Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

QUOTE(jurguciuke 2 @ 2006 11 18, 17:37)
Mano mazyle labai megsta vaisiu tyreles ir namine mortu kosyte  thumbup.gif . Bandziau deti bulve, bet dukryte viska atpila. Ar jusu vaikuciai noriai valgo bulviu kosyte?


Kai pirmą kartą daviau bulvių košę, tai reikėjo filmuoti ir siųsti į lalaila. Tada nusprendžiau, kad jam neskanu mano virtos ir pirkau HIPPo. Bet šiandien pabandžiau duoti bulvių ir morkų naminę, suplaktą su mikseriu, įdėjau aliejaus ir druskytės, tai kabino kaip turi būt thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kyka @ 2006 11 19, 13:36)
mes jau irgi pradejom visokias koseles, tai mano virtu nei per kur neikisi, o pirktines tai dar po pora saukstu suvalgo. labiausiai megsta tai vaisius. bet vien vaisiais vaiko nemaitinsi. vakarais duodu grudines tas koses , tai valgo tik kurios saldzios, ta prasme su vaisiais, be priedu nevalgo. O jusu vaikai irgi is pradziu po tiek mazai valgo tu kosyciu? nes man atrodo kad tiek mazai suvalges jis nepavalgo normaliai. aisku dar valgom ir piena, bet noriu pakeisti po truputi i normalu maista , nes maitinti savo pienu nenoriu ilgai.


O kai pavalgo košytes, ar tu dar duodi pieno ? Aš turiu tokį krutą gydytoją, kad jis nieko neinformuoja apie košių kiekį. Tai nežinau, ar pavalgius košę, duoti pieno...
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2004 11 21, 21:04)
Sveikos, mamytes, noreciau paklaust jusu kokiu firmu tyreles, koseles ir sultytes savo vaikuciams duodate. Priaugome ta amziu, kai pienukas nebesotus. Gydytoja siulo maitinti "Hipp" produktais. O gal kitu firmu - "Nestle", Semper" - irgi geri? Aisku noriu, kad mazyle valgytu tik ypac kokybiska maista. Ar kokybiska tik tai kas brangu?

Mano sūneliui labai patinka HIPP, kitų ir nebandau. HIPP man atrodo brangiausia.
Atsakyti
patiko Hipp moliūgas su obuoliuku,Nestles- ryžių pieniška košytė su bananais...ir lietuvišką bandžiau obuoliuką- tai suvalgė puikiai thumbup.gif
..taip ir skanaujam po truputį.
tik ten kur su mėsyte yra, tai nlb norėtus pirkt, nes jos ten vos keli gramai..o mažiukui juk reikia apie 50g.
Atsakyti
Mes skanaujam Hipp ir Nestle. Abi firmos mažyliui patinka. Tačiau labai nepiktnaužiaujam... Valgo ir mamytės gamintas košytes ax.gif
Atsakyti
Mes tik neseniai pradėjome valgyti HIPP morkytes po truputi, nes iki šiol buvo tik MP bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mes tai valgom ir namines ir pirktines darzovienes su mesyte. Pirktines mano mazajai skaniau, gal, kad jos lipnesnes. Pati kai verdu i darzoves truputi idedu ryziu ar ryziu dribsniu, kad sukibtu. Bet man niekaip nesigauna isvirt taip kaip pirtiniu darzovieniu,nors ir is tu paciu produktu darau. Siaip jai kas nors su bulvem nelabai patinka. Kosiu maniske isvis nevalgo pirktiniu, jai nepatinka, kad jos tirpios. O hippo kai nupirkau "Labos nakties" su bananais, tai ten vienas cukrus, dukryte nevalge, as irgi negalejau tokio saldumo nuryt, tai ismeciau. Manoji turi jausti kruopas. Tai koses verdu pati is dribsniu(avizu-"Bruggen" firmos, nes jos labai svelnios, ypatingai plonai suspaustos; grikiu ir ryziu-"Galinta","Skaneja"), ar pacias kruopas verdu. I koses idedu tarkuoto obuoliuko ar tyreles, arba su misinuku. Tyreles valgo Hipp, nes Semper slyvu ir Nestle nepatiko. O sviezia duodu tik obuoliuka. 4u.gif
Atsakyti
Perku Hipp ir Milupos firmu kosytes ir desertus,o su mesa darau pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2006 11 30, 16:18)
Sveikos mamytes,

Mes tai valgom ir namines ir pirktines darzovienes su mesyte. Pirktines mano mazajai skaniau, gal, kad jos lipnesnes. Pati kai verdu i darzoves truputi idedu ryziu ar ryziu dribsniu, kad sukibtu.  Bet man niekaip nesigauna isvirt taip kaip pirtiniu darzovieniu,nors ir is tu paciu produktu darau. Siaip jai kas nors su bulvem nelabai patinka. Kosiu maniske isvis nevalgo pirktiniu, jai nepatinka, kad jos tirpios. O hippo kai nupirkau "Labos nakties" su bananais, tai ten vienas cukrus, dukryte nevalge, as irgi negalejau tokio saldumo nuryt, tai ismeciau. Manoji turi jausti kruopas. Tai koses verdu pati is dribsniu(avizu-"Bruggen" firmos, nes jos labai svelnios, ypatingai plonai suspaustos; grikiu ir ryziu-"Galinta","Skaneja"), ar pacias kruopas verdu. I koses idedu tarkuoto obuoliuko ar tyreles, arba su misinuku. Tyreles valgo Hipp, nes Semper slyvu ir Nestle nepatiko. O sviezia duodu tik obuoliuka.  4u.gif

Tiesa, neparasiau, kad perku Hipp darzovienes su mesa, o Semper kelias paragavom, bet as nebeperku, nes jose daug prieskoniu.
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2006 11 30, 17:05)
Tiesa, neparasiau, kad perku Hipp darzovienes su mesa, o Semper kelias paragavom, bet as nebeperku, nes jose daug prieskoniu.

MANISKIS TU HIPP TYRELIU SU DARZVEM NE MATYTI NENORI, NU AS PARAGAVAU, TAI schmoll.gif DARZOVIU KOSES SU MESA PATI VERDU. O TYRELES VALGOM IS MAZAS IR HIPP, LABAI PATINKA VARSKYTE ''VAIKISKA''', LABAI SKANI thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 14 gruodžio 2009 - 17:07
Niekuomet dukrai nebuvau davus namines kosytes. Karta sugalvojau padaryti, isviriau vistienos, morkyte ir bulve. Sutryniau su sultiniu, ir spekit - ogi nevalge, nepatiko. Tai kaip visada dabar duodu vel Hipp'o tyreles. Valgo ir dar praso thumbup.gif
Atsakyti
pirmaja dukrytei nupirkau milupos obuoliu tyrele nes ji man naturaliausia pasirode thumbup.gif , o dabar jau hipp nupirkau kadangi hipp'o asortimentas didziausias biggrin.gif . dar nuo 1 menesio geriam hipp arbateles smile.gif
Atsakyti
mišinukus valgom tik Nestle o košytės Hip'o skanios.
Atsakyti