Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(ritulis2 @ 2009 06 17, 18:23)
Reikia kovoti uz savo teises biggrin.gif
Aciu uz palaikyma ir komentarus 4u.gif

drinks_cheers.gif Šaunuolė! Džiaugiuosi už tave! thumbup.gif
Atsakyti
Ritulis2 thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi iškilo tokia problema. Pirkau batelius, lyg ir viskas buvo gerai, bet kai užzidėjau ir pavaikščiojau, žiauriai nutryne abiejų kojų pirštus - iškilo milžiniškos pūslės. Na ką gi, toliau tikrai savęs nežalosiu, tad nusprendžiau juos grąžinti. Nuėjus į parduotuvę mane užsipuolė, kad tikrai pinigų negrąžins, nes matosi, kad nešiota (padai šiek tiek aptrinti, savaime suprantama, juk ne oru skraidau), ir čia jokios inspekcijos nepadės. Tada parašiau prašymą, bet va paskambino ir pasakė, kad jis nepatenkintas ir kad ateičiau pasiimti batų. Jau pasiruošus kovoti iki galo, nes jei tik kartą panešiojau ir dėl tokių dalykų nepriima, tai verčia abejoti dėl batų kokybės (tai kas tada su jais bus po mėn nešiojimo?). Tuo labiau pati parduotuvė išleido lankstinuką, kuriame rašo, kad galima grąžinti batus, jei nebuvo KURĮ LAIKĄ nešioti, o aš užsidėjau tik kartą. Ką patartumėte mano situacijoj?
Atsakyti
QUOTE(Penkta @ 2009 06 19, 20:47)
Man irgi iškilo tokia problema. Pirkau batelius, lyg ir viskas buvo gerai, bet kai užzidėjau ir pavaikščiojau, žiauriai nutryne abiejų kojų pirštus - iškilo milžiniškos pūslės. Na ką gi, toliau tikrai savęs nežalosiu, tad nusprendžiau juos grąžinti. Nuėjus į parduotuvę mane užsipuolė, kad tikrai pinigų negrąžins, nes matosi, kad nešiota (padai šiek tiek aptrinti, savaime suprantama, juk ne oru skraidau), ir čia jokios inspekcijos nepadės. Tada parašiau prašymą, bet va paskambino ir pasakė, kad jis nepatenkintas ir kad ateičiau pasiimti batų. Jau pasiruošus kovoti iki galo, nes jei tik kartą panešiojau ir dėl tokių dalykų nepriima, tai verčia abejoti dėl batų kokybės (tai kas tada su jais bus po mėn nešiojimo?). Tuo labiau pati parduotuvė išleido lankstinuką, kuriame rašo, kad galima grąžinti batus, jei nebuvo KURĮ LAIKĄ nešioti, o aš užsidėjau tik kartą. Ką patartumėte mano situacijoj?

Jei matosi, kad nešiota, jie turi teisę nepriimti ir negrąžinti pinigų g.gif pasiskaityk, prekių grąžinimo taisykles ten parašyta
Atsakyti
Buvau savo vaikuciui nupirkusi batukus sio menesio pradzioje, ir ju uzkulnytes virsus kazkaip susmuko (nes ten medzegele virsuje buvo). Nuejau siandien pabandyti priduoti tuos batelius. Man sako kad jie jau naudoti. Sakau zinoma kad naudoti, nejau lentynoje juos turiu laikyti. Prieme juos is manes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas mielosios. Noriu pasidalinti savo patirtimi. Supratau vieną dalyką. Jei batuose yra gamybos brokas ir tai įmanoma įrodyti ( na aisku ne be inspekcijos), tai garantija kiek menu apie metus. Tačiau jei per mažus nusipirkote - tai jau Mūsų problema.
Ir dar labai atsargiai, ir jei įmanoma, geriau pardavėjams batų nepalikinėti.
Man palikus parduotuvėje - brokas buvo tiesiog dažais užteptas. Bet per ilgą laiką: pirmiau su nemaisto pr. inspekcija ir jos darbuotojų kompetencija, vėliau su vartotojų teisių tarnyba, susigrąžinau pinigėlius.
Tiesa tai užtrūko, bet svarbiau galinis rezultatas.

