Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Mano istorija kiek komiška blush2.gif
Nusipirkau iš turgaus pašiltintą odinę striukę su kailiu. Namuose, kai atsidūrė šilumoje, ji pradėjo taip dvokti...kaip maxsimoj kiniškos šliurės. Dvi savaites vėdinau, kiek galėjau - nieko. Žinau, kad nenešiosiu. Ar yra vilties, kad priimtų atgal??????????
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2009 11 04, 18:41)
sveiki,
gal kas zinote - ar galima grazinti elektros preke - sildoma bata, masazuojanti. jis veikia, nesugedes, bet gavau dovanu, o man vibro netinka, per stiprus, o sildo kazkaip per mazai. tai ar galeciau grazinti?
parduotuvej aisku nenores priimti, tai noreciau suzinoti ar teoriskai galima  ax.gif

Pasieškok negražinamų prekių sarašo,bet kiek atsimenu tai elektros prekės negražinamos,bet tu pasitikslink.Dar priklauso ir nuo pačios parduotuvės,jai vietoj tos prekės pas juos pirksi kitą už tą sumą ar net brangesnę tai gal ir priims.Aš Lytagroj gražinau hidrofora,būtų nelabai norėja priimt,bet pasakiau,kad pirksiu kitą ir brangesnį tai priėmė.
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2009 11 04, 18:41)
sveiki,
gal kas zinote - ar galima grazinti elektros preke - sildoma bata, masazuojanti. jis veikia, nesugedes, bet gavau dovanu, o man vibro netinka, per stiprus, o sildo kazkaip per mazai. tai ar galeciau grazinti?
parduotuvej aisku nenores priimti, tai noreciau suzinoti ar teoriskai galima  ax.gif



teoriškai nelabai galima, tačiau pabandyti visada galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2009 11 04, 20:14)
Mano istorija kiek komiška blush2.gif
Nusipirkau iš turgaus pašiltintą odinę striukę su kailiu. Namuose, kai atsidūrė šilumoje, ji pradėjo taip dvokti...kaip maxsimoj kiniškos šliurės. Dvi savaites vėdinau, kiek galėjau - nieko. Žinau, kad nenešiosiu. Ar yra vilties, kad priimtų atgal??????????



tik jei pardavėjas bus geranoriškas, nes pirma, jau praėjo dvi savaitės, o antra tikriausiai, kai pirkai negavai jokio čekio, todėl pardavėjas galėtų teisintis, kad neva ne iš jo pirkai. verysad.gif
Atsakyti
Tęsinys iš turgaus.
Pamaniau, gal kam nors bus vertinga manoji patirtis mirksiukas.gif
Praėjus mėnesiui po smirdančios odinės striukės įsigijimo nuvažiavau ir be jokių problemų grąžinau. Tik už tokį suvėlavimą negrąžino 80 lt iš 780. Sutikau su viskuo, kad tik tos bjaurasties atsikratyčiau. Jokio nepasitenkinimo ar priekaištų neišgirdau, netgi atvirkščiai - atsiprašė, pasiteisino. Draugiškai viens kito atsiprašę atsisveikinome, o po atsiskaitymo pakalbėjus su pardavėju sužinojau dar keletą įdomių dalykų. Pasakė, kad paprašius turguje beveik visur išrašomi čekiai ir per 14 dienų be problemų galima persigalvoti ir prekę grąžinti. Man nusistebėjus ir pastebėjus, kad vartotojų teisėse tai nenumatyta, atsakė, kad problemų niekas nenori. Beje, dar anksčiau skambinau turgaus administracijai ir klausiau, ar yra kokių priemonių, man atsakė, kad juridiškai nėra, bet administracija su policijos poskyriu mielai patarpininkautų derybose.
Taigi, neišsigąskit, jei apsipirkot turguje ir nenuleiskit rankų.
Bet aš daugiau niekada nebepirksiu iš turgaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2009 11 10, 20:12)
Tęsinys iš turgaus.
Pamaniau, gal kam nors bus vertinga manoji patirtis mirksiukas.gif
Praėjus mėnesiui po smirdančios odinės striukės įsigijimo nuvažiavau ir be jokių problemų grąžinau. Tik už tokį suvėlavimą negrąžino 80 lt iš 780. Sutikau su viskuo, kad tik tos bjaurasties atsikratyčiau. Jokio nepasitenkinimo ar priekaištų neišgirdau, netgi atvirkščiai - atsiprašė, pasiteisino. Draugiškai viens kito atsiprašę atsisveikinome, o po atsiskaitymo pakalbėjus su pardavėju sužinojau dar keletą įdomių dalykų. Pasakė, kad paprašius turguje beveik visur išrašomi čekiai ir per 14 dienų be problemų galima persigalvoti ir prekę grąžinti. Man nusistebėjus ir pastebėjus, kad vartotojų teisėse tai nenumatyta, atsakė, kad problemų niekas nenori. Beje, dar anksčiau skambinau turgaus administracijai ir klausiau, ar yra kokių priemonių, man atsakė, kad juridiškai nėra, bet administracija su policijos poskyriu mielai patarpininkautų derybose.
Taigi, neišsigąskit, jei apsipirkot turguje ir nenuleiskit rankų.
Bet aš daugiau niekada nebepirksiu iš turgaus doh.gif



