjo paramos...o tai uošvienė šaukia-maitink pati, sėdėk prikritus prie vaiko, mama šaukia- duok mišinio, vaikas badauja, baba šaukia- išvis vaiką badu marini, vos ne kiaušinį kiša 2 mėn vaikui....vyras mato, kaip aš kankinuosi su tom žaizdotom krūtim, o pūliai bėga jau, nebe pienas....aš pati bijau mišinio, nes turim riziką alergijai, pieno mažėja.....

visgi tikrai, patirtis daro savo -su antru vaiku daug ką daryčiau kitaip, neskubėčiau mišinio duoti...bet pasakykit man, kodėl man nepasitvirtino faktas- kuo dažniau dėsi prie krūties, tuo daugiau gaminsi pieno...dėdavau dažnai, kas valandą, kad pasiurbtų, bet nesigamino sad.gif nedaugėjo...mama atėjusi barė, kad man pieno trūksta, nes nedarau didelių intervalų ir nespėja pasigamint...

va taip va- manau, reikia ne tik palaikyumo, bet ir žmogau, kuris PROFESIONALIAI galėtų patarti, o ne viena boba sako vienaip, kita kitaip, trečia išvis kitaip...

dabar pradedu galvoti, kad gal ir buvo to pieno pas mane, bet pradėjus duoti mišinio ir sumažėjo, baigėsi, nes pradėjus mišinį duot ir mmm atėjo greitai...o literatūroje skaičiau, kad tai rodo pieno mažėjimą g.gif

kas galit pakomentuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 19, 21:45)

dabar pradedu galvoti, kad gal ir buvo to pieno pas mane, bet pradėjus duoti mišinio ir sumažėjo, baigėsi, nes pradėjus mišinį duot ir mmm atėjo greitai...o literatūroje skaičiau, kad tai rodo pieno mažėjimą g.gif

kas galit pakomentuoti g.gif

ko gero buvo to pieno g.gif . tiesiog kai pradedi duot mišinio - viskas, jo ima neišvengiamai mažėt. man mmm pasirodė po mėnesi kai pradėjau košes duot. taigi, tai buvo susiję su pieno mažėjimu.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 19, 20:45)
ačiū ragnez už protingas mintis...pažiūrėjau profilį- trys vaikiukai- patirtis kalba mirksiukas.gif
ir man taip reikėjo paramos...o tai uošvienė šaukia-maitink pati, sėdėk prikritus prie vaiko, mama šaukia- duok mišinio, vaikas badauja, baba šaukia- išvis vaiką badu marini, vos ne kiaušinį kiša 2 mėn vaikui....vyras mato, kaip aš kankinuosi su tom žaizdotom krūtim, o pūliai bėga jau, nebe pienas....aš pati bijau mišinio, nes turim riziką alergijai, pieno mažėja.....

visgi tikrai, patirtis daro savo -su antru vaiku daug ką daryčiau kitaip, neskubėčiau mišinio duoti...bet pasakykit man, kodėl man nepasitvirtino faktas- kuo dažniau dėsi prie krūties, tuo daugiau gaminsi pieno...dėdavau dažnai, kas valandą, kad pasiurbtų, bet nesigamino sad.gif nedaugėjo...mama atėjusi barė, kad man pieno trūksta, nes nedarau didelių intervalų ir nespėja pasigamint...

va taip va- manau, reikia ne tik palaikyumo, bet ir žmogau, kuris PROFESIONALIAI galėtų patarti, o ne viena boba sako vienaip, kita kitaip, trečia išvis kitaip...

dabar pradedu galvoti, kad gal ir buvo to pieno pas mane, bet pradėjus duoti mišinio ir sumažėjo, baigėsi, nes pradėjus mišinį duot ir mmm atėjo greitai...o literatūroje skaičiau, kad tai rodo pieno mažėjimą g.gif

kas galit pakomentuoti g.gif

zinai...kai gimsta vaikutis - labai jautriai reguojama i visus komentarus. kai pamatai, kad nera labai lengva su maziuku, kai pajunti, kad ne viska zinai, gali pasirodyt kad esi negera mama ir pan - pati mamyte save pradeda matyt blogesne nei yra. ir vos ne baime atsiranda klaust, nes gali atsakyt ,,juk tu mama, tu turi jaust" smile.gif
reiktu atsipalaiduot biski. pasistengt mokytis zindyt, kantresnei but ir maziau klausyt mamu ir mociuciu smile.gif geriau jau draugiu - jos biski siuolaikiskesnes. o prie mamu apsimest kad viskas OK smile.gif
dar beda buna kai vaikas tinginukas ir nenori ciulpt - tada prasideda kas 20 min po 5 min patraukinejimai istisa para...reiktu daryt tada tarpus biski, bet vaikas reks - vel blogai...
zodziu, as pvz irgi su antru kitaip daryciau visai smile.gif maziau klausyciau aplinkiniu babuliu, daugiau akuseres, kuri ir turi mokyt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_vyshnia: 19 birželio 2007 - 20:52
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 21:51)
zodziu, as pvz irgi su antru kitaip daryciau visai smile.gif maziau klausyciau aplinkiniu babuliu, daugiau akuseres, kuri ir turi mokyt wink.gif

g.gif

kokia akušerė? atėjo bobulė prieš išrašymą, davė lapą pasirašyt, kad atseit paaiškino, o kai paprašiau paaiškinti, pasakė, maitink kiek nori, kada nori ir saugokis skersvėjų- viskas...daugiau nepaaiškino, sakė, kad vasarą daug gimdyvių ir visoms nespėja pasakoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 19, 21:00)
g.gif

kokia akušerė? atėjo bobulė prieš išrašymą, davė lapą pasirašyt, kad atseit paaiškino, o kai paprašiau paaiškinti, pasakė, maitink kiek nori, kada nori ir saugokis skersvėjų- viskas...daugiau nepaaiškino, sakė, kad vasarą daug gimdyvių ir visoms nespėja pasakoti rolleyes.gif

ojezau doh.gif cia kaip ,,mes mate daug klynu, nesigedink" biggrin.gif taip atrodo, kad ms kiekviena daug kam rode ir turim belenkaip nesigedint biggrin.gif ziauru vienok...
kai zmogus nesupranti ka cia daba daryt...
as tai kadangi mokejau, tai man aiskino kazkiek. buna kad mokamai konsultuoja...bent jau kaune zinau viena super akusere...tik pervelai suzinojau sad.gif
Atsakyti