Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

Mano situacija tokia, pries kelias dienas nusipirkau Elegant line parduotuveje batelius, kainavo 249 Lt, sestadieni dalyvavau vestuvese ir jau po puses dienos devejimo nusitryne dalis sagties (buvo blizgi geltona, paliko matine) ir nukrito kulniuko galiukas. Nesiau atgal i parduotuve, kad grazintu pinigus, taciau neprieme. mad.gif Pasake, kad kulniuka galejau ir spec. nulauzti, o sagti gali nudazyti, jei noriu, siaubas, neimanoma buvo susisneketi. Siule rasyti prasyma, kad kokybes inspekcija ivertintu, tai sakiau, kad pati nueisiu i kokybes inspekcija, taip ir ruosiuosi padaryti. ohmy.gif Bet realiai manau, kad man turejo grazinti pinigelius uz tokius nekokybiskus batelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2009 04 27, 17:24)
Mano situacija tokia, pries kelias dienas nusipirkau Elegant line parduotuveje batelius, kainavo 249 Lt, sestadieni dalyvavau vestuvese ir jau po puses dienos devejimo nusitryne dalis sagties (buvo blizgi geltona, paliko matine) ir nukrito kulniuko galiukas. Nesiau atgal i parduotuve, kad grazintu pinigus, taciau neprieme. mad.gif Pasake, kad kulniuka galejau ir spec. nulauzti, o sagti gali nudazyti, jei noriu, siaubas, neimanoma buvo susisneketi. Siule rasyti prasyma, kad kokybes inspekcija ivertintu, tai sakiau, kad pati nueisiu i kokybes inspekcija, taip ir ruosiuosi padaryti. ohmy.gif Bet realiai manau, kad man turejo grazinti pinigelius uz tokius nekokybiskus batelius? g.gif



Taip del bateliu broko gali per dvejus metus nuo pirkimo reikalauti grazinti pinigus ar keisti preke.
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2009 04 27, 18:24)
Mano situacija tokia, pries kelias dienas nusipirkau Elegant line parduotuveje batelius, kainavo 249 Lt, sestadieni dalyvavau vestuvese ir jau po puses dienos devejimo nusitryne dalis sagties (buvo blizgi geltona, paliko matine) ir nukrito kulniuko galiukas. Nesiau atgal i parduotuve, kad grazintu pinigus, taciau neprieme. mad.gif Pasake, kad kulniuka galejau ir spec. nulauzti, o sagti gali nudazyti, jei noriu, siaubas, neimanoma buvo susisneketi. Siule rasyti prasyma, kad kokybes inspekcija ivertintu, tai sakiau, kad pati nueisiu i kokybes inspekcija, taip ir ruosiuosi padaryti. ohmy.gif Bet realiai manau, kad man turejo grazinti pinigelius uz tokius nekokybiskus batelius? g.gif

nieko nedarykit o vaziokit butinai i parduotuve ir reikalaukit grazinti pinigus jie privalo ,juo lab yra 14d.grazinimo terminas,o jej ka skuskites i vartotojo teisiu apsauga jiems dar blogiau bus,as tai nesiciremoninu jej zinau savo teisias thumbup.gif
Atsakyti
Labas,mergaičiukės , pas mane štai kokia situacija: pirkau batukus,mokasinus,Klaipėdos Akropoly ECCO parduotuvėje.Pavaikščiojusi pajutau,kad man jie spaudžia ,nu manau prasitampys rolleyes.gif Tačiau kai išvaikščiojau,beveik pora savaičių su apklijuotom kojom,kantrybė baigėsi. Tuo labaiu, pastebėjau ,kad užkulnyje sumeta raukšlę kuri ir trina man kojas. Nu ką,aš pasiimu batukus ir į parduotuvę g.gif .pardavėja apžiūri ir pasako,nieko č
ia tokio,batai kojas trina dažnam,isidėkite po kulnimi paaukstinima ir pirmyn. o,aš jai ir sakau "nu nieko sau,už batus sumokėjau 350Lt,tai dabar dar i juos vatos kaišioti turėsiu g.gif Tada liepė ateiti kitą dieną pas vedėją.Kadangi gyvenu ne Klaipėdoje tai vedėjai paskambinau(Batus palikau parduotuvėje) Vedėja man pasakė,kad aš pirmas žmogus kuris kreipiasi dėl nutrintų kojų lotuliukas.gif ir nemato čia jokio broko.jei batai būtų nauji gražintu pinigu,kadangi jie nešioti(pasakykit man, mielosios ,kaip išbandyti batus jų nenešiojant verysad.gif )pinigėlių negausiu.pasiūlė kreiptis i vartotojų teises.


nu žadu pasinaudoti jos patarimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusik @ 2009 04 27, 17:24)
Siule rasyti prasyma, kad kokybes inspekcija ivertintu, tai sakiau, kad pati nueisiu i kokybes inspekcija, taip ir ruosiuosi padaryti.

Jokios "kokybes inspekcijos" nera. Yra Nacionalinė vartotojų teisių apsaugos taryba prie Teisingumo ministerijos, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Valstybinė ne maisto produktų inspekcija (inspekcija.lt).
Parduotuve tau teisingai siule padaryt, pagal istatyma. Tik formuluote kazkokia kreiva. Inspekcijoje tau pasakys - turi turet rastiska parduotuves motyvacija, kad inspekcija imtusi to reikalo. Pirma, kreipiesi i parduotuve rastu su prasymu grazinti pinigus, tada su ju atsakymu, taves netenkinanciu, eini i inspekcija ir jie nagrineja. Yra nustatyti terminai visiems veiksmams. Skaitykite, liaudis, "DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS" bei "NE MAISTO PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO YPATUMAI" , juk nesunku surasti internete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aviliux: 03 gegužės 2009 - 06:42
pasirodo, viskas dar paprasciau:
8. Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pardavėjas, gavęs raštišką pirkėjo prašymą, privalo ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją dėl prekės kokybės įvertinimo, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.
Taigi, nereikia niekur net eiti. Parasai, kaip ir sako, (pasiimi patvirtinta kopija), tada po kazkiek laiko suzinai verdikta.

Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2009 03 27, 09:19)
Buvo sitauacija tokia, paskambina mergina kad pirmadieni mokykloje svente, apranga mokykline sventine, matavosi batelius mazi (penktadienis buvo)galvoju lekiu  i maksima ir nupirksiu, nubegau sakau o jeigu netiktu ar grazinti galima perku be vaiko, sako taip jokiu problemu etikeciu nenupleskit, pakuotes ir cekio nepameskit per 14 dienu galit grazinti atiduosim pinigus.... taigi merginai batai vis delto dideli buvo, nulekem iparduotuve prie namu, pasiseke radom, nusipirkom...... pirmadieni nesu netikusius grazinti, informacijoje sedi jau kita ir nepriima, daiktas kokybiskas prasome arba keisti arba mes nieko padaryti negalim...... aiskinausi koki 20 min, jau karscuotis pradejau, kad jeigu butu negalima grazinti as buciau net nepirkus be vaiko, buciau vaikui liepus atvaziuoti..... sako nieks sitaip pasakyti negalejo ujs meluojate  blink.gif ....... taigi po gincu po darbuotojos ilgo asikinimosi su kazkuo prieme tuos batus...... va ir galvoju o jie privalejo juos priimti, nebrokuoti jie nieko  g.gif ar mane cia apgauti norejo  g.gif

Manau per 14 dienu privalo priimti. Man buvo keli panasus atvejai. Prieme ir grazino pinigus be jokiu kalbu.
Atsakyti
QUOTE(aviliux @ 2009 05 03, 07:36)
Jokios "kokybes inspekcijos" nera. Yra Nacionalinė vartotojų teisių apsaugos taryba prie Teisingumo ministerijos, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Valstybinė ne maisto produktų inspekcija (inspekcija.lt).
Parduotuve tau teisingai siule padaryt, pagal istatyma. Tik formuluote kazkokia kreiva. Inspekcijoje tau pasakys - turi turet rastiska parduotuves motyvacija, kad inspekcija imtusi to reikalo. Pirma, kreipiesi i parduotuve rastu su prasymu grazinti pinigus, tada su ju atsakymu, taves netenkinanciu, eini i inspekcija ir jie nagrineja. Yra nustatyti terminai visiems veiksmams. Skaitykite, liaudis, "DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS" bei "NE MAISTO PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO YPATUMAI" , juk nesunku surasti internete.

drinks_cheers.gif Nezianu, keik dar laiko tures praeiti, kol musu zmones ismoks tai daryti civilizuotai g.gif Kodel labiau patinka kazkuo gasdinti, rekti unsure.gif Nuejai, parasei pareiskima ir lauki kol paskambins mirksiukas.gif o po skambucio zygiuoji atsiimti savo pinigeliu tongue.gif nenori grazinti graziuoju, kvietiesi eksperta mirksiukas.gif fiasko dar nei karto nepatyriau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 03 gegužės 2009 - 21:29
Sveikos mergytės,
Pasidalinsiu patirtimi- pirkau batus už 250lt per akciją.Pirkau lapkritį, gražinau po kelių mėnesių dėl to, kad sugedo užtrauktukas ir jie praleido vandenį.Žinodama savo teises ėjau jau parašius prašymą prie kurio prisegiau čekį.Nurodžiau kodėl noriu kad grąžintų pinigus.Pardavėja papuolė nekažką- tipo niekas negrąžins, čia jūs pati sugadinot ir pnš.Bet palikau batus ir prašymą.Po kelių dienų gaunu žinutę- ateikit į mūsų parduotuvę(( ji gerai žinoma, kažkaip nenoriu rašyt pavadinimo).Atėjus ta pati pardavėja pareiškė- gražinsim pinigus tik dėl to, kad leidžia vandenį.
Tip kad eikit drąsiai, pardavėjos dar ne viskas, yra kas stovi aukščiau, jie viską ir sprendžia.Žinoma, nėra garantijų , kad grąžins pinigus, bet reikia bandyti, tuo labiau, kad įstatymas jūsų pusėje.O garantija batams ir ne tik yra du metai, o ne 14dienų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukeliz @ 2009 04 30, 17:49)
Labas,mergaičiukės , pas mane štai kokia situacija: pirkau batukus,mokasinus,Klaipėdos Akropoly ECCO parduotuvėje.Pavaikščiojusi  pajutau,kad man jie spaudžia ,nu manau prasitampys  rolleyes.gif  Tačiau kai išvaikščiojau,beveik pora savaičių su apklijuotom kojom,kantrybė baigėsi. Tuo labaiu, pastebėjau ,kad užkulnyje sumeta raukšlę kuri ir trina man kojas. Nu ką,aš pasiimu batukus ir į parduotuvę g.gif .pardavėja apžiūri ir pasako,nieko č
ia tokio,batai kojas trina dažnam,isidėkite po kulnimi paaukstinima ir pirmyn. o,aš jai ir sakau "nu nieko sau,už batus sumokėjau 350Lt,tai dabar dar i juos vatos kaišioti turėsiu g.gif  Tada liepė ateiti kitą dieną pas vedėją.Kadangi gyvenu ne Klaipėdoje tai vedėjai paskambinau(Batus palikau parduotuvėje) Vedėja man pasakė,kad aš pirmas žmogus kuris kreipiasi dėl nutrintų kojų lotuliukas.gif ir nemato čia jokio broko.jei batai būtų nauji gražintu pinigu,kadangi jie nešioti(pasakykit man, mielosios ,kaip išbandyti batus jų nenešiojant verysad.gif )pinigėlių negausiu.pasiūlė kreiptis i vartotojų teises.
nu žadu pasinaudoti jos patarimu unsure.gif

Na nezinau del trinimo bet man nudaze kojas basutes , tai grazino pinigus , bet pikta buvo 300 lt kelione o kojos skaisciai raudonos lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet bande gintis kad cia ne brokas , tai esme tokia kad brokas yra isirusios siules , pakitusi spalva , blukimas ,dazymas , detaliu lupimasis . O va ismera deja cia jau bijau kad ne parduyotuves kalte , bet jei trina tik toje vietoje kur susimeta rauksle galite prasyt taisyt rauksle arba keist .
Atsakyti
sveikos, gal kas galės patart 4u.gif

ar įmanoma grąžint prekę neturint čekio? pirkau rankinuką, nutrūko rankena, bet čekio neradau, įtariu man jo net nedavė,o aš ir nepastebėjau doh.gif radau tik tą čekiuką, kur duoda mokant kortele. ar vien tik su juo ką nors galima padaryti? g.gif
visada saugau čekius, o čia še tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 05 04, 20:14)
sveikos, gal kas galės patart 4u.gif

ar įmanoma grąžint prekę neturint čekio? pirkau rankinuką, nutrūko rankena, bet čekio neradau, įtariu man jo net nedavė,o aš ir nepastebėjau doh.gif  radau tik tą čekiuką, kur duoda mokant kortele. ar vien tik su juo ką nors galima padaryti? g.gif
visada saugau čekius, o čia še tau doh.gif

Jei neturite cekio, piimti neprivalo, bet galite pabandyti, tai jau priklausys nuo pardavejo geranoriskumo rolleyes.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti