Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

QUOTE(2saulyte2 @ 2009 02 12, 01:26)
Kadangi tik pradejome ragauti darzoviu tyreles - tai pirkom Hipp.

o kur HIPP Produktu galima isigyti PC nemaciau tik arbatas? g.gif
Atsakyti
Visas tyreles darau pati.. bet siaip vertinu HIPP produkcija..
Atsakyti
O ar kas nors bandėt ekologiškas tyreles?Įdomu kaip ten jos?
Atsakyti
Duodu tik HIPP tyreles ir mesines, ir vaisines. Kazkada pabandziau Milupos, tai labai nepatiko (papriku prideta buvo), ismeciau vaikui net nedavusi. O kose 7 grudu Milupos duodu ir maisau su PM ar HIPP tyrele vaisine.
Atsakyti
noreciau mamyciu paklausti:
kokios greit paruosiamos koses yra maziausiai saldzios.
Atsakyti
perku tik HIPPI vaisines tyreles.Kartais paivairinimui ir mesisku nuperku. ax.gif
Atsakyti
Perku Hipp vaisines tyreles, Milupos koses, uzpilamas karstu vandeniu, darzovienes verdu pati smile.gif
Nesaldi yra Milupos Bios avizine kose be pieno misinio, perku Rimi. Darau su bananais arba vaisinem tyrelem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasta: 03 balandžio 2009 - 10:42
QUOTE(lina-kameja @ 2009 03 24, 15:10)
noreciau mamyciu paklausti:
kokios greit paruosiamos koses yra maziausiai saldzios.


Aš turėjau Hipp ryžių košės, ji visai nesaldi, ruošiama su mišinuku arba MP.
Atsakyti
aciu mamytes smile.gif
zinosiu kai eisiu i parduotuve kur reik ziuret.
o apie tyreles - tai kadangi neradau moliugo nusipirkau milupa moliugas su morka nuo 4 men. is pradziu nesupratau ko ziaukcioja ir sprinksta mano vaikas. pasirodo pilna tyrele kietu gumuliuku itartinai panasiu i moliugo zieve!!!!! as apakus ir pasipiktinus nerealiai. jie ka i tyreles kaip gyvuliams kokiems zieve sumala!!! gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 04 06, 10:45)
aciu mamytes smile.gif
zinosiu kai eisiu i parduotuve kur reik ziuret.
o apie tyreles - tai kadangi neradau moliugo nusipirkau milupa moliugas su morka nuo 4 men. is pradziu nesupratau ko ziaukcioja ir sprinksta mano vaikas. pasirodo pilna tyrele kietu gumuliuku itartinai panasiu i moliugo zieve!!!!! as apakus ir pasipiktinus nerealiai. jie ka i tyreles kaip gyvuliams kokiems zieve sumala!!! gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


KOSMARAS doh.gif doh.gif doh.gif
mes valgom Hipp produkcija smile.gif
ir KOLKAS jokiu priekaistu neturiu. koses taip pat hipp'o, labai megsta grikius (hipp smulkinti grikiai) ruosiu su PM. kerta tai tik duok lotuliukas.gif ir tyreles labai megsta, bet mes tik vaisiu tyreles kapojam , nes darzoves su mesa ruosiu pati smile.gif thumbup.gif
P.S. pasveikinkit mamos mus smile.gif mums dar tik ka sueis 7men o mes jau ropojam ! po kambary varinejam ant keturiu tai tik taip! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 03 24, 16:10)
noreciau mamyciu paklausti:
kokios greit paruosiamos koses yra maziausiai saldzios.


man HIPP pieniskos patinka ir MILUPOS be pieno (nes pieniskos ziauriai saldzios)
Atsakyti
Galima maisyti Milupos nepieniskas (labai mums patinka 7 grudu) su milupos ivairiom pieniskom. Tada gaunasi ir nesaldu, bei vis skonis skirtingas....
Atsakyti