Vartotojų teisėse numatyta, kad jei nusipirkai netinkamo dydžio, spalvos prekę ar ji šiaip nebepatinka ir aišku, jeigu ji nebuvo dėvėta, tai per 14 dienų galima grąžinti.

tik aišku, jei pirkai turguje ir nepaprašei kvito, tas grąžinimas priklausys nuo pardavėjo geranoriškumo. Džiugu girdėti, kad dar galvojama apie klientus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamuoliukas @ 2007 06 24, 08:51)
prekes grazinti galima tik per 14 dienu mirksiukas.gif



QUOTE(Asio @ 2007 06 26, 21:01)
Per 14dienu galima grazinti kokybiskas prekes,( jei netiko dydis spalva ar komplektiskumas) o ne kokybiskoms terminas 2 metai, va  taip  mirksiukas.gif



Norfoj pirkau vaikišką golfą. Dydis tas, bet labai sunkiai vaikio rankos lenda. Šiandien nuvežiau į pardę grąžint, bet kasininkė pasakė, kad čia trikotažas ir jo atgal nepriima.
Kaip sakau nepriimat, etiketės yra, čekį turiu. O ji man aiškina, kad prekė nebrokuota ir atgal nepriims doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 11 17, 14:33)
Norfoj pirkau vaikišką golfą. Dydis tas, bet labai sunkiai vaikio rankos lenda. Šiandien nuvežiau į pardę grąžint, bet kasininkė pasakė, kad čia trikotažas ir jo atgal nepriima.
Kaip sakau nepriimat, etiketės yra, čekį turiu. O ji man aiškina, kad prekė nebrokuota ir atgal nepriims doh.gif



Juk ne apatinis trikotažas, todėl tikrai turi priimti (aišku jei nebuvo dėvėtas ir nenuimtos etiketės) smile.gif jei neišeina susitarti su pardavėju, kreipkitės į valstybinę ne maisto produktų inspekciją
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 11 05, 16:33)
teoriškai nelabai galima, tačiau pabandyti visada galima smile.gif

aš šiandien gražinau vafline, ir ne todėl kad neveikė, tiesiog vyras nupirko ir lyg viskas gerai. tačiau per pusvalandi kokie du blynai teiskepa, nu tai nusprendziau nieko nelaukus kad grąžinu ir nelaikau tookio daikto kur nenaudosiu. vaikams pusrycius turėčiau daryti jau nuo 6 val. ryto. nunesiau grazinti, tai paklause ar tokio pat kito nenoreciau, bet man jau to užteko. Tuomet grazino pinigelius ir jokiu problemu neiskele, nors preke jau karta buvo panaudota
Atsakyti
QUOTE(teise @ 2009 11 19, 14:33)
aš šiandien gražinau vafline, ir ne todėl kad neveikė, tiesiog vyras nupirko ir lyg viskas gerai. tačiau per pusvalandi kokie du blynai teiskepa, nu tai nusprendziau nieko nelaukus kad grąžinu ir nelaikau tookio daikto kur nenaudosiu. vaikams pusrycius turėčiau daryti jau nuo 6 val. ryto. nunesiau grazinti, tai paklause ar tokio pat kito nenoreciau, bet man jau to užteko. Tuomet grazino pinigelius ir jokiu problemu neiskele, nors preke jau karta buvo panaudota

Jus garzinot, kaip nekokybiska preke o ne persigalvojus, kad nereikalinga, tai visiskai skirtingi dalykai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 11 17, 14:33)
Norfoj pirkau vaikišką golfą. Dydis tas, bet labai sunkiai vaikio rankos lenda. Šiandien nuvežiau į pardę grąžint, bet kasininkė pasakė, kad čia trikotažas ir jo atgal nepriima.
Kaip sakau nepriimat, etiketės yra, čekį turiu. O ji man aiškina, kad prekė nebrokuota ir atgal nepriims doh.gif

Reiketu kreipti ne i pardaveja o i vedeja mirksiukas.gif Jei ir su ja nepavyksta susiklabet, rasai prasyma, tada vsuomet pavykasta tongue.gif nes tokiu baiku, kokiu jos pripasakoja zodziu, rastiskai jau neparasysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2009 11 10, 19:12)
Tęsinys iš turgaus.

Šaunuolė! 4u.gif Džiaugiuosi už tave, kad pavyko atsikratyti netikusios prekės ir atgauti didžiąją dalį pinigų. Ačiū, kad nepatingėjai pasidalinti patirtimi. 4u.gif

QUOTE(Asio @ 2009 11 21, 16:50)
Reiketu kreipti ne i pardaveja o i  vedeja  mirksiukas.gif Jei ir su ja nepavyksta susiklabet, rasai prasyma, tada vsuomet pavykasta tongue.gif  nes tokiu baiku, kokiu jos pripasakoja zodziu, rastiskai jau neparasysi  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif dar pridursiu, kad reikia duoti čekio kopiją, o ne originalą, nes antraip neliks dokumento įrodančio, kad pirkot
Atsakyti