Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(adėlė @ 2006 11 04, 18:26)
nejaugi aš turėčiau sukelti ten triukšma


buciau butent taip ir padarius,o jei nepadetu tadajau kreipciausi ten kur Doti parase ax.gif
Atsakyti
Oi varge varge,susitart gražiuoju su prekybininkais! Šiandien "Maximoje" susiruošiau pirkti ausines su mikrofonu.Parsinešusi jas namo ir išėmus iš pakuotės pastebėjau,kad jomis neišeis naudotis,nes negaliu normaliai užsidėti dėl per mažos apimties.Po valandos atvykus atgal į parduotuvę konsultantei išdėsčiau priežastį,kodėl manęs prekė netenkina,deja,ši tik pareiškė,jog niekas prekės man nekeis ir pinigų negrąžins,nes keičia tik nekokybiškas prekes.Pasiūlymas jai pačiai pabandyt užsidėt ausines ir įsitikint mano žodžių teisumu kažkodėl nebuvo išgirstas.Vietoj to,buvo mestelta,jog kitą kartą turėčiau kviestis pagalbon konsultantą,kuris padės pasirinkti prekę.Cha cha cha! Ar nejuokinga,konsultantas pralups pakuotę ir padės man prisimatuoti ausines? Va čia tai bent! Kaip ne kaip,grįžau namo su tom nelemtom ausinėm ir mintim,jog reikėtų visgi bandyt išsiaiškint savo,kaip pirkėjos teises.Kas kad nuostoliai minimalūs..
Atsakyti
Jei tokia tema jau buvo, būsiu dėkinga už nuorodėlę smile.gif
Tai va, vakar "Iki" parduotuvėje vaikui nupirkau Kubuš sulčių, kurių atsigėręs pradėjo stipriai vemti. Sultys tikrai sugedusios (matosi iš konsistencijos, kvapo etc.), turime čekį - ką tokiu atveju reikėtų daryti? Nesinori visko taip palikti schmoll.gif
Atsakyti
kuo greiciau kreiptis i valstybine maisto maisto kokybes inspekcija
Adresas: Siesikų g. 19,
LT-07170 Vilnius.
Tel. (8~5) 240 43 61,
Faks. (8~5) 240 43 62
El. paštas: vvt@vet.lt
Atsakyti
QUOTE(barboryte @ 2006 11 05, 02:42)
Oi varge varge,susitart gražiuoju su prekybininkais! Šiandien "Maximoje" susiruošiau pirkti ausines su mikrofonu.Parsinešusi jas namo ir išėmus iš pakuotės pastebėjau,kad jomis neišeis naudotis,nes negaliu normaliai užsidėti dėl per mažos apimties.Po valandos atvykus atgal į parduotuvę konsultantei išdėsčiau priežastį,kodėl manęs prekė netenkina,deja,ši tik pareiškė,jog niekas prekės man nekeis ir pinigų negrąžins,nes keičia tik nekokybiškas prekes.Pasiūlymas jai pačiai pabandyt užsidėt ausines ir įsitikint mano žodžių teisumu kažkodėl nebuvo išgirstas.Vietoj to,buvo mestelta,jog kitą kartą turėčiau kviestis pagalbon konsultantą,kuris padės pasirinkti prekę.Cha cha cha! Ar nejuokinga,konsultantas pralups pakuotę ir padės man prisimatuoti ausines? Va čia tai bent! Kaip ne kaip,grįžau namo su tom nelemtom ausinėm ir mintim,jog reikėtų visgi bandyt išsiaiškint savo,kaip pirkėjos teises.Kas kad nuostoliai minimalūs..


