Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

( Maniske vaikisku kosiu visai nevalgo - jokiu. Bandau duoti Nordik dribsnius: avizinius,miezinius, grikiu - siek tiek suvalgo. Kitas maistelis tik namu gamybos, nepripazystam jokiu pagamitu tyreliu. Kartais suvalgo Semper mangu tyre.)
Atsakyti
Mes user posted image hipa. Dar semper mesytes ir milupos kruopytes. Naminio maisto schmoll.gif
Atsakyti
misinelis - aptamil, kruopu kosytes - nordic dribsniai, darzoviene - namie gaminta dar valgo hippo su kalakutiena ar su vistiena su versiena schmoll.gif ir siaip maniskis morku nelabai schmoll.gif o hippe ju gausu,o vaisines tai bandem visokias ir hippo ir semper ir mazas ir top top na valgo visas nesikuklina
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2004 12 25, 17:42)
O mano mazge  su malonumu sveicia 'Mazo'  vaisines tyreles essen.gif .
Neseniai nusipirkau lietuviska "Puikio" kose, kaip raso, kruopyciu misini nuo 6 men. amziaus. Ar bandet kas nors? Ar valgo?

Buvau ir aš nupirkus puikio koses, isviriau, paragavau, man baisiai nepatiko tokia springi, vaikui net nedaviau. Misinuku negerem, uzteko mamos pienuko, tik va koses su misiniu ruosiu dazniausiai su nestle, patiko ir hipp skonis, tik hippo misinelis prastai tirpsta, man sunkiau paruosti ir samtelis ten labai didelis, keli kartai ir baigiasi pakuote, o nestles samtukas dukart mazesnis ir miltukai puikiai tirpsta, iberei ismaisei ir viskas, mazesniam ruosdavau su bebi misinuku irgi labai patiko, kaip kosem gerai, o va gerti kaip pienuka, tai bebi manau per prastas kudikiui. Similac irgi kosem ruosti nepatiko. Sultis duodu tik hipp, bet ne visu rusiu patinka, morku visai negere, obuoliu-abrikosu buvo per rugscios. Mazas tyrele perku tik obuoliu-braskiu, melyniu rugstoka, vysniu irgi per rugsti, hame labai prastos su modifikuotu krakmolu, nestles vaisiu tyreles irgi nepatiko man, daugiausia hipp vaisines duodu, kiek leidzia kisene. O vat koses daugiausia perku bebi, nors ir saldzios bet mums patinka, nestles koseles per saldzios ir labai gumuliuotos gaunasi labai jau nekokios, milupos labai geros koses, bet grikiu nepastebejau milupos ar buna, vakar pirkau semper avizu kose su obuoliu gabaliukais, galvojau nesaldi-nevalgys, bet valge mielai. Darzoves su mesa gaminam patys.
Atsakyti
QUOTE(Voriuke @ 2004 11 23, 19:37)
Ramunne, o kur perki Milupa koses? As kazkodel butent Milupos nemaciau prekybos centruose  cool.gif


As perku Hyper Maximoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NRima @ 2004 11 22, 08:46)
Tik Hippo man labai neskani darzovies su grietinele, nors maniske valgo viska ka duosi tongue.gif


Tas pats variantas, vienintelis maistas, kurio nevalgė biggrin.gif. Na net ašaros ištryško kai paragavau - taip šlykštu cry.gif
Atsakyti
Maniske, tai is tyreliu labiausiai megsta Mazas - sodo gerybes thumbup.gif . Truputi rugstoka, bet visai nealergizuoja ir viduriu neskystina(kas mums labai aktualu).
Kosiu pirktiniu labai nemegsta, valgo tik namuose virtas. Patinka, tik Nestle kur su avietem, bet padaryta su vandeniu. Tai sita kerta, kiek tik duodi. Bet stengiuosi nepiktnaudziauti,(nebent bunam sveciuose, tai labai patogu) nes labai jau ji sintetine...
Atsakyti
Mano mažė valgo Hipp'o daržovienes, įvairias vaisines tyreles, bet va tų įvairių košių su mėsyte - nė kaip.Kai tik pajaučia jų skonį, tuoj spjauna lauk ir suka burnytę į šoną.Na, o kruopas valgom Nordik,labai patinka, šveičia, tik spėk duot smile.gif
Atsakyti
O mes taip megom Milupos avizu dribsnius. O jie kazkur is priekybos dingo cry.gif Jau pora savaiciu negalim savo megstamiausios koses rast doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2005 01 29, 23:37)
O mes taip megom Milupos avizu dribsnius. O jie kazkur is priekybos dingo  cry.gif  Jau pora savaiciu negalim savo megstamiausios koses rast  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mes irgi jų ieškojom,bet....Tai dabar verdu paprastus aviž.dribsnius sumaltus per kavamalę ir pratrintus per sietelį.Valgo tik taip. thumbup.gif
Atsakyti
Tai tu džiaukis, mes tik Hipus valgom tai tėtis jau greit cry.gif . Galim paaiškinti kodėl pusryčiai košė - maždaug 2 litai, pietums - 3,60 , vakarienei vaisinė tyrelė irgi maždaug 2-3 lt, o dar sausainiukai, pampersai, sultys, arbatėlės. Vienu apie 12 Lt į dieną doh.gif O pas mus tai dar brolis yra viską x2 ir sumelė gaunasi blink.gif . Pabandyk padaugint iš 30 dienų. Vienu žodžiu tėvai graužia O (čia bandžiau baronką pavaizduot) tongue.gif Bet užtat dvi lialias turim wub.gif

dar pamiršau mišinuką parašyti 2 pakeliai į savaitę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 14 gruodžio 2009 - 16:58
QUOTE(alina @ 2005 02 02, 18:05)
Tai tu džiaukis, mes tik Hipus valgom tai tėtis jau greit cry.gif . Galim paaiškinti kodėl pusryčiai košė - maždaug 2 litai, pietums - 3,60 , vakarienei vaisinė tyrelė irgi maždaug 2-3 lt, o dar sausainiukai, pampersai, sultys, arbatėlės. Vienu apie 12 Lt į dieną  doh.gif  O pas mus tai dar brolis yra viską x2 ir sumelė gaunasi blink.gif . Pabandyk padaugint iš 30 dienų. Vienu žodžiu tėvai graužia O (čia bandžiau baronką pavaizduot) tongue.gif  Bet užtat dvi lialias turim wub.gif

dar pamiršau mišinuką parašyti 2 pakeliai į savaitę doh.gif

Aš ir džiaugiuos, bet kartais taip pavargsti,kad neturi jėgų ir laiko ruošt.Mišinio mums irgi didelio poko (900g) Aptamil 2 - 32Lt. mažai. doh.gif Svarbiausia,kad sveikas augtų. smile.gif
Atsakyti