Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Reikia konsultacijos 4u.gif

Viena duru firma istate pries tris menesius duris ir spynom vis dar yra garantija, bet rankena laikantis varztas vis atsisuka, nors mes ir vis prisukinejam, kaip suprantu yra brokas. Zidiskai su ta firma del broko p[asalinimo tartis nenoriu nes su terminais pas juos vilkinama ju nesilaikoma, jie net po darbo atlikimo susimokejus uz paslauga nesugeba duori pinigu priemimo kvito tipo eik i firma ismus cekiuka is kasos. doh.gif Kokios formos prasyma riektu rasyti del broko salinimo firmai? Kaip suprantu po to turetu ji uzregistruoti ir duoti man to prasymo (registruoto firmoje) kopija? 4u.gif
Atsakyti
Paprastai telefonu neiseina susitarti?
Negi paskambinus nesiteiks sutvarkyti? Man taip nepasitaike.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
sakykite ar keicia vaiku rubelius?
pirkau sunui sliauztus-pizama ir po pirmo uzdejimo nuimant iskrito knopke sad.gif mastau ar verta vaziuot i parduotuve ar ne? mastau.gif ceki turiu, bet rubelis viena karta uzdetas mastau.gif mastau.gif 14 dienu po pirkimo nepraejo g.gif
Atsakyti
Vakar pirkau vienoje parduotuvyteje elektrini dantu sepeteli (19lt), parsinesu namo, kraunu visa nakti, pasirodo jis neveikia doh.gif cekio neturiu, nes pardaveja nieko i kasa nemuso, jokio cekio neisrase, pakuote irgi ismeciau i siuksline. Ka man daryt?
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 06 04, 08:47)
Laba diena smile.gif
sakykite ar keicia vaiku rubelius?
pirkau sunui sliauztus-pizama ir po pirmo uzdejimo nuimant iskrito knopke sad.gif mastau ar verta vaziuot i parduotuve ar ne? mastau.gif ceki turiu, bet rubelis viena karta uzdetas mastau.gif mastau.gif 14 dienu po pirkimo nepraejo  g.gif

as nesciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 06 04, 09:37)
as nesciau  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif bandysiu nest, paskaiciau istatyma- nekokybiska preke turetu keist. Nebent bandys irodyt, kad pati sugadinau doh.gif doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 06 04, 09:42)
aciu  4u.gif  bandysiu nest, paskaiciau istatyma- nekokybiska preke turetu keist. Nebent bandys irodyt, kad pati sugadinau  doh.gif  doh.gif  g.gif


Pranesk kaip seksis drinks_cheers.gif
Siaip tai tikrai turetu priimti
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2009 05 20, 10:38)
Paprastai telefonu neiseina susitarti?
Negi paskambinus nesiteiks sutvarkyti? Man taip nepasitaike.


buna "firmeliu", kuris sako taip taip, atvaziuosim, sutvarkysim ir vilkina labai, tai galiu suprasti indrute83 rupesti. nu kad ir koks sitas atvejis butu, nebijokit pakovot! tikrai yra ir instituciju, kurios gali padet.
Atsakyti
QUOTE(orxe @ 2009 06 04, 15:10)
Pranesk kaip seksis  drinks_cheers.gif
Siaip tai tikrai turetu priimti

sekesi visai gerai wink.gif prieme, norejo pinigelius grazint ale as kitus sliauztus paemiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 06 04, 07:51)
Vakar pirkau vienoje parduotuvyteje elektrini dantu sepeteli (19lt), parsinesu namo, kraunu visa nakti, pasirodo jis neveikia doh.gif  cekio neturiu, nes pardaveja nieko i kasa nemuso, jokio cekio neisrase, pakuote irgi ismeciau i siuksline. Ka man daryt?

sorry, bet atrodo teks ten pat ir dantų šepetėlį išmest sad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 06 04, 17:40)
sorry, bet atrodo teks ten pat ir dantų šepetėlį išmest sad.gif

taip ir galvojau nenoriu net eiti nervu gadintis doh.gif nors visgi miestelis mazas, pardaveja tikrai mane pazista ir tikrai zinos kad man pardave, o be to cekio neismusimas tai irgi juk pazeidimas? pardaveja paeme pinigus, bet ju nemuse i kasa ir jokio cekio neismuse, manau mokesciu inspekcijai gal butu idomu g.gif


Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 06 04, 17:32)
sekesi visai gerai wink.gif prieme, norejo pinigelius grazint ale as kitus sliauztus paemiau  4u.gif

dziugu, kad pasiseke thumbup.gif
Atsakyti