Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

Mano Justinai 8 mėn. ir geriausiai valgomos yra Milupos košytes, dar labai mėgsta visas vaisines tyreles : Semper, Hipp, Top Top.
Iš naminio maisto beveik viskas tinka, daržovių sriubytės, bulvių košė su morkomis ir pienu, mėsytė, žuvytė. Geriam arbatėlę, sultys ir karvės pienuka smile.gif
Atsakyti
Mano dukrai 9,5 men.Valgo Milupos koses,Bebi(pieniska ryziu labai skani),Hipp.Kartais vetdu pati Nordic koses.Is darzoviu tai perkam tik Hipp,kitu nevalgo.Bandziau virt pati,tai negalejau i burna vaikui ikist.Jau priprato prie pirktiniu.
Atsakyti
Mano mažiai 1 metai ir mėnuo, bet ji iki šiol labiausiai mėgsta mano pienuką. Na bet kokius 4 kartus į dieną stengiuos, kad gautų ir kito maisto, bent truputi, kad manęs sąžinė negraužtų. Taigi pusryčiams valgom, truputi vėliau krupų košę. Perku Milupos avižų, ryžių-kukuruzų, 5 grudų bei Hipp grikių, nes Milupos nėra. Anksčiau mėlai valgydavo, o dabar paskutinėm dienom kažkaip krupų atsisako. Pietums valgo mano gaminta maistą su mėsa(košelė arba kotletukus), patinka kalakutiena, vištiena, na ir veršiena nieko. Suvalgo nedaug, bet vis geriau negu nieko. Mėsyte užsigeriam Hipp raudonų vaisių sultymis, šie labiausiai patinka, geria nedaug tai buteliuko mum užtenka 3 dienom. Taip pat perku Hipp vaisių tyreles. Na ir mėgsta bananų jogurtą - Gefilus KIDIUS. Dar, jei pamato, kad kas nors geria, tai ir ji užsimano kefiro DVARO. O šiaip tai mėlai valgytų visą dieną mano pienuką smile.gif
Atsakyti
Mes tai valgom Mažas tyreles, bet ir tai ne visas :tik mėlynių ir bananines. Kažkaip kitų nepripažįstam. Bet skaniausiai valgo HAME tyreles, jos labai saldžios. Tai maniškiui tinka. Visai nevalgėm dar nei karto daržovinių tyrelių, kažkaip neprisireikė -visada valgom mamytės paruoštą daržovienę. Tiesa, nepirkau pati tų daržovinių košelių, nes beveik į visų sudėtį įeidavo morkos, o mus nuo jų berdavo. cry.gif
Atsakyti
mes tai valgom visokia hipp produkcija, kazkaip jai patiko ir tiko tai ir nekeiciu, aisku darzoviene stengiuosi virti pati, bet vaisiu tyreles ar grudu koses tai valgom hipp, taip pat ir misinuka.gal todel kad apie ju produkcija daug skaiciau smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Džela* @ 2004 11 23, 21:38)
Dazniausiai mazyliai "nebevalgo" naminiu koseliu, nes paragauja parduotuviniu, o jose yra prideta daug druskos ir prieskoniu. Taigi po tokio stipraus skonio- sunku vel grizti prie svelnaus naminio maisto. Mano nuomone visos parduotuvines tyreles yra labai labai prastos lyginant su tuo ka pati mama gali isvirti namuose. Juk ten ir mesos neperdaugiausiai ir darzoves neaisku is kur ir prieskoniu mazam vaikeliui-tikrai per daug.
Tai yra mano asmenine nuomone, bet dar ir iki dabar visas koses dukrytei verdu pati, vietoj tyreliu- trinu vaisius ir maisau su kefyru arba rugpieniu, o sultis spaudziu is svieziu is kaimo atveztu vaisiu ir darzoviu.


mano nuomone nera pirktine produkcija tokia bloga. Kiek pirkau Hipp, tai jokiu prieskoniu kolkas ten neaptikom, juolab DAUG. Ir skonis ten labai svelnus, tyrele skaniai kvepia, nesintetine ir skani. O vat is parduotuves darzoviu savo vaikui pirkti ash nesiryztu. nebent is ekologisku, bet pasirinkimas nekoks... o ir viskas ankstyva pavasari ten nekaip atrodo. Kitas reikalas, kai turi galimybe is savo darzo nusiskinti, ekologiskai uzsiauginti.
Butu idomu suzinoti kokios tyreles yra su daug druskos ir prieskoniu, gal Dzela galite mane nusviesti, kad per neapsiziurejima nenusipirkciau.
Atsakyti
mano 2.gif valgo hipp misinelius ir hipp vaisiu ir darzoviu tyreles bandziau duoti mazas,bet ... schmoll.gif kose hipp irgi nepatiko kazkaip skaniau valgosi bebi. Sakiau pradesiu darzoviene pati gaminti,bet vis niekaip neprisiruosiu smile.gif
Atsakyti
maniskis kol kas valgo tik vaisines tyreles-mazas arba hipp,neseniai bandem top top su varske-visai skanu essen.gif
Atsakyti
Mes valgom hipp košeles, taip pat labai patinka milupos, tik šios firmos produktų yra pirkti tik norfos prekybos centre verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytek @ 2006 01 02, 16:12)
Mes valgom hipp košeles, taip pat labai patinka milupos, tik šios firmos produktų yra pirkti tik norfos prekybos centre verysad.gif

Tyreles mes perkam Hippo, grikiu kose irgi turim sios firmos, o ryziu pirkau Miluppos. Beja Milupa pirkau Maximoj g.gif Prie ryziu koses idedu vaisiu tyreles thumbup.gif
Atsakyti
Maniškė valgo visų firmų tyreles. O mano gamintas valgo labai blogai - mykia, burnoje volioja, stena. Kiek suprantu jai neskanu. Vis dėlto manau, kad į pirktines yra kažko pridėta. Pvz. perku Hipp tyrelę morka su bulve, o spalva jos ryškiai orandžinė.Kai padarau pati tokią tyrelę, skonis ir spalva būna visai kitokie.
Atsakyti
Mes dazniausiai vartojam Hipp ir Semper produkcija. Pabandom ir kitu firmu, ir maziui patinka viskas biggrin.gif As tik gal daugiau is ipratimo renkuosi Hipp ir Semper.
Atsakyti