Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(LaWita @ 2010 04 22, 15:49)
Reiketu patarimo - sausio men pirkome blenderi Braun ir po menesio sugedo(nepasuka,neplaka,nesmulkina nieko),nuveziau i parduotuve.Veze i garantini po keliu savaiciu atsiemiau.Nu po keliu men ir vel tas pats.Ir dabar galvoju ar ji vel ves i garantini,ar jau galiu reikalauti,kad keistu i nauja ar grazintu pinigus. blush2.gif  ax.gif Nes kazkaip pirkome nepigu blenderi ir galvojau,kad tarnaus ilgai,o cia taip man su juo nepasiseke verysad.gif


Galite parašyti prašymą, nurodydama ko norite: naujo ar pinigų
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2010 04 22, 16:26)
Galite parašyti prašymą, nurodydama ko norite: naujo ar pinigų


Kai man jis sugedo pirma karta - iskart liepe vezti i garantini,o net nepasiule keisti i nauja unsure.gif Tai dabar galvoju,kad ir vel gali man ta pati siulyti, ir galvoju ar galima graziuoju susitarti del keitimo i nauja ar nelabai pavyks blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2010 04 22, 17:36)
Kai man jis sugedo pirma karta - iskart liepe vezti i garantini,o net nepasiule keisti i nauja  unsure.gif Tai dabar galvoju,kad ir vel gali man ta pati siulyti, ir galvoju ar galima graziuoju susitarti del keitimo i nauja ar nelabai pavyks blush2.gif  unsure.gif


Gali gražiuoju. Nusinešk ir iš karto pakišk prašymą. Ir viskas bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2010 04 22, 18:37)
Gali gražiuoju. Nusinešk ir iš karto pakišk prašymą. Ir viskas bus aišku mirksiukas.gif


Aisku 4u.gif Aciu jums uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2010 04 22, 16:36)
Kai man jis sugedo pirma karta - iskart liepe vezti i garantini,o net nepasiule keisti i nauja  unsure.gif Tai dabar galvoju,kad ir vel gali man ta pati siulyti, ir galvoju ar galima graziuoju susitarti del keitimo i nauja ar nelabai pavyks blush2.gif  unsure.gif

Dėl elektros prekių yra nauja pataisa tokia,kad jai nori atgaut pinigus,tai turi įrodyt,kad prekė brokuota ir sugedo ne dėl vartotojo kaltės,tam reikia važiuot į garantinį servisą ir prašyt,kad išrašytų defektavimo aktą,su tuo aktu grįžtat į parduotuvę ir galit reikalaut gražint pinigus arba pakeist į kitą naują.Galit ir patys nevažiuot į servisą,nusiūs pardavėjas,bet užtruks kokį mėnesį o gal ir daugiau.Tą aktą išrašo per dieną,o gal ir greičiau išrašys.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 04 22, 20:05)
Dėl elektros prekių yra nauja pataisa tokia,kad jai nori atgaut pinigus,tai turi įrodyt,kad prekė brokuota ir sugedo ne dėl vartotojo kaltės,tam reikia važiuot į garantinį servisą ir prašyt,kad išrašytų defektavimo aktą,su tuo aktu grįžtat į parduotuvę ir galit reikalaut gražint pinigus arba pakeist į kitą naują.Galit ir patys nevažiuot į servisą,nusiūs pardavėjas,bet užtruks kokį mėnesį o gal ir daugiau.Tą aktą išrašo per dieną,o gal ir greičiau išrašys.


O jei nenores to defektavimo akto israsyti unsure.gif kas tada?Antra karta tas pats gedimas unsure.gif juk pirkau naudoti,o ne spintoje laikyti,o dabar net kokteilio suplakti negaliu unsure.gif tai negi pastoviai kas kelis menesius man ji vezioti reiks...
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2010 04 22, 20:18)
O jei nenores to defektavimo akto israsyti  unsure.gif kas tada?Antra karta tas pats gedimas  unsure.gif juk pirkau naudoti,o ne spintoje laikyti,o dabar net kokteilio suplakti negaliu  unsure.gif tai negi pastoviai kas kelis menesius man ji vezioti reiks...

Pagal įstatymą privalo patikrinti ir išrašyti.Jai prekė sugenda jau antrą karta tai be abejonės yra gamyklinis brokas.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2010 04 22, 21:48)
Pagal įstatymą privalo patikrinti ir išrašyti.Jai prekė sugenda jau antrą karta tai be abejonės yra gamyklinis brokas.


Tai tada man is karto vaziuoti i pati garantini servisa ir tik tada su tuo defektavimo aktu vaziuoti i parduotuve ir reikalauti pakeitimo?nes blenderis man reikalingas 4u.gif
Ir aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki!
As manau eigu turit klausymu del grazinimu tai reikia kreiptis i Valstybine vartotoju teisiu tarnyba ,ten visalaiko patars ka jums daryti 4u.gif

Cia gal pravers mirksiukas.gif

Kokių prekių pirkėjas negali reikalauti pakeisti, jei pirkėjui nepatinka jų forma, spalva ar komplektiškumas?

Pirkėjas negali reikalauti pakeisti parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.
Atsakyti
Sveikutes! ax.gif vakar nusipirkau sijona Mango parduotuveje... siandien apsirengiau ir nesupratau kur buvo mano protas... nebepatinka blush2.gif etikete nuplesiau, bet turiu ja smile.gif ceki irgi.. ar grazins man pinigus? ar galiu net nebandyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maskyte @ 2010 04 24, 17:12)
Sveikutes!  ax.gif  vakar nusipirkau sijona Mango parduotuveje... siandien apsirengiau ir nesupratau kur buvo mano protas... nebepatinka  blush2.gif etikete nuplesiau, bet turiu ja  smile.gif  ceki irgi.. ar grazins man pinigus? ar galiu net nebandyti?  g.gif



zinoma, kad grazins, galit drasiai eit i Mango smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maskyte @ 2010 04 24, 17:12)
Sveikutes!  ax.gif  vakar nusipirkau sijona Mango parduotuveje... siandien apsirengiau ir nesupratau kur buvo mano protas... nebepatinka  blush2.gif etikete nuplesiau, bet turiu ja  smile.gif  ceki irgi.. ar grazins man pinigus? ar galiu net nebandyti?  g.gif



naują, nenešiotą preke, su čekiu ir etiketėmis per 14 dienų drąsiai galite nešti, tikrai priims atgal smile.gif
o jei daiktas yra dėvėtas, ir išlindo kažkoks brokas, tai per 6 mėnesius galit kreiptis į pardavėją, privalo grąžint pinigėlius 4u.gif
Atsakyti