Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių tyrelės/košelės

Mes pastaruoju metu ties Hipp apsistoję smile.gif
Atsakyti
Mes labiausiai mėgom Milupos Bio 7 grudų košę, pradžioj maišiau su savo pieneliu, baigus maitint sunaudojau užšaldyta pieneli ir nuo 9,5 men kažkur darydavau ja su karves pienu pirktiniu. kartais pakaitaliodavom tokia pačią ryžių ar avižų, pagal viduriukus žiūrėdavau, veliau pasiskanavimui paragaudavom Hipp su visokiais skanėstais, bet cia jau apie metukus kai buvo, man kažkodėl atrodė kad Milupos tokia natūralesnė nei hipp'o, nes ten ir tas skonis ir kvapai labai stiprūs.
Atsakyti
Kadangi tik pradejome ragauti darzoviu tyreles - tai pirkom Hipp.
Atsakyti
Sveikos.
Kai tik ruosiausi pradeti primaitinima, tai galvojau kad apsistosiu ties Hipp(ruosiaus naudoti tik vaisius, nes darzoviu turim savu, arba perkam ekologiskas). Nes kazkaip visi apie ji tik ir sneka, atseit jie turi savo ekologiska uki ir t.t.. Bet savo nusivilimui is visu Hipp tyreliu tik obuoliai be ryziu krakmolo. O taip nesinorejo mazylei duoti kazko, neaisku ko. Taigi, atradau sau Gerber firma. Tyreliu yra ivairiausiu, jie be ryziu krakmolo, be cukraus, be druskos ir isvis be nieko. Tik vaisiai, vitaminas C ir vandenukas. Mazytei labai patiko ir man ramiau. Kiek zinau Gerber 1999 atsisake naudoti genetiskai modifikotus produktus ir naudoja tik organinius. Be to praeina griezta kontrole, kaip ir visas kudikiu maistas. Sios firmos produktai yra daugiau paplyte USA ir Vokietijoje, o vat Lietuvoje apie juos kazkaip nelabai snekama. g.gif
Atsakyti
perkam tik vaisines tyreles, dazniausiai milupa essen.gif
Atsakyti
Mano mažoji labai mėgsta HIPP vaisių tyreles, o va daržovienes ir mėsytę valgo tik mano paties pagamintą. Sultys namų gamybos, o košių pirktinių ir naminių aplamai nemėgsta doh.gif
Atsakyti
As perku vaisiu tyreles Mazylis ir Hipp.O taip viska gaminu pati ax.gif
Atsakyti
tik milupa ir hipp
Atsakyti
Ar jus spejat sunaudoti Milupos ar Hipp greitai paruosiamas kruopu koses per 4 sav. kaip raso instrukcijoje? Ar galima jas atidarytas naudoti ilgiau. Nes 7 grudu ar avizu Milupos ne pieniskas mes nespejam per 4 savaites suvalgyti, nes ten gana nemazas ju pakelis... Pienisku kazkaip mazesnis kiekis ir jas suvartojame per nurodyta termina.
Atsakyti
Sveikutes perku tik HIPP vaisines tyreles, o daugiau gaminu viska pati, dar ir grudines perku MILUPOS labai geros
Atsakyti
Perku vaisiu ir mesos tyreles-Milupa 4u.gif
Atsakyti
Perku vaisines HIPP, o visą kitą darau pati ax.gif ax.gif
Atsakyti