Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

Mes daugiausiai renkames Milupos, geriausia tai 7gr. uzpilama, tada dedu ka turiu,saldytas uogas, ar tyrele. Vis kitas skonis, niekada neatsibosta thumbup.gif
Atsakyti
na tinka mums visos iskyrus gerber
Atsakyti
Vaisines Hipp,Gerber,Mazas,darzovienes su mesa pati verdu,o grudiniu jokiu nevalgo smile.gif
Atsakyti
dabar rimi neblogos nuolaidos milupos kosems ir tyrelems, uzsipirkom snd, tik nzn kiek ilgai tesis smile.gif
Atsakyti
dičkė užaugo su naminėm košėm ir hipp tyrelė, o mažoji valgo nordic'o ir myllyn paras dribsnius su visokiais naminiais priedais (obuolys, kriaušė, uogos, bananai), o tyrelės perkamos semper, bebivita , kartais milupa (jų minusas, kad labai daug morkų jose ir vaikas po valgymo būna "neatskalbiamas" smile.gif hipp kažkaip dar nei sykio nepirkom, labai jau jis brangus pasidarė smile.gif
Atsakyti
Darzoviu koses verdu pati,vasines Milupa arba Mazas,o grudines dazniausiai irgi Milupos,dabar nupirkau Hipp paragaut,o Bebe tai labai saldzios.
Atsakyti
Vaisines valgo Hipp, Gerber, grudines uzpilamas koseles Milupos 7 grudu, Hipp - visas, dabar nupirkai pabandyti Nestle, nes jau nebenori jokiu valgyti... Mano isvirtos kruopu kose isvis i burna neima, nors man paciai ji labai skani gaunasi, o jam vat netinnka schmoll.gif , o darzoviena mano virtas kapoja issisiepes smile.gif
Atsakyti
vaisines - Mažas, gerber, Bobo frut
grūdines - Nordic, Ūstukių malūno
daržovienes verdu pati
Atsakyti
valgom vaisines HIPP, ragavom moliugu su bulvem bet labai nepatiko net purtes bigsmile.gif
Atsakyti
vaisines perku Bebivita, ypac patinka slyvu, darzoves verdu pati, o kosytes pirkau Milupa tai nelabai patiko, o Bebi valge tai net ausys linko lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškė vaisines tyreles valgo Hipp, Milupos nevalgo, kruopų košes valgom tik bepienes (darau su tyrelėm), daržovienes valgo tik mano virtas smile.gif Daržovių tyrelių neįkiši nei šaukštelio schmoll.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=34410219

Dėl saugos reikalavimų neatitikimų Lietuvos rinkoje buvo uždrausta realizuoti:
„Bebi” kviečių uogų košelės, skirtos kūdikių maistui (dėl nustatytų parazitų).
Atsakyti