Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

Mums labiausiai patinka ir tinka Hipp tyreles. Dar kartais perku vaisiukus bebivitos arba semper. Tik va, su Hipp bananu tyrele tai turejau bedos. I ja pila citrinu sulciu, kad bananai nejuoduotu, o mes citrinoms alergiskos... verysad.gif Tai buvo stipriai isbere. Patariu ir jums atidziai pasiziureti i sudetis.

Beje, Mazas mums labai nepatinka... schmoll.gif
Atsakyti
maniske irgi HIPP mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė valgo tyreles Hipp, o košę - Semper pienišką avižų su obuoliais thumbup.gif
O Hipp tyrelėje obuolių su bananais citrinų sulčių nėra, bent jau sudėtyje neparašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovitukė: 17 kovo 2006 - 12:02
Dabar mums 5,5 mėnesiuko. Valgom MP, namie pati verdu daržovienę (pirktinės kažkodėl nevalgė schmoll.gif ). Perku visgi ,,Mažas'' tyreles- obuolį su bananu. Pasirinkau todėl kad pagal sudėtį joje ir yra obuolys, bananas, vit c ir cukrus. Na cukrų deda visur. O štai Nestle bei Hipp tyrelėse kad jos nesisluoksniuotų deda manų be krakmolo. Va tai man ir nepatinka. Pirkau hipp slyvų tyrelę, sudėtyje rašo kad 125 g tyrelės yra 50 proc slyvų blink.gif blink.gif o visa kita priedai. Nemanau kad jie kenkia- gi kūdikių maistą labai tikrina, bet man paprasčiausia noris kad jei valgo slyvą tai tik ją ir valgytų ax.gif
Atsakyti
...Pirkau hipp slyvų tyrelę, sudėtyje rašo kad 125 g tyrelės yra 50 proc slyvų blink.gif blink.gif o visa kita priedai. Nemanau kad jie kenkia- gi kūdikių maistą labai tikrina, bet man paprasčiausia noris kad jei valgo slyvą tai tik ją ir valgytų ax.gif
[/quote]

Pilnai sutinku drinks_cheers.gif O dėl cukraus - tai jo ištiesų yra visur, bet geriau jau cukrus, nei kokie pigūs saldikliai. Prieš duodama vaikiukui tyrelę visada paragauju pati ir jei nieko - tada siūlau vaikui. Mums labiausiai patinka "Mažas" tyrelės. O daržovienę su mėsyte verdu pati. Perku tik tuo atveju jei žinau, kad nespėsiu išvirti.
Atsakyti
Nevisose tyrelėse yra cukrus schmoll.gif Kai kuriose yra fruktozė, bet ne kristalinis cukrus. Ir tikrai retai kuriose yra druskos ar kokių skonių schmoll.gif Kadangi aš dabar neturiu šviežių ir sveikų daržovių (tos ekologiškos iš parduotuvių man neypatingai patinka, nes vis tiek jose nėra tiek vitaminų ir naudingų medžiagų, kiek šviežiose), savo dukrą maitinu pirktinėmis. Manau, kad taip sveikiau. O kai jau bus mamos daržely šviežių - tada gaminsiu pati smile.gif O perku įvairių firmų tyreles - HIPP, Semper, Milupa, Mažas, Bebvita. Visas mažylė valgo noriai.
Atsakyti
as taip pat nieko pries pirktines ir kosytes ir tyreles,duodu ir namuose padarytu,o jei jau perku tai hip ar dar kokias kitas
Atsakyti
Gerai jei valgo namines darzovienes ir tyreles,man irgi nelabai tos pirktines prie sirdies,bet kurias as bandziau gaminti ji nevalgo,kodel nesuprantu,ar nesutrinu as jai taip smulkiai ar....? O HIPP valgo po truputi,mes tik pradedam iki sios buvo tik m.p
Atsakyti
Tyreles gaminu pati, o kosytes perku greitai paruosiamas HIPP, Bebi, Holle. Kazkodel maziukas kosytes megsta labiau doh.gif
Atsakyti
Kosytes perku greitai paruosiamas: milupa, hipp, tutelli. Tyreles: milupos, hipp'o, mazas. bet tyreles dazniausiai tik isvaziavimams, nes nuo 6,5men. makaliuojam namuose pacios smile.gif
Atsakyti
Perku tyreles MILUPA firmos,atrodo skaniai valgo,nes dar tik pora kartu daviau siaip savo pienuku matinu.
Atsakyti
As taip pat karts nuo karto duodu pirktines tyreles tongue.gif Maniskiui labiausiai patinka Mazylio tyreles, siaip man jos atrodo geriausios , nes yra su varske thumbup.gif O pirktiniu kosiu musu kleckas nelabai nori, tik vienintele kuria jis dar valgo tai Hipp 5 grudu kose, ji ksani biggrin.gif Labiausiai valgo darzoviu koses, jam svarbiausiai, kad butu bulviu g.gif
Atsakyti