Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(Shyna @ 2006 11 09, 13:29)
Kazkodel man kilo mintis - gal netycia nusiprikai ausines kuriu lankeli reikia detis ne virs ausu, o ant sprando - na per galą kaklo. Jų lankelis būna žymiai trumpesnis ir senoviniu būdu neužsidėsi...

user posted image

Na taip,žinau aš tą naujovišką ausinių užsidėjimo būdą,deja,net ir ant sprando nėjo jų normaliai užsidėt,o dar ir mikrofonas kaži kur į skruostą rėmėsi.Beje,vykstant debatams su administratore dėl ausinių užklausiau kaip būtų,jei būčiau įsigijus netinkamus batus.Ogi atsakymas buvo toks,jog batai iš viso negali būti nekeičiami ir nepriimami dėl grybelio rizikos! Taigi,skaitau čia pasisakančiųjų postus ir prieinu išvados,jog Telšių "Maximoje" veikia savi įstatymai.
Atsakyti
Nusipirkau patalyne doh.gif , po keliu dienu prasidejo alergija blink.gif . Be to ji dar ir kuna daze g.gif . Gal but ir pati kalta nes pries taip sakant vartojima reikejo isskalbt blush2.gif , ko as aisku nepadariau todel ir geriu vaistus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2006 11 08, 22:42)
Skaitau ir zinokit jau nervai nelaiko doh.gif naujas LRCK priimtas 2000metais, daiktu grazinimo taisykles 2001m. o jus vis dar ta pati vis rasote, isvijo nepakeite atsisake, nu kokiam amziuj  gyvenate, ginkit savo teises, o neverkslenkit. Eina mat su pardavejom pasitarti, nu juokinga, man sito savigarba neleistu. Eini sau su pareiskimu, kokiais teises aktais remiantis prasote grazinti pinigus uz nekokybiska preke ir paskui pacios jusu ieskos, nes per tris dienas privalo duoti atsakyma.
Papildyta:




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nepyk, bet juokingai man Tavo postas nuskambėjo lotuliukas.gif Žinom mes tas savo teises, bet jei pardavėjas piktybiškai nusiteikęs tai man įdomu kaip Tu jam įteiksi tą savo pareiškimą ? cool.gif Nepaims iš Tavęs, nu ir kulniuok į paštą siųsk registruotu laišku, o kad po 3 dienų Tavęs pradės ieškoti tai apskritai iš fantastikos srities lotuliukas.gif O jei neieškos ką darysi ? kam pasiskųsi ? Yra aišku kontrolės institucijos, bet dar klausimas ką jos gina ar vartotoją ar pardavėją. Taip, kad jei nėra to geranoriškumo iš pardavėjo, tai praktiškai 99 proc., kad nieko ir neįrodysi. Labai jau nežymi riba tarp tų savokų "pats sugadinai" ir "gamybos brokas".
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 11 08, 10:55)
o tai kur konkrečiai Tu kreipeisi ?
Yra gi dar Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos www.inspekcija.lt
ir Nacionalinė vartotojų teisių apsaugos taryba
http://www.nvtat.lt/

Jau dabar Tavo vietoje tai eičiau iki galo vien jau iš principo.

Maniau, kad tai ismanote ax.gif

Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2006 11 10, 12:20)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nepyk, bet juokingai man Tavo postas nuskambėjo  lotuliukas.gif Žinom mes tas savo teises, bet jei pardavėjas piktybiškai nusiteikęs tai man įdomu kaip Tu jam įteiksi tą savo pareiškimą ?  cool.gif Nepaims iš Tavęs, nu ir kulniuok į paštą siųsk registruotu laišku, o kad po 3 dienų Tavęs pradės ieškoti tai apskritai iš fantastikos srities  lotuliukas.gif O jei neieškos ką darysi ? kam pasiskųsi ? Yra aišku kontrolės institucijos, bet dar klausimas ką jos gina ar vartotoją ar pardavėją. Taip, kad jei nėra to geranoriškumo iš pardavėjo, tai praktiškai 99 proc., kad nieko ir neįrodysi. Labai jau nežymi riba tarp tų savokų "pats sugadinai" ir "gamybos brokas".

O jus pasirodo net sau priestaraujate lotuliukas.gif
Labai butu naivu tiketis geranoriskumo is pardavejos,joms tiesiog liepta visais imnomais budais atsikratyri pirkeju, atnesusiu nekokybiska prekia, todel visuomet reikia kviesti vedeja, kurios, kaip taisykle, tuo metu niekada nebuna.Dar niekad neteko susidurti su atveju, kad nepaimtu pareiskimo schmoll.gif O vartotojus ginancios institucijos visuomen yra vartotojo pusej, jeigu tik to vartotojo skundas yra pagristas. Ir riba tarp savoku "pats sugadinai" ir "gamybos brokas" labai lengvai nustatoma,ar kada teko kviestis i parduotune eksperta, jei taip, tai turetumet zinoti, kad labai lenvai nustatoma, ar bato padas pats suluzo ar ji pvz. perkirtai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 10 lapkričio 2006 - 16:21
QUOTE(iingri @ 2006 05 26, 08:42)
Pagaliau sulaukiau meistru, trečias skambutis padejo. Tai va finalas , apžiurejas visus geležis, visus traškejimus buvo pasiruošes tvarkyti. O kai paradžiau kad įrs ta per siules jis pasiule man toki varijanta, kad reikia  keisti komplekta . Tai leido net pasirinkti kita gobelena jaigu noriu arba pasilikti šita doh.gif .  Ir kas svarbiausia jis pats visur pripažino kad tai yra ju brokas, o galvojau kad bus atvirkšciai kad kaltins mus.
Tai va dabar belieka apsispresti del gobeleno, ar šita pasilikt ar kita paimti.

