Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Norėčiau paklausti, ar galima būtų grąžinti Elektromarkte pirktą BIALETTI firmos kavinuką, visiškai nenaudotą. Naudojamas ant viryklės, ne elektrinis. Paprasčiausiai persigalvojau ir aš jo nenoriu,man nepatinka jo naudojimo principas. Jeigu yra įstatymas kad galima grąžinti visiškai nepanaudotą daiktą, tai ar aš turiu parduotuvėje aiškinti, kodėl jį grąžinu- juk nesakysiu, kad pirksiu vėl kitoje parduotuvėje man patikusį kitokį kavinuką.
Anksčiau esu grąžinusi Senukuose, Bauhofe,tačiau su statyba susijusias prekes - tai viskas buvo puikiai. Gal kas esate susidūręs su šia parduotuve ir grąžinimu .Dėkoju, jeigu kas atsakysite. Prekė pirkta prieš dvi dienas. rolleyes.gif
Tiesa Topo centre nenori gražinti pinigų, net jeigu prekė sugenda, siūlo taisyti. O taisymas užtrunka labai ilgai.
Čia šiaip parašiau, gal kam kitam pravers. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 12, 02:14)
Norėčiau paklausti, ar galima būtų grąžinti Elektromarkte pirktą  BIALETTI firmos kavinuką, visiškai nenaudotą. Naudojamas ant viryklės, ne elektrinis. Paprasčiausiai persigalvojau ir aš jo nenoriu,man nepatinka jo naudojimo principas. Jeigu yra įstatymas kad galima grąžinti visiškai nepanaudotą daiktą, tai ar aš turiu parduotuvėje aiškinti, kodėl jį grąžinu- juk nesakysiu, kad pirksiu vėl kitoje parduotuvėje man patikusį kitokį kavinuką.
Anksčiau esu grąžinusi Senukuose, Bauhofe,tačiau su statyba susijusias prekes - tai viskas buvo puikiai. Gal kas esate susidūręs su šia parduotuve ir grąžinimu .Dėkoju, jeigu kas atsakysite. Prekė pirkta prieš dvi dienas. rolleyes.gif
  Tiesa Topo centre nenori gražinti pinigų, net jeigu prekė sugenda, siūlo taisyti. O taisymas užtrunka labai ilgai.
  Čia šiaip parašiau, gal kam kitam pravers.  cool.gif



yra įstatymas pagal kurį galima grąžinti visiškai nenaudotą daiktą ir nereikia aiškinti kodėl, tačiau jis kaip ir visi įstatymai turi išimčių http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=141450 18 straipsnis.
tačiau čia neparašyta, kad negalima grąžinti buitinių prietaisų, todėl manau verta eiti į elektromarktą ir bandyt grąžinti, jei jie nesutiks, kreipkitės į valstybinę ne maisto produktų inspekciją, ten tiksliai turėtų pasakyt galima ar ne
Atsakyti
Labai jums ačiū Emilija, vėliau parašysiu kaip sekėsi. smile.gif
Atsakyti
Savo pirkinuką Elektromarkte pridaviau, be problemų, dar kartą ačiū Emilijai13 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 15, 14:45)
Savo pirkinuką Elektromarkte pridaviau, be problemų, dar kartą ačiū Emilijai13 rolleyes.gif



Džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Prasau patarkit ka daryt verysad.gif cry.gif cry.gif
Nupirkau dovana Senukuose, akumuliatoriaus krovikli masinai doh.gif
Ir paaiskejo, kad jau panasus namuose yra doh.gif
Tai mums jo visai pasirodo nereikia verysad.gif Jo net neispakavau, neatidariau dezes, yra garantija 2 metu. Jis nepigus... Nunesiau po 2 dienu grazinti, ir jo man nepriima, nes "ministras pasake", kad tokiu, kokybisku prekiu grazinti neva negalima...Tik nekokybiskas blink.gif Bet jo pakuote net nepazeista doh.gif Mes jo nelietem...Ar butu galima kaip nors bandyti atgauti pinigus g.gif Sakau, gal imti ji tokiu atveju ir sugadinti, sakyti, kad nekokybiska preke... Atseit, kokybiskos elektronikos prekes, masinos ir pan yra Lietuvoj negrazinamos. Bet as jo net neatidariau doh.gif doh.gif doh.gif matyt pagal si istatyma...
Galvoju, ar ji sugadint, ar pasakyt KAD KOKYBE NETENKINA ir grazint(kazkada grazinom sugadinta dulkiu siurbli, irgi elektronikos irenginys, ir prieme), ar bandyt per vartotoju teises kazkaip g.gif
Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
• parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai,
• fotografijos ir kinematografijos prekės,
• spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai,
• audiniai,
• kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius,
• megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai,
• siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai,
• perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją,
• mašinos ir mechaniniai įrenginiai,
• elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai,
• antžeminio transporto priemonės,
• laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai,
• optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai,
• laikrodžiai,
• ginklai ir šaudmenys,
• baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai,
• žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

