Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

As neturejau problemu Maximoje su prekiu grazinimu ne karto. Visada priima be zodziu(aisku, turiu ceki ir visas etiketes)...
Atsakyti
Ar galima reikalauti pakeisti kokybišką, tačiau atidžiau pasižiūrėjus, nepatinkantį daiktą ?



Kokybišką, tačiau nepatinkantį daiktą galima reikalauti pakeisti, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, nesugadintas ir nepraradęs prekinės išvaizdos.(Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Pirkėjas per 14 dienų nuo daikto pardavimo jam dienos, turėdamas įrodymus, kad daiktą pirko iš to pardavėjo, turi teisę pareikalauti pakeisti nusipirktą daiktą analogišku, kitos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktu.

Jei pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, pirkėjas per 14 dienų turi teisę grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.



Kokių prekių pirkėjas negali reikalauti pakeisti?



Pirkėjas negali reikalauti pakeisti parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.
Atsakyti
Maximoje su prekių grąžinimu ar keitimu nė kartelio problemų nebuvo. Tik čekį reikia turėti.
Atsakyti
maximoje, tiksliau ermitaze, grazinti per brangiai (kaina salia prekes ne jos buvo, tai pastebejom tik namie) nusipirkta irankiu deze nepvayko sad.gif
nprfoje sugedusi tosteri pakeite nauju, bet tik po 3 atejimo... ohmy.gif nes tai nezino kaip tai daryti, tai nera vedejos...
drauge turejo problemu su akinukais, blogai centrai sureguliuoti buvo. Pakeite bet po rasto inspekcijai....
Atsakyti
Šiaip jei turite čekį ir dar nepraėjo 14 dienų tai grąžinti galima beveik viską...
Kai kurios firmos priima ir tas kilimines dangas ir net dažus atgal ir tt- tai firmos kurios nenori prarasti pirkėjų ir nesileidžia su jais į konfliktus...

Pagal kažkokį įstatymą mano draugė batus gražino praėjus 2 mėnesiams, nors realiai garantija buvo tik 2 savaitėms- nepamenu aš to įstatymo, bet paminėjus jo pavadinimą jei net pinigus į jos sąskaitą pervedė...
Atsakyti
na turiu čekį, etiketė dar nenuplėšta, tai mėginsiu nešti smile.gif ačiū merginos 4u.gif
būtinai papasakosiu kaip šmaikščioji maxima priims mane biggrin.gif tikiuosi problemų nebus ir atsikratysiu jos, fek ir db į ją žiūriu ir gailiuos doh.gif
niuz nieko, dar kart ačiū thumbup.gif
Papildyta:
o beje man i maximos informacija kreiptis?ar kur kitur? ax.gif
Atsakyti
as i maxima be problemu grazinau daugybe ivairiu daiktu blush2.gif kompo ausines, vaikiskus batukus, blakstienu tusa dar kazka g.gif viska prieme be jokiu pretenziju. zinoma cekius turejau. tiesiog pasakai kad tarkim netiko dydis/spalva/ ar siaip toki daikta jau turiu biggrin.gif cia taip su ausinem buvo... blush2.gif o stai meginau batus grazint vienoje akropolio parduotuveje ir neprime unsure.gif neirodziau, kad man tos basutes kojas pjauna, aiskina kad prasinesios ir viskas... bet va nesiot turiu tik namie. ir tam turiu visas 14 dienu doh.gif kazkokia nesamone, tai jei tarkim pas mane butu mazutis butelis, kur nelabai vietos yra... tai kaip man su vaiksciot kad prasinesiotu? nzn, bent man tai reikia gera pusdieni su batais pavaiksciot kad pajausciau patogus/nepatogus, trina/netrina koju ax.gif na tai tiek su tais mano prekiu grazinimais 4u.gif tikiuosi kad basutes pavyks "pranesioti" nes pusles iki krauju man visai nepatinka blink.gif
Atsakyti
iš tiesų turėjau ir aš tokias... jau tokios gražios buvo, jau mielos tokios... nu ir nusipirkau...spaudė pirmą dieną - kentėjau... antrą- vis dar kentėjau...trečią negalėjau užsidėt nes mozoliai viską nutrynė verysad.gif mėginau pratemp, nu miekaip verysad.gif žd, db taip ir stovi: gražūs, mieli ir nenešiojami... verysad.gif
bet vis tik kokios mes kantrios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2007 04 16, 21:08)
Sveikutės bigsmile.gif
ilgai čia šmirinėjau, šniukštinėjau ir neradau tokios temos. ogi problema tokia:vieną gūdžią dieną turėdama marias laiko užsukau i maximą, aišku negalėjau praeiti pro drabužėlius  rolleyes.gif taip norėjosi kažką pigaus ir gražuas nusipirkti, na kaip visada...išsirinkau tik vieną bliuskelytę, kuri atrodė na lyg ir nieko...tačiau grįžus namo kažkaip lyg ir didelė pasirodė, lyg ir nebe tokia graži, lyg ir medžiaga prasta... schmoll.gif bet pinigėliai tai sumokėti, norėčiau atgaut ir atsikratyt to nevykusio pirkinio... unsure.gif
tai va, gal kuriai teko grąžinti prekes ir pasidalintumėt kokios sąlygos? biggrin.gif



nesk atgal, privalo priimt, bent jau as esu maximoj grazinus. Siaip jau niekur problemu nesu turejus, batus daznai nesu atgal, nes man ismiera problematiska, tai po namus kelias dienas vaikstau jei netinka nesu atgal, esu ir suplysusius batus nesus, prieeme. O drabuzius daznai is vis nesu, nes kartais tingiu pardej matuotis, tai susirenku kas patinka, o paskui kas netinka atgal nutempiu, nei kart ner buve problemu smile.gif
Atsakyti
Vaje kiek mes visko i Ermitaza esame grazine! dabar vyras nesuka galvos, jei nezino kiek ko tiksliai reikia. Paima daugiau, o paskui likucius grazina. Jokiu problemu nebuvo. thumbup.gif
Papildyta:
Dar prisiminiau. Pirkome vyro sunenui dovana Akropolio Maximoje, kai padovanojome ir vaikas ispakavo, paaiskejo, kad vienos detales truksta. Norejome ta zaisla pakeisti i kita toki pati, bet jau parduotuveje tokiu zaislu nebuvo. Pinigus grazino be jokiu problemu ir nereikalingu kalbu thumbup.gif . Bet cia buvo su broku, tai gal su geromis prekemis kitaip g.gif
Atsakyti
na nunešiau šiandien savo bliuzelę, tai jokių problemų nebuvo visiškai, jokios reakcijos, apatišku veidu liepė pasirašyt ir tiek...jokių problemų...dar pasiūlė pakeisti, bet atsisakiau ax.gif tai va db jau atidžiau bent kokią savaitėlę reikės rinktis daiktus tongue.gif ir gink die nemesti čekių thumbup.gif
Atsakyti
žinot esu labai įširdus lotuliukas.gif pirkom prieš kalėdas tą siurblį iš tv shopo, Kaune megoje.Po poros mėnesių naudojimo, įtrūko plasmasinė žarna ir siurbliuojant krenta antgaliai, siurbiant atsiranda toks reklamuojamas ''Gaivus "kvapas, kad reikia kambarius vėdinti, siurbimo galia susilpnėjo dvigubai.Na aš už to siurblio ir atgal į tą pardą kur pirkau.Žinot ką man pasiūlė-žarną apvynioti izoliacija o dėl kvapo įpilti kvapų į vandenį.Atseit perkant ji, t.y. pardavėja mus įspėjo kad plasmasinė žarna yra silpnoji šio siurblio vieta.Po ilgų derybų sutiko žarną pakeisti nauja, tokios pat kokybės kuri tikėtina po keletos naudojimų vėl suluš lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukas: 30 gegužės 2007 - 17:59