Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

valgom HIPP'a thumbup.gif kai buvo milupos akcija (du už vieno kainą), paragavom ir milupą- visai nieko rolleyes.gif
Atsakyti
o mano mazyle nevalgo jokiu pirktiniu kosiu,tik tyreles ir sultis geria.Hippas pats geriausias biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi valgom tik Hipp tyreles tongue.gif na dar milupa patinka.o viena karta pabandem MAZAS schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis darzoviu tik namines valgo, nuo pirktiniu net ziaugciot pradedavo, taip ir nepriprato prie ju schmoll.gif O vaisines su mielu noru-visu firmu tiko, tik dabar jau vyrukas mieliau pats obuoliuko skiltele kramto, jau ir saldziuju tyreliu nelabai nori.
Atsakyti
Mes tik už HIPP thumbup.gif maniškis tik jas valgo tik va nežinau kokias košytes duoti dar nebandžiau g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
pirmiausia sveikinu visas mamytes su nuostabiausiom sventem.. tegul jos atnesa i jusu seimas ramybe ir darna...
o kas del tyreliu... tai maniskis, kuriam astuoni menesiukai, valgo ivairias. bandem visokias firmas ir nei vienos neatsisake smile.gif bet labiausia tai patinka nesstle firmos tyreles su varskyte. kad ir pati tokias pavalgyciau. nerealaus skonio. o siaip tai stengiames valgyti taerkuoto obuoliuko, turim naminiu be jokiu koncernatu ir chemikalu, tai kertam ohoho...
ir siaip, labai smagu kai tavo mazylis valgo net ausytes linksta smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms mamoms, mano saulytei naujųjų metų išvakarėse bus lygiai 5 mėn. mes valgome pirktines Hipp vaisių ir daržovių tyreles. Košių tai esame ragavusios įvairių: Hipp, Nestle, Bebe. Kol kas mažoji viską valgo ir nematau, kad kas nors netiktų, turbūt mes neišrankios biggrin.gif
Atsakyti
mes kol kas tik HIPP oboulių tyrelę bandėm, valgo po biski, dar nepratus tongue.gif užtat didžioji kaip seilę varvina lotuliukas.gif taip ir taiko šaukštelį nugvelbt iš sesės lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi valgom nestle misinuka ir bandom ragauti darzovieniu hipp
Atsakyti
labiausiai valgydavo Hipp,Gerber ir Semperio košytes smile.gif
Atsakyti
Dabar mažius mielai kerta HIPP slyvų tyrelę. Daugiau viską darau pati - visokias daržovių ir mėsos košeles, obuolius ir bananus pati smulkinu.
O prieš beveik 3 metus esu pirkus HIPP "baby keks" košytę, tamsiam stiklainiuky, HIPP mėsos košeles. Nu "pradinukė" buvau doh.gif Jau tas "baby keks" tai tokia sintetika pasirodė, net žiūrėt man bjauru, o tai kaip valgyt... atsiprašau.. žinau mergytę, kuriai - tai gardėsis nerealus..
Dar bandėm tyreles su varške. Man jos nepatikimos pasirodė.. Kaip ir tos pigios, kur po 1,3 lt maždaug, HAME firmos lygtai...
Vaikui labai patiko MAŽAS firmos Vyšnių tyrelė. Vienintelė, kurią pirkdavom.

Tačiau dabar savo vaikų pediatrę imu "po paranke" - geriausia tai pačioms ką nors pagaminti kūdikėliui. BRAUN smulkintuvas taip susmulkina, kad net kartą gavau barti nuo vaiko pediatrės už "pirktinę" košę lotuliukas.gif Tipo, ką, pati nemoki išvirt blink.gif ? Tai kol įtikinau rolleyes.gif
Atsakyti
mes valgom milupa arba hipp misinius ir bandom ragauti hipp tyreles mirksiukas.gif
Atsakyti