Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Na, mano manymu, jei normali parduotuvė ir jos vedėja(s), tai pakeis ir be čekio. Jiems svarbu parduotuvės įvaizdis.
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2010 02 19, 14:17)
Na, mano manymu, jei normali parduotuvė ir jos vedėja(s), tai pakeis ir be čekio. Jiems svarbu parduotuvės įvaizdis.



dar svarbu ar tokie grazinimai neturi itakos personalo algai ar priedu sistemai... nepamirskit ir to
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2010 02 19, 16:27)
dar svarbu ar tokie grazinimai neturi itakos personalo algai ar priedu sistemai... nepamirskit ir to


Suprasčiau, jei dėl jų kaltės gražinama. Bet, pvz. tų batų jie negamina, tai kodėl turėtų už nekokybišką prekę mažinti atlyginimą ar pan. Čia juk neturgus, kur stengiasi bet kokia kaina "prastumti" prekę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vastulka: 19 vasario 2010 - 15:57
QUOTE(vastulka @ 2010 02 19, 15:57)
Suprasčiau, jei dėl jų kaltės gražinama. Bet, pvz. tų batų jie negamina, tai kodėl turėtų už nekokybišką prekę mažinti atlyginimą ar pan. Čia juk neturgus, kur stengiasi bet kokia kaina "prastumti" prekę.



na buvo konkreti situacija cia apie batus, kuriu neturi cekio. Grazinti pinigu pardavejas neprivalo, na nebent jau bus labai geranoriskas. Taigi tas geranoriskas pardavejas, atiduoda pinigus uz batus (nors visu dokumentu pilnu kaip ir ner) tada gauna velniu nuo valdzios ir tarkim uz tai numazina jam prieda. Logiska? As pati drabuziu pardaveja esu. Turim kazkoki mes menesio plana kuri turim padaryti, i ta plana ieina grazinimai irgi (na minusuojasi is bendros sumos), padarius plana, gaunam tam tikra procento dali priedam, nepadarius plano- negaunam. Na va, taip iseina jeigu man ateis kazkas be cekio, kad ir su brokuotu gaminiu, as paprasciausiai negrazint galiu pinigu, nes tuo atveju man istatymas yra palankus.


Nepriimkit nieks asmeniskai, bet parduotuvese taisykles skirtingos ir siuo metu kiekvienam kiekvienas centas svarbus
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2010 02 19, 18:30)
na buvo konkreti situacija cia apie batus, kuriu neturi cekio. Grazinti pinigu pardavejas neprivalo, na nebent jau bus labai geranoriskas. Taigi tas geranoriskas pardavejas, atiduoda pinigus uz batus (nors visu dokumentu pilnu kaip ir ner) tada gauna velniu nuo valdzios ir tarkim uz tai numazina jam prieda. Logiska? As pati drabuziu pardaveja esu. Turim kazkoki mes menesio plana kuri turim padaryti, i ta plana ieina grazinimai irgi (na minusuojasi is bendros sumos), padarius plana, gaunam tam tikra procento dali priedam, nepadarius plano- negaunam. Na va, taip iseina jeigu man ateis kazkas be cekio, kad ir su brokuotu gaminiu, as paprasciausiai negrazint galiu pinigu, nes tuo atveju man istatymas yra palankus.
Nepriimkit nieks asmeniskai, bet parduotuvese taisykles skirtingos ir siuo metu kiekvienam kiekvienas centas svarbus


Labai suprantu, jei tai padarytų pardavėja be vyriausiojo žinios. Bet tikriausiai neatsirastų tokios drąsios. Aš kalbu apie prekių gražinimą su direktorės ar vedėjos žinia. Aišku, valdžiai improvizacijos nepatiktų.
Atsakyti
vedeja dazniausiai ner auksciausioji valdzia smile.gif na bet cia sneket as galiu be galo smile.gif

svarbiausia nepamirst, kad yra ne tik vartotoju teises, bet ir paciu pardaveju, vedeju, na zodziu prekybininku
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2010 02 19, 18:30)
Turim kazkoki mes menesio plana kuri turim padaryti, i ta plana ieina grazinimai irgi (na minusuojasi is bendros sumos), padarius plana, gaunam tam tikra procento dali priedam, nepadarius plano- negaunam.
o nepagalvojat, kad negrąžindami pinigų (ne konkrečiai jūs) prarandate klientus ir kurio nors kito mėnesio plano gal būt būtent todėl ir neįvykdysite ir atvirkščiai - grąžinau, žmogus patenkintas, ateis pirkti ir kitą kartą.
Po mano sesės atvejo salamanderyje jau daugiau nei metus nebeperkame 12 žmonių ir čia tik artimiausi, o dar ir draugams pasakau, iš jų taip pat atsiranda ne vienas ieškantis batų kitur. Sakysite nesamonė, tereikia saugoti čekius, na gal, bet yra pasirinkimas kitose parduotuvėse ir nebereikia mums to salamanderio ax.gif
Atsakyti
na galiu pasakyt, kad kiekvienas issidirbineja kitaip. REIKIA saugoti ceki, nes tokios taisykles, kodel turi kazkas nuolaidziauti, jeigu nuo to bus tik blogiau?
Ir siaip su klientais reikia elgtis mandagiai, niekad nekelt balso ir ramiu veidu paaiskint, kad nieko padaryt negalime, nes neturit cekio vsio. ZInoma visada bus tokiu, kurios siaubingai kels veja ir "daugiau nebeateis pirkt", tiesiog normalus zmones turetu suprast ir pardavejas
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2010 02 20, 12:40)
REIKIA saugoti ceki, nes tokios taisykles
taip sutinku, bet juk nelekia žmonės grąžinti kiekvienų batų, o jei atsitiko taip kad nenusaugojo to čekio, tai jau viskas, pats kaltas lieki.

QUOTE(Insa @ 2010 02 20, 12:40)
kodel turi kazkas nuolaidziauti, jeigu nuo to bus tik blogiau?
kodėl nuolaidžiauti? jei ateičiau be čekio ir sakyčiau, žinot, man spalva nebepatinka, gal pakeiskit, tai taip pardavėjos prašyčiau nuolaidžiauti, bet jei brokas, tai paie kokias nuolaidas kalbam, juk turi teisę pakeisti, bet dėl napaaiškinamų priežasčių nekeičia. (čia kalbu konkrečiai apie sesės atvejį).

QUOTE(Insa @ 2010 02 20, 12:40)
nieko padaryt negalime, nes neturit cekio vsio. ZInoma visada bus tokiu, kurios siaubingai kels veja ir "daugiau nebeateis pirkt", tiesiog normalus zmones turetu suprast ir pardavejas
mano sesė tikrai vėjų nekėlė, atnešė batus, parodė, paaiškino situaciją ir paprašė pakeisti arba grąžinti pinigus. Pardavėja ir iškviesta vedėja ar kas ten, pasakė, taip tikrai brokas (ir ne šiaip atsiklijavęs padas, kurį gali sutvarkyt, o sutrūkinėjusi oda taip lyg 1 batas jau porą metų nešiotas), galėčiau pažiūrėt per kompą ar tikrai pirkti mūsų parduotuvėje, bet nekeisime. Jei būtų paaiškinta, kodėl negali pakeisti, tai gal ir neliktų to pykčio, bet kai abi kaip užsuktos šaukia ko čia norit, be čekio nekeisime, tai ... Vat ir būk malonus klientas paskui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villijaa: 23 vasario 2010 - 10:05
dziugu, kad gali pakeist paziureje i kompa. As net nzn ar pas mus siuo atveju kazkas pasikeistu, nes cekio juk ner? O cekis siuo atveju yra kaip dokumentas, nuo buhalterijos kazkas manau gautu i galva uz tai ir labai greit biggrin.gif

zodziu jeigu per kompa paziuret galima kada ir kur tikrai yra batai pirkti- as asmeniskai keisciau, nes cekis tam reikalingas, kaip suniuj 5 koja, t.y tik paziuret, kur ir kada batus tuos pirko. Siausiuos as cia todel, kad buvau isitikinus, kad butent apie grazinima be cekio eina kalba... jeigu nesusisnekejom, sorry 4u.gif
Atsakyti
pirkom vafline Ermitaze, ziuriu kad ji nesandariai uzsidaro,kliba ar turetu pakeisti? ceki turim
Atsakyti
Del vaflines - jeigu tai ne del jusu kaltes (jei niekur nestuktelejot, nelankstet ir t.t.), jums turetu pakeisti i nauja. Pagal istatyma technikos preke yra negrazinama preke.

Pati kol dirbau pardaveja su tokiais kurjozais esu susidurusi.Pvz atejo moteris, sako, grazink pinigus, nekokybiska suda man pardavei. Sakau, negrazinama preke, galiu pataisyti (kalba eina apie laikrodzius. Moteriai sutrupejo apyranke, kas yra negarantinis gedimas, ir dar matosi, aptrankytas normaliai taip laikrodis. sakau, galiu nauja dirzeli su nuolaida pasiulyt (ko isvis galejau nedaryti)). Tai pradejo putot, atseit, mes klientus apgaudinejam, aiskint, kaip as menoku dirbti ri t.t. Reikalavo pinigu. As nedaviau, taiparase ant manes skunda, neva as jai nepakeiciau dirzelio (kas yra netiesa). Iseidama pagrasino, kaip cia ji mano parduotuve uzdarys, nu net juokinga buvo. O paskui direktoriai nusprende pakeist jai ta dirzeli,kad daugiau nezirstu, tai jinai pikdziugiskai atsiimdama pasake, kad laikrodis ne jos, o jos dukters. Beje, antrakart atejo jau maloni, nebegrasino, kad issireikalaus pinigu. Matyt istatymus persiskaite (nes garantijos tai nesugebejo persiskaityt).

Elkis zodziu, maloniai su visais, kvailiems zmonems nepades ir tik nervus susigadint galima.
Atsakyti