Papildyta:
QUOTE(smilsee @ 2009 10 30, 22:37)
Nezinau ar dar breikia,bet siandien kai pirkau veromodoj,tai maciau uzrasa,kad dovanu cekiu nepriima smile.gif

del dovanu cekio, as dariau taip, Zaroje, nusipirkau suknele uz ji, uz jo pilna kaina, jos nelieciau, cekio nenuemiau, kita diena, pasakiau, kad nepatinka blush2.gif Ir jos suma, nors uz ceki pirkta man grazino pinigu pavidalu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 26 gruodžio 2009 - 11:34
QUOTE(nep @ 2009 12 26, 12:32)
Prasau patarkit ka daryt  verysad.gif  cry.gif  cry.gif
Nupirkau dovana Senukuose, akumuliatoriaus krovikli masinai  doh.gif
Ir paaiskejo, kad jau panasus namuose yra  doh.gif
Tai mums jo visai pasirodo nereikia  verysad.gif Jo net neispakavau, neatidariau dezes, yra garantija 2 metu. Jis nepigus... Nunesiau po 2 dienu grazinti, ir jo man nepriima, nes "ministras pasake", kad tokiu, kokybisku prekiu grazinti neva negalima...Tik nekokybiskas  blink.gif Bet jo pakuote net nepazeista  doh.gif Mes jo nelietem...Ar butu galima kaip nors bandyti atgauti pinigus g.gif Sakau, gal imti ji tokiu atveju ir sugadinti, sakyti, kad nekokybiska preke... Atseit, kokybiskos elektronikos prekes, masinos ir pan yra Lietuvoj negrazinamos. Bet as jo net neatidariau  doh.gif  doh.gif  doh.gif matyt pagal si istatyma...
Galvoju, ar ji sugadint, ar pasakyt KAD KOKYBE NETENKINA ir grazint(kazkada grazinom sugadinta dulkiu siurbli, irgi elektronikos irenginys, ir prieme), ar bandyt per vartotoju teises kazkaip  g.gif
Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
• parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai,
• fotografijos ir kinematografijos prekės,
• spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai,
• audiniai,
• kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius,
• megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai,
• siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai,
• perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją,
• mašinos ir mechaniniai įrenginiai,
• elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai,
• antžeminio transporto priemonės,
• laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai,
• optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai,
• laikrodžiai,
• ginklai ir šaudmenys,
• baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai,
• žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

Papildyta:

del dovanu cekio, as dariau taip, Zaroje, nusipirkau suknele uz ji, uz jo pilna kaina, jos nelieciau, cekio nenuemiau, kita diena, pasakiau, kad nepatinka  blush2.gif Ir jos suma, nors uz ceki pirkta man grazino pinigu pavidalu  thumbup.gif



dėl dovanų čekio, tai gudriai čia sugalvota.
tuo tarpu dėl elektros prekių jau taip yra, kad negalima grąžinti jei ji kokybiška. o pačiai gadinti nepatarčiau, nes jei pardavėjas įrodys, kad prekė tapo nekokybiška, nes buvo pažeistos naudojimo instrukcijos, pinigų neatgausite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 12 28, 08:26)
dėl dovanų čekio, tai gudriai čia sugalvota.
tuo tarpu dėl elektros prekių jau taip yra, kad negalima grąžinti jei ji kokybiška. o pačiai gadinti nepatarčiau, nes jei pardavėjas įrodys, kad prekė tapo nekokybiška, nes buvo pažeistos naudojimo instrukcijos, pinigų neatgausite  verysad.gif

