Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

Valgo tik milupos tyreles, ir darzovienes su mesa. smile.gif
Atsakyti
Nu o man milupa tos s... atsiprasant doh.gif
Tiesa,mano vaiks dar nera ragaves ne vienos tyreles. Cia as jas valgau lotuliukas.gif Kaip sakant reikejo ineliu sirsiu medui tai isbandziau kelias biggrin.gif tai milupos skonis slykstus schmoll.gif Berods su misko uogom ir jogurtu emiau g.gif ir dar kazkokia. Ismeciau tik paragavusi.Ir galvoju kaip vaikai gali valgyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 17, 13:18)
Nu o man milupa tos s... atsiprasant doh.gif
Tiesa,mano vaiks dar nera ragaves ne vienos tyreles. Cia as jas valgau lotuliukas.gif  Kaip sakant reikejo ineliu sirsiu medui tai isbandziau kelias biggrin.gif  tai milupos skonis slykstus schmoll.gif  Berods su misko uogom ir jogurtu emiau g.gif  ir dar kazkokia. Ismeciau tik paragavusi.Ir galvoju kaip vaikai gali valgyt doh.gif


Na, manau, kiekvienam skirtingai ax.gif mes nesenai tik pradejom primaitinti, tai kol kas dar ieskojimo etape ir vis skirtinga kas kart nuperku tyrele.. pries duodama pati paragauju smile.gif tai man milupa vaisines laaabai skanios, o vat Hippo neeee... tongue.gif
Atsakyti
Savo vaikui pirkau Hipp, Gerber ir Milupos produkciją
Atsakyti
Grudines - Ustukio malono, Milupos Bio 7-grudu kose ir Töpfer.
Vaisines - bandem pradziai kelias Hipp'o, bet dabar pati vaisius ant garu isverdu ir sumalu su verdant issiskirusiomis sultimis -skonis niekuo nesiskiria nuo pirktiniu, o taip daug sveikiau ir pigiau rolleyes.gif . rolleyes.gif
Darzovienes - pati verdu, tik nelabai dar valgo doh.gif .
Atsakyti
Patikdavo Milupos ir Hipp'o tyreles - vaisines beveik visos, o is darzoviu - labiausiai cukinija su bulvem smile.gif
Atsakyti
Valgo tik Milupa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 09 09, 08:59)
Grudines - Ustukio malono, Milupos Bio 7-grudu kose ir Töpfer.
Vaisines - bandem pradziai kelias Hipp'o, bet dabar pati vaisius ant garu isverdu ir sumalu su verdant issiskirusiomis sultimis -skonis niekuo nesiskiria nuo pirktiniu, o taip daug sveikiau ir pigiau rolleyes.gif . rolleyes.gif
Darzovienes - pati verdu, tik nelabai dar valgo doh.gif .

as irgi pati verduos visas darzovienes ir tyreles pasidarau namines na nebet kur sveciuose tada jau perkuos dazniausiai milupos zymei vaikui skaniau namines sviezei padarytos o ten toje parduotuveje neaisku kokio senumo
Atsakyti
QUOTE(irute_k @ 2010 09 16, 13:16)
as irgi pati verduos visas darzovienes ir tyreles pasidarau namines na nebet kur sveciuose tada jau perkuos dazniausiai milupos zymei vaikui skaniau namines sviezei padarytos o ten toje parduotuveje neaisku kokio senumo

Juokaujat, taip? Ar tikrai įsivaizduojat, kad būtų leidžiama senas tyreles pardavinėti?
Atsakyti
O esat bandziusios Humanos produkcija?smile.gif niekur nerandu atsiliepimu apie ja..
Atsakyti
na del to senumo taj manau cia siek tiek jau persistengta taip pasakyti..gi senu niekas nepardavineja, o ir data ant dangtelio nurodyta tongue.gif

mes jau nemazai tyreliu esam isbandziusios, kadangi nuo 4 men.pradejom vis po biski ragauti smile.gif taj perkam dazniausiai Hipp tyreles.Dar Gerber, Mazas, Milupa, keleta ir Nestle esam isbndziusios.mano pupa pastebejau nera isranki ir valgo dazniausiai visas, isskyrus slyvu tyreles nemegsta..bet siaip jei vertinant pagal gamintoja tai asmeniskai man Hipp tyreles labiausiai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
http://verslas.delfi...s.d?id=41270593

Nu mamkos, tai kaip jums tos tyreles? Brudas, o ne maistas kudikiams... schmoll.gif
Atsakyti