Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

QUOTE(zeme @ 2006 01 05, 10:22)
Vis dėlto manau, kad į pirktines yra kažko pridėta. Pvz. perku Hipp tyrelę morka su bulve, o spalva jos ryškiai orandžinė.Kai padarau pati tokią tyrelę, skonis ir spalva būna visai kitokie.



Aš irgi pakišu dukrai mėsišką Hipp tyrelę, jei būnam svečiuose arba esu baisiai užsiėmusi. Šiaip stengiuos virti pati, nors tas užima daug brangaus laiko....
Ir ta tyrelių spalva..... g.gif Mano morkos iš seilinukų ir drabužių išsiplauna, o nuo pirktinių net pavirinus lieka oranžinės dėmės...Nenatūraliai atrodo ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2004 11 22, 12:32)
O kazi kaip tos "Top Top" ir "Mazas" tyreles? Ten tai isvis jokiu priedu lyg ir nera, bent jau etiketej. Tik kazi kodel tada jos daug pigesnes? Ar duodat siu firmu? Arba tos nebrangios rusiskos (berods) koseles "Bebi"? Man kazkaip tos pigios nepatikimai atrodo...

as savo mazajai duodu bebi koseles, tai kapoja net ausys linksta, ypac javainiu su darzovemis. valgydavome labai gerai ir ryziu kosele is NESTLE, o naminiu koseliu ne labai megeja, gaila. mes labai pripazystame Hipp firmos tyreles, bet valgeme ir MAZAS tyreles.pigios, man atrodo todel, kad lietuviskos, bet uztai ekologiskos tyreles.
Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2004 12 23, 17:21)
Kokios firmos maisteliu (tyrelės, košelės ir etc.) maitinate savo kūdikį ir kodėl? Hipp, Semper, Nestle, Milupa?..
Privalumai ir trūkumai.
Kokias konkrečiai tyreles ir košeles labiausiai mėgsta jūsų kūdikiai?


Maniskis tai valgo įvairiu firmų tyreles išskyrus Hipp, jam jos labai neskanios. schmoll.gif
user posted image
Atsakyti

mes tai tik hipp tyreles ragavom, kitų kažkaip ir nepirkau, o košę bandėm hipp ir bebi, kol kas abi patiko.
Atsakyti
QUOTE(kameaa @ 2006 01 18, 14:53)
as savo mazajai duodu bebi koseles, tai kapoja net ausys linksta, ypac javainiu su darzovemis. valgydavome labai gerai ir ryziu kosele is NESTLE, o naminiu koseliu ne labai megeja, gaila. mes labai pripazystame Hipp firmos tyreles, bet valgeme ir MAZAS tyreles.pigios, man atrodo todel, kad lietuviskos, bet uztai ekologiskos tyreles.


MAŽAS tai jau tikrai ne lietuviškos tyrelės. Gamintojas - Čekija. Lietuviškų, tikriausia, visai nėra.
Atsakyti
Mes tai valgom bebi ir puikio koseles. Visai neblogai valgo. Kitu net nebandziau - nes man kazkaip nepatikimai tos koses atrodo:)
Atsakyti
Valgome Hipp ir Milupa košes, kitų nebandėme, nes šios patiko iškarto labai.
Atsakyti
Kol mažiukai bigsmile.gif buvom - labai skaniai valgėm HIPP ir MILUPA košytes. 9 mėn. brandaus amžiaus sulaukę pradėjom "doroti" SKANĖJOS dribsnių košes. thumbup.gif
Atsakyti
mes valgome hipp tyreles ir mazas.bandem nestle tai kazkaip nepatiko.O kesele pirkom bebe.valge noriai.mano pacios gaminto maisto nelabaI PRIPAZYSTA
Atsakyti
Mano dvynukai labiausiai mėgsta Hipp produkciją, tik mišinėlį valgom Nestle. Dar patinka Milupos kruopų košės. O visos tyrelės atrodo skaniausios HIPP. Kainuoja aišku doh.gif doh.gif Vyras juokias, kad šitie vaikučiai patys "brangiausi".
Atsakyti
Mes ižbandėm visas jau ir visos patiko nesiraukydavo tik ir laukia bigsmile.gif
Atsakyti
mes tai tyreles Hipp ir mažas, košes-Bebe ir mamos virtas... patinka labai essen.gif
Atsakyti