O baigesi del pakrovejo man taip: nuejau vel, sako vel - grazinti negalima...Tai pasakiau, kad instrukcija lietuviu kalba yra neissami, ir prekes kokybe pagal ja manes netenkina. Kad mane ji suklaidino, ir man reikejo kitokios prekes. Dar pasakiau, kad kokybe yra labai subjektyvus dalykas, kad, tas istatymas pagal kuri negalima grazinti tu prekiu yra pasenes, nes 2001 m salis dar nebuvo ES nare, kad jis bus svarstomas veliau smile.gif))(isties mano pazystama UK nesa atgal net nepatikusi sampuna, bent taip sako) Taip pakalbejau, ir prieme atgal smile.gif)) Gal padejo ir tai, kad vyrukas, kuris aptarnavo elektros prekiu skyriuje, prisimine kaip pirkau, preke buvo neatplesta g.gif Dar buvau atsinesusi prasyma, jei taip nepavyks, buciau teikusi administracijos vardu, kad ji apsvarstytu per 10 g.gif darbo dienu:))) Bet nenorejo su manim terliotis
Na, tai reikia nenuleisti ranku mirksiukas.gif Juk istatymai yra toks dalykas.... ax.gif
Tik vienas nelabai man patikes niuansas, kad norejau pinigais, o man uz ta suma dave Senuku kredita neribotam laikui, turesiu vistiek tuos pinigus ten ispirkti nors ir per daug kartu ,sake kitaip negali g.gif g.gif g.gif Cia irgi klaustukas. Bet vyrui daznai ten ko reikia, tai neprapuls. Bet negaliu atleisti, kad buvau tokia dura kai pirkau verysad.gif Daugiau sakiau, vyras gaus dovanu nebent tik kojines cool.gif

O va cia straipsnis, kuris irodo iki kokio absurdo galima daeiti su tokiais istatymais. Tokiu atveju manau tikrai reikejo skustis netik parduotuves administracijai...
http://kauno.diena.l...u-spastai-51078

ir pasirodo, sioje parduotuveje lengvai galima isigyti nekokybiska preke verysad.gif
http://www.vtv.lt/na...-pirkejams.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 28 gruodžio 2009 - 12:32
sveikos merginos, labai reikia patarimo, pirkau sūnui telefoną 24 d. ir jis neveikia, na neveikia atsiliepimo mygtukas, šiandien jį nunešiau ten kur pirkau, ir man pasakė, kad reikia laukt 14 dienų o tas 14 dienų pradėt skaičiuot nuo sausio 4 nes jie matai neveš jau šią savaitę į Vilnių ir tik tada gali pakeist telefoną į naują tokį pat modelį arba gali gražint pinigėlius, bet man labai keista, kad reik laukt tiek ilgai, ar jie manęs neapgaudinėja?
Atsakyti
ziuriu daug kam problemu su Topo centru cool.gif
atsiliepimai apie grazinimus patys blogiausi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2009 12 29, 15:35)
sveikos merginos, labai reikia patarimo, pirkau sūnui telefoną 24 d. ir jis neveikia, na neveikia atsiliepimo mygtukas, šiandien jį nunešiau ten kur pirkau, ir man pasakė, kad reikia laukt 14 dienų  o tas 14 dienų pradėt skaičiuot nuo sausio 4 nes jie matai neveš jau šią savaitę į Vilnių ir tik  tada  gali pakeist telefoną į naują tokį pat modelį arba gali gražint pinigėlius, bet man labai keista, kad reik laukt tiek ilgai, ar jie manęs neapgaudinėja?

o kur tu cia matai apgaudinejima - paranoja jau kazkokia pas zmones issivyste ar ka.
normaliai pagal situacija pasiule - arba lauki kol atvaziuos naujas, arba atiduoda pinigus.
kas netenkina?
Atsakyti
Sveikos. Ir aš bandysiu ryt važiuot į Topo centrą, kad man pakeistų ar tiesiog grąžintų pinigus už fotoaparatą. Kiek skambinau klaust kodėl tokios prastos kokybės nuotraukos, tai sako atnešt, tada tikrins gamybinius reikalavimus, ar atitinka juos. Turėjom prieš 3 metus paprastą fotoaparatą, fotkino gražių gražiausiai, o čia kažkokios "taškelinės" nuotraukos doh.gif Bijau, kad jie sakys viskas gerai tam fotoaparatui ir nieko padaryt negalėsiu verysad.gif
Atsakyti