Tačiau nesenai susidūriau su kita problema:
Nesu bent jau nebuvau girdėjusi, kad perkant elektros prekę, pirkėjas privalo ant garantinio lapo pasirašyti, ir įrašyti vardą ir pavardę. Garantinis talonas lieka pirkėjui, tai kodėl pardavėjai reikalauja to. Įžvelgiu negerus dalykus.
Koks skirtumas, jei pvz. pr. perku dovanų?
Kas ir bus jei maisto pr. pardėj pirmiau paklaus tavo vardo ar pavardės ir tik tada aptarnaus? Buvau labai supykusi, bet dar neradau laiko pasiskambinti kur reikia ir pasiklausti kaip ten iš tikrųjų. Buvo pasakyta, jei neįrašysite, tai prekės neparduosiu.
Mėginau su budinčia admin. pakalbėti, bet ji tik mykė.
Padėkojau ir nusipirkau kitur.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2009 06 29, 13:39)
Tačiau nesenai susidūriau su kita problema:
Nesu bent jau nebuvau girdėjusi, kad perkant elektros prekę, pirkėjas privalo ant garantinio lapo pasirašyti, ir įrašyti  vardą ir pavardę. Garantinis talonas lieka pirkėjui, tai kodėl pardavėjai reikalauja to. Įžvelgiu negerus dalykus.
Koks skirtumas, jei  pvz. pr. perku dovanų?

toks, kad pasirasai, jog sutinki su garantijos salygomis, o ju gali buti isvardinta n..
kaip pvz, jeigu isigyta preke sveria daugiau nei 10 kg, tai pardavejas turetu pats ja pristatyti remontui, nebent garantinese salygose yra nurodyta kitaip
Atsakyti
visos, kurios sekmingai apgyne savo teises r issireikalavo, kas joms priklauso, savo istorijas gali pasakoti http://www.ecc.lt/zi...sias-vartotojas ir taip tapti sumaniausia vartotojai ir laimeti vaizdo kamera thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras. norejau paklausti patarymo. Nupirkau vaikui vezima nauja sportinuka. Priekiniai ratai viengubi, ir po dvieju dienu po truputi jau pradejo i shonus lenkstis. vezimukas nelabai patogus dar, vaikas nuslista pastoviai ir parodo kad nepatogiai sedeti jai. Vezimas jau keleta kartu nauduotas, ratai patrinti, o visa kita gerai. 14 dienu dar nepraejo nuo pirkimo dienos.
Vat klausimas, ar ash turiu teise grazinti? arba pakeisti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerin: 07 liepos 2009 - 22:35
QUOTE(Kerin @ 2009 07 07, 23:32)
Labas vakaras. norejau paklausti patarymo. Nupirkau vaikui vezima nauja sportinuka. Priekiniai ratai viengubi, ir po dvieju dienu po truputi jau pradejo i shonus lenkstis. vezimukas nelabai patogus dar, vaikas nuslista pastoviai ir parodo kad nepatogiai sedeti jai. Vezimas jau keleta kartu nauduotas, ratai patrinti, o visa kita gerai. 14 dienu dar nepraejo nuo pirkimo dienos.
Vat klausimas, ar ash turiu teise grazinti? arba pakeisti?



jeigu turite ceki, turite pilna teise grazinti
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 06 29, 19:18)
toks, kad pasirasai, jog sutinki su garantijos salygomis, o ju gali buti isvardinta n..
kaip pvz, jeigu isigyta preke sveria daugiau nei 10 kg, tai pardavejas turetu pats ja pristatyti remontui, nebent garantinese salygose yra nurodyta kitaip



Bet kokiu atveju apmokedamas prekę sutinki su jos garantija, o pasirašyti galima kad ir prieš nešant pvz. į garantinį. Jei netenkintų sąlygos, turbūt nepirkčiau. O prieš reikalaudami pasirašyti, pardavėjai pirmiau turi kiekvienam pirkėjui talonus kišti pasiskaityti. Mano norėta įsigyti pr. buvo iki 50lt.
Na tai tik mano nuomonė. Ir mažm. prek. taisyklėse nemačiau tokio punkto. (reikalavimo pasirašyti).
Atsakyti
QUOTE(Kerin @ 2009 07 07, 22:32)
Labas vakaras. norejau paklausti patarymo. Nupirkau vaikui vezima nauja sportinuka. Priekiniai ratai viengubi, ir po dvieju dienu po truputi jau pradejo i shonus lenkstis. vezimukas nelabai patogus dar, vaikas nuslista pastoviai ir parodo kad nepatogiai sedeti jai. Vezimas jau keleta kartu nauduotas, ratai patrinti, o visa kita gerai. 14 dienu dar nepraejo nuo pirkimo dienos.
Vat klausimas, ar ash turiu teise grazinti? arba pakeisti?

Jei turi čekį, bandyk drąsiai, juk neturi ko prarast g.gif Aišku, kad vežimą naudojai, negi nusipirkusi laikysi padėtą ant lentynos smile.gif
Atsakyti