Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(Upokšnis @ 2010 01 18, 23:14)
Jei pardavėjai ar tie, kurie atsakingi už prekės informaciją, tos informacijos nesugeba pateikti ar išversti į lietuvių kalbą, tikrai ne pirkėjai kalti  schmoll.gif Nusipirkau distancinį, jį išpakavau, o ant distancinio parašyta, kad tinka tik JAV gamintiems televizoriams  unsure.gif Ant pakuotės buvo pateikta tik tokia informacija: nuotolinio valdymo pultelis.  Kur pirkėjo kaltė  g.gif


Taip taip lotuliukas.gif . Man irgi panašiai buvo. Parduotuvėj pirkau tekstilinius klijus. Dar parduotuvės vedėja ar pan. paklausė kur juos galima naudoti, papasakojau ką aš ruošiuosi su jais daryti. Parsinešiau namo skaitau anglišką aprašymą, nes lietuviško nebuvo, o ten parašyta, kad kraštų standiklis. Nunešiau, gražinau ir dar išaiškinau, kas tai yra lotuliukas.gif . Pardavinėja nežinodamos ką ir kam skirta. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2010 01 18, 20:48)
Bet ka tada su etiketem turi vaiksciot blink.gif  O jei islystu kokia geda pries maciusius,juk nepaaiskinsi kad pamirsai nusikirpt lotuliukas.gif  doh.gif


Yra rubeliu,kuriu etiketes prisegtos tik mazu ziogeliu,nuemei ir baigta mirksiukas.gif
Atsakyti
Buna,bet man tai retai pasitaiko rolleyes.gif
Atsakyti
Vaistai atrodo irgi prie negrazintinu prekiu priklauso, arba vitaminai lotuliukas.gif

O jeigu nusipirkai nekokybiska preke, dali jau suvartojai, ir pamatei, kad ten kazkas tikrai netaip? g.gif
Nusipirkau pries savaite kokia Eurovaistinej nepigiu vitaminu, juk tokiu dalyku prie kasos paprastai atidare netikriname. pakelyje turejo buti 2 lapeliai baltu tableciu, ir 1 geltonu. Jie ten taip suderinti mikroelementais. Geltonose vieni, baltose kiti.
Truputi jau isgeriau lotuliukas.gif dabar ziuriu, vietoj 2 baltu lapeliu, yra du geltoni, o baltas buvo tik 1... blink.gif lotuliukas.gif
Nu nei bek nei rek. Gavau nekokybiska preke...Ir kaip dabar irodyti, jei noreciau pakeisti, net ir su cekiu tongue.gif blink.gif , nors ji turbut dar turiu blink.gif Ar galima ka tokiu atveju padaryt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 27 sausio 2010 - 13:22
QUOTE(nep @ 2010 01 27, 14:19)
Vaistai atrodo irgi prie negrazintinu prekiu priklauso, arba vitaminai  lotuliukas.gif

O jeigu nusipirkai nekokybiska preke, dali jau suvartojai, ir pamatei, kad ten kazkas tikrai netaip?  g.gif
Nusipirkau pries savaite kokia Eurovaistinej nepigiu vitaminu, juk tokiu dalyku prie kasos paprastai atidare netikriname. pakelyje turejo buti 2 lapeliai baltu tableciu, ir 1 geltonu. Jie ten taip suderinti mikroelementais. Geltonose vieni, baltose kiti.
Truputi jau isgeriau  lotuliukas.gif dabar ziuriu, vietoj 2 baltu lapeliu, yra du geltoni, o baltas buvo tik 1... blink.gif  lotuliukas.gif
Nu nei bek nei rek. Gavau nekokybiska preke...Ir kaip dabar irodyti, jei noreciau pakeisti, net ir su cekiu  tongue.gif  blink.gif , nors ji turbut dar turiu  blink.gif Ar galima ka tokiu atveju padaryt  g.gif  lotuliukas.gif