Rytoj nešina batais einu į vartotojų teises, kaip man seksis būtinai pranešiu, linkiu pati sau kantrybės ir nežadu lengvai pasiduoti. g.gif bigsmile.gif Adėlė
Atsakyti
QUOTE(adėlė @ 2006 11 05, 21:03)
Rytoj nešina batais einu į vartotojų teises, kaip man seksis būtinai pranešiu, linkiu pati sau kantrybės ir nežadu lengvai pasiduoti. g.gif  bigsmile.gif Adėlė


Laikykis,Adėle,aš su tavim! Gaila,esu ne vilnietė,palaikyčiau tau kompaniją į vartotojų teisių gynimo centrą.Nors mano ausinės jau pakeistos ir galėčiau pamiršt savo istoriją,visgi mama ruošiasi redakcijon,kad šie parašytų,jog yra toks dalykas kaip vartotojų teisės ir kas rašoma įstatymuose.Kaip ne kaip ne pirmas kartas,kai turim problemų būtent su "Maximos" prekybininkais.
Atsakyti
Kažkaip man ta Danija pradeda visai nepatikti g.gif prieš kokį pusmetį stebėjau situacija kai moteris atnešė akivaizdžiai nekokybiškus batus ir bandė juos priduoti, o pardavėjos visos kaip sustarusios sakė, kad nemato jokio pablukimo, nors jis buvo akivaizdus g.gif
o kas dėl visų vartotojų teisių gynimo organizacijų, tai nekelia man jos pasitikėjimo taip pat verysad.gif Bent jau man tai tik 50 proc. pavykdavo su jų pagalba kažko pasiekti. Kai šaly toks aukštas korupcijos lygis, tai man net naivu tikėtis, kad kas nors gins paprastą žmogų, o ne kokią didelę parduotuvę, kuri palankius sau sprendimus gali nesunkiai nusipirkti.
Sekmės 4u.gif papasakokit kaip sekėsi.
Atsakyti
Su Danijos batais turėjau problemų ir aš, ir mano mama. Deja, grąžinti nepavyko unsure.gif
Atsakyti
As du kartus grazinau Danijoj: viena karta uztrauktukas sugedo, viena karta tryne (bet situos tai net nepanesiojau). Kazkaip niekad nediskutavo, nes visada ateinu grazinti, o ne pasitarti, ka galima padaryti biggrin.gif
Atsakyti
Taip ir yra, kad visur korupcija. Vartotojų teisės protą užtrynė, bet jie kaip aš supratau išvien , kol kas laukiu žinių, bet ne savo naudai . Kadangi pasirodo batas turi ne vien padą, bet ir apdailos kantelį virš pado , tai jau ne batas o apdaila. Mokykimės pažinti batus blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adėlė @ 2006 11 07, 20:55)
Taip ir yra, kad visur korupcija. Vartotojų teisės protą užtrynė, bet jie kaip aš supratau išvien , kol kas laukiu žinių, bet ne savo naudai . Kadangi pasirodo batas turi ne vien padą, bet ir apdailos kantelį virš pado , tai jau ne batas o apdaila. Mokykimės pažinti batus  blush2.gif  blush2.gif



o tai kur konkrečiai Tu kreipeisi ?
Yra gi dar Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos www.inspekcija.lt
ir Nacionalinė vartotojų teisių apsaugos taryba
http://www.nvtat.lt/

Jau dabar Tavo vietoje tai eičiau iki galo vien jau iš principo.
Atsakyti
O mum su Chesterio batais tai buvo.Po 3 savaiciu nesiojimo vyrui kojos slapt pradejo.jis pagalvojo ,kad ant senatves prakaitot pradejo lotuliukas.gif mirksiukas.gifO as kada tvarkiausi apverciu batus,o tan padas suskilo per pus doh.gif Nunesem i parduotuve,atsakimas jau praejo 14 dienu doh.gif bet kuokybei taikoma garantija 3 menesiai.14 dienu-trina netrina,mazi ir panasiai.Su dideliu skandalu(visi pirkejai staiga pabego)prieme remontij doh.gif Ir mano vyrelis 1.5 menesio vaikscijo su sveseis (pavasarineis)batais.Vaizdelis buvo doh.gif Paltas ir sviesus batai thumbup.gif beet galu gale pakeite padus.Ta va tokia istorija.
Ps.Chesterio batai kainuoja ne simtas ir ne du lotuliukas.gif
Atsakyti