kaip saunu, kad viskas issiprende drinks_cheers.gif
siaip susidurus ir pati buvau del nekokybisku prekiu, bet viskas baigesi gerai, nes kai reikalas prispaudzia, tenka pasidometi ivairiais teisiniais aktais, istatymais, o tada irnesakyk.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 01 02, 09:07)
kaip saunu, kad viskas issiprende  drinks_cheers.gif
siaip susidurus ir pati buvau del nekokybisku prekiu, bet viskas baigesi gerai, nes kai reikalas prispaudzia, tenka pasidometi ivairiais teisiniais aktais, istatymais, o tada  irnesakyk.gif  irnesakyk.gif

Gerai būtu , kad išsisprestu viskas. Iki šiol dar nesutvarke ka žadėjo. Jau su treis meistrais bendravau . Gražiai šneka , žadėjo kad gruodi turėsiu kita komplekra. O dar jo nėra. Vis laukiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingri: 03 sausio 2007 - 10:05
QUOTE(iingri @ 2007 01 03, 11:04)
Gerai būtu , kad išsisprestu viskas. Iki šiol dar nesutvarke ka žadėjo. Jau su treis meistrais bendravau . Gražiai šneka , žadėjo kad gruodi turėsiu kita komplekra. O dar jo nėra.  Vis laukiu  doh.gif

reiktu kreiptis i vartotoju teisiu gina, jogailos g., kad jie paskirtu advokata, o tada tie gudruciai kitaip snekes biggrin.gif man regis tie meistrai tempia laika, kad nereiketu nieko keisti, o garantija paims ir savaime praeis g.gif
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif
ilgai čia šmirinėjau, šniukštinėjau ir neradau tokios temos. ogi problema tokia:vieną gūdžią dieną turėdama marias laiko užsukau i maximą, aišku negalėjau praeiti pro drabužėlius rolleyes.gif taip norėjosi kažką pigaus ir gražuas nusipirkti, na kaip visada...išsirinkau tik vieną bliuskelytę, kuri atrodė na lyg ir nieko...tačiau grįžus namo kažkaip lyg ir didelė pasirodė, lyg ir nebe tokia graži, lyg ir medžiaga prasta... schmoll.gif bet pinigėliai tai sumokėti, norėčiau atgaut ir atsikratyt to nevykusio pirkinio... unsure.gif
tai va, gal kuriai teko grąžinti prekes ir pasidalintumėt kokios sąlygos? biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKUTE 4u.gif
Na ir man taip buna...kad kazka nusiperki,parsinesi namo-ir nebepatinka blush2.gif

Bet vien del to,kad tau medziaga per prasta,ar tau nebepatinka pirkinys-tau nieks pinigu nesugrazins,nebent ta preke butu brokuota.o jei per dideli dydi nusipirkai-manau tikrai galetu pakeist i mazesni.Tik turek ceki.beto nuo pirkinio negali but nuplestos kainos,etiketes.
Man kazkas buvo panasaus nutike,bet pavyko susitart su pardaveja kad pasikeisciau i kita preke uz ta pacia suma ax.gif
Na tik nezinau kaip ten toj MAXIMOJ....Bet pabandyk pasikeist i ka kita!
Sekmes.




















b
Atsakyti
QUOTE(dana27 @ 2007 04 16, 22:54)
Bet vien del to,kad tau medziaga per prasta,ar tau nebepatinka pirkinys-tau nieks pinigu nesugrazins,nebent ta preke butu brokuota.

Jei tai ne apatiniai, turėtų pakeisti mirksiukas.gif
pvz Seppala parduotuvėje net plakatai kaba, kad pasimatuoti galima ir namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Viska galima grazinti per 14d. nuo pirkimo, jei daiktas nebuvo naudotas ir yra cekis, etikete ir pan. jei ne tai 880055551 paskambinkit ir pasiklauskit .. per radija girdejau kaip ne maisto inspekcijos (ar kaip ji ten vadinas) darbuotoja sake, kad viska gali grazinti per 14d., be to sese dirbo MAXIMOJ tai irgi sake, kad pirkejas gali per 14d. grazinti. aisku pardavejos sakojas, bet jei pradedi visom instancijom grasinnti, tai greit pakeicia.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neseniai Maximoj grąžinau vaikiškus džinsus be problemų, nors gal kokią savaitę laikiau, svarsčiau, nešti ar ne smile.gif Siūlė pasikeisti į kitus, bet pasakiau, kad nėra tokių reikiamo dydžio ir viskas. Tik čekį reik turėti. Informacijos skyriuje užpildo tokį lapą: vardas, pavardė, dėl ko grąžini prekę ir pasirašyti reikia smile.gif
Atsakyti