Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

gal kas galetu atsakyti, ar yra teisinis dokumantas, kuriame nurodoma, per kiek laiko turi grazinti pinigus (turiu reikalu su top sop parduotuve preke grazinau pries savaite o pinigu dar nera oi nujauciu beda g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2009 07 12, 15:28)
gal kas galetu atsakyti, ar yra teisinis dokumantas, kuriame nurodoma, per kiek laiko turi grazinti pinigus (turiu reikalu su top sop parduotuve preke grazinau pries savaite o pinigu dar  nera  oi nujauciu beda g.gif

Tikiuosi davei pirkimo čekio kopiją, nes jei atidavei originalą, kaip tada įrodysi, kad toks sandoris apskritai buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2009 07 12, 16:28)
gal kas galetu atsakyti, ar yra teisinis dokumantas, kuriame nurodoma, per kiek laiko turi grazinti pinigus (turiu reikalu su top sop parduotuve preke grazinau pries savaite o pinigu dar  nera  oi nujauciu beda g.gif


as patarciau tau kreiptis i Vlastybine ne maisto produktu inspekcija, ji tave ir pakonsultuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kerin @ 2009 07 07, 23:32)
Labas vakaras. norejau paklausti patarymo. Nupirkau vaikui vezima nauja sportinuka. Priekiniai ratai viengubi, ir po dvieju dienu po truputi jau pradejo i shonus lenkstis. vezimukas nelabai patogus dar, vaikas nuslista pastoviai ir parodo kad nepatogiai sedeti jai. Vezimas jau keleta kartu nauduotas, ratai patrinti, o visa kita gerai. 14 dienu dar nepraejo nuo pirkimo dienos.
Vat klausimas, ar ash turiu teise grazinti? arba pakeisti?



galetum grazinti praejus ir daugiau kaip 14 dienu. jei ratai i sonus lenkiasi tai jau brokas, o garantija turetu but 2 metams
Atsakyti
Gal kas zinot jei del nekokybisku prekiu prasyma grazinti pinigus nunesiau sestadieni, kada man kreiptis i vartotoju teises su prasymo kopija jei visgi firma neatsilieps?
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 07 13, 14:51)
Gal kas zinot jei del nekokybisku prekiu prasyma grazinti pinigus nunesiau sestadieni, kada man kreiptis i vartotoju teises su prasymo kopija jei visgi firma neatsilieps?

Paprastai po dešimties berots darbo dienu turi duoti atsakyma iš ten kur nunešet prašyma ir po to i vartuotoju teises su atsakymu ar be jo.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2009 07 09, 08:12)
Bet kokiu atveju apmokedamas prekę sutinki su jos garantija, o pasirašyti galima kad ir prieš nešant  pvz. į garantinį. Jei netenkintų sąlygos, turbūt nepirkčiau.  O prieš reikalaudami pasirašyti, pardavėjai pirmiau turi kiekvienam pirkėjui talonus kišti pasiskaityti. Mano norėta įsigyti pr. buvo iki 50lt.
Na tai tik mano nuomonė. Ir mažm. prek. taisyklėse nemačiau tokio punkto. (reikalavimo pasirašyti).



na siaip kiek zinau tai pardavejas negali nustatyti blogesniu garantiniu salygu nei yra numatyta istatyme smile.gif
Atsakyti
o gal kas žinote ar galima grąžinti vaistus ar med prekes, kuriuos perki internetu, bet atsiemi vaistinėj (kalbu apie 100 metu vaistinę), kažkaip neradau niekur..
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2009 07 18, 08:54)
o gal kas žinote ar galima grąžinti vaistus ar med prekes, kuriuos perki internetu, bet atsiemi vaistinėj (kalbu apie 100 metu vaistinę), kažkaip neradau niekur..

Vaistai atgal nepriimami g.gif
Atsakyti
cia truputi ne i tema 4u.gif http://www.filmai.in/uzeik-15705.html nemokami filmai ziureti internete, visiskai nestringa, iskarto pasiijungia ir smagiausia tai, kad daug filmu lietuviu kalba thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maumė @ 2009 07 18, 09:54)
o gal kas žinote ar galima grąžinti vaistus ar med prekes, kuriuos perki internetu, bet atsiemi vaistinėj (kalbu apie 100 metu vaistinę), kažkaip neradau niekur..

vaistai nepriimami kiek zinau... o ka tokio pirkote, kad grazinti norite blink.gif
100.metu vaistines tinklas tai tik budas uzsisakyti reikiamus vaistus siek tiek pigiau wink.gif jei preke pirkta vaistinej, kuriai yra garantija (na pvz kraujospudzio aparatai) ir jei ji brokuota, manau, tikrai pakeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zossss @ 2009 07 18, 23:08)

Gal kas sumokėjo, kad taip įkyriai reklamuoji keliose temose? bigsmile.gif
Atsakyti
Man su Elektromarku susidurti dabar teko.
Uzejau nusipirkti nauju ausiniu, nes maniskes jau visai po 2 metu naudojimo mire. Konsultantas ypatingai isrekomendavo vienos is paciu geriausiu audio firmu ausines, kuriu kaina buvo ~60lt. Turiu dabar tas ausines jau antra savaite. Po pirmos sav. is karto atejau grazinti, nes kokybe neatitinka kaina, skauda viena ausi, paklausius vos 15 min.
Kaip ir minejau, po pirmos savaites (anksciau del darbo negalejau atvaziuot), uzsukau grazinimui. Man dave prasyma uzpildyti ir sake laukti 10 dienu, kol bus "priimtas sprendimas". Stai 5 darbo dienos ir 2 nedarbo praejo. Laukiu. O 14 dienu terminas jau "ate"..
Mano 60 litu nuplauke (tikriausiai).
Pati dirbu klientu aptarnavimo srityje ir zinau, kad jie daro savo darba. Tuo paciu zinau, kad kai kurie galetu labiau pakrutinti savo uzpakalius, kad darbas eitusi greiciau. Bet, matyt, jiems patiems naudingiau, kad 14 dienu grazinimo laikotarpis praeitu ir pirkejas netektu savo teisiu grazinimui.

Moralas mano istorijos: nepasitiketi konsultantais, geriau atsivesti su savim drauga, kuris zinotu detales..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unkind: 19 liepos 2009 - 23:50