O jūs pasiskambinkit į vartotojų teisias ir jos pasakys ką jūs galit ir ko ne.
tel nr. 8 800 00008
Atsakyti
O man pasitaikė tokia situacija, lapkritį pirkau batus Step Top parduotuveje (niekas kitas tuo prekės ženklu neprekiauja LT), prieš Kalėdas tvarkiausi piniginę ir išmečiau čekį. Kai atėjo tokie šalčiai batų nenešiojau, nes mokėjau virš 800lt, tai buvo gaila odos. Dabar Valentino dienos proga norėjau juos užsidėti, bet dar namie pastebėjau, kad nepakanka odos ir batas šalia pado įplyšo. Nunešiau į tą pačią parduotuvę, jie pripažysta, kad tai brokas, bet aš neturiu čekio. Ar yra koks variantas, kad pakeistų, nes turiu ir dėžę, ir įrodymas būtų tai jog jie vieninteliai prekiauja šios firmos batais. Beja, pasirodo batų čekius reikia saugoti mažiausiai 0.5 metų, o brangesnius jei perki tai visus 2 metus.
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 02 18, 11:26)
buvo mano sesei panaši situacija, čekio neišsaugojo, o bateliuose brokas išryškėjo (kelis kartus apsiavus oda sutrūkinėjo kažkaip). Nunešė grąžinti, pardavėjos ir iškviesta administratorė berods pripažino, kad batai tikrai iš jų pirkti (Salamander) kompuose gali atsekt pagal sumą ir pirkimo datą, bet be čekio nekeis ir pinigų negrąžins. Skambinosi sesė tada į vartotojų teises, tai sakė be čekio gali keist, bet neprivalo (žodžiu priklauso nuo pardavėjų geranoriškumo).

O man klausimėlis toks: nusipirkau kelnes gal prieš porą mėn. ir po pirmo skalbimo (programą buvau parinkus jautriems audiniams, temperatūrą kaip nurodyta etiketėj) vienos klešnės apačia atiro, visa. Pažiūrėjau ten labai plonu siūliuku buvo apsiūta, bet kita vertus kitai klešnei viskas ok. Ar tokiu atveju verta kreiptis, ar įmanoma grąžint? Užsisiūčiau, bet jau ir kelnės nebepatinka, suviliojo tada akcija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(villijaa @ 2010 02 18, 14:58)
buvo mano sesei panaši situacija, čekio neišsaugojo, o bateliuose brokas išryškėjo (kelis kartus apsiavus oda sutrūkinėjo kažkaip). Nunešė grąžinti, pardavėjos ir iškviesta administratorė berods pripažino, kad batai tikrai iš jų pirkti (Salamander) kompuose gali atsekt pagal sumą ir pirkimo datą, bet be čekio nekeis ir pinigų negrąžins. Skambinosi sesė tada į vartotojų teises, tai sakė be čekio gali keist, bet neprivalo (žodžiu priklauso nuo pardavėjų geranoriškumo).




Ačiū, skaičiau ir aš įstatime, kad jei geranoriškai pardavėjas sutinka keisti, tada ir keičia, bet juk čia Lietuva, geranorioškumo čia - nulis.
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 02 18, 18:23)
Ačiū, skaičiau ir aš įstatime, kad jei geranoriškai pardavėjas sutinka keisti, tada ir keičia, bet juk čia Lietuva, geranorioškumo čia - nulis.

Nebent reikia graziai paprasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 18, 19:02)
Nebent reikia graziai paprasyti  smile.gif


o tave lygiai taip graziai pasius tolyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 02 18, 21:37)
o tave lygiai taip graziai pasius tolyn  biggrin.gif


Tai aš buvau nunešusi batus į parduotuvę, mergaitės geranoriškai pasakė, kad brokas, bet be čekio jiems "šefai" neleidžia keisti. Nieko negaliu padaryt, nebent iš kažkur gauti čekį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 02 18, 21:43)
Tai aš buvau nunešusi batus į parduotuvę, mergaitės geranoriškai pasakė, kad brokas, bet be čekio jiems "šefai" neleidžia keisti. Nieko negaliu padaryt, nebent iš kažkur gauti čekį smile.gif



TAIGI MERGAITĖS NEPATIKĖSIT, MAN PAKEITĖ BATUS GERANORIŠKAI
Ačiū Akropolio "Step Top" vedėjai! Labai maloniai pabendravome ir nekilo problemų pakeisti brokuotų batų, nors čekio ir neturėjau.
